OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
Spiker_OCR
14.9km
Czas
netto
15km
Czas
brutto
15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1MIKRUT Jakub 1181M 18-246M 5100:00:0201:07:4901:13:4102:01:1902:01:23.3002:01:25.60 8:057,4
2TITCOMB Daniel 1170M 18-247M 5200:00:0201:05:1501:10:2302:01:4502:01:49.6502:01:51.65+00:00:268:077,4
3CLAESSON Albin 1177M 18-249M 5500:00:0201:11:4001:18:1502:02:4302:02:47.3002:02:49.40+00:01:238:117,3
4WILK Sylwester 1189M 18-2410M 8100:00:0101:04:4201:10:1802:08:1602:08:21.7002:08:22.90+00:06:578:337,0
5VILA Jose 1169M 18-2411M 10200:00:0101:13:3801:20:3602:14:5102:14:55.3502:14:56.70+00:13:318:596,7
6LINTHORST Jesse 1192M 18-2412M 10300:00:0101:10:2101:16:2402:14:5002:14:55.5002:14:57.00+00:13:318:596,7
7ARCE Domingo Buendia 1173M 18-2422M 17200:00:0101:27:0801:34:2702:34:32.1502:34:33.80+00:33:0810:185,8
8DAVID Grognet 1185M 18-2423M 17900:00:0101:15:3301:22:1702:35:5702:36:02.1502:36:03.95+00:34:3810:245,8
9HANSEN Mads Voss 1183M 18-2425M 18800:00:0101:11:0101:17:1902:38:3002:38:33.5502:38:35.50+00:37:0910:345,7
10SRNSKÝ Daniel 1190M 18-2427M 21700:00:0201:30:5001:38:3802:47:2602:47:32.0502:47:34.05+00:46:0811:105,4
11MADSEN Ditlev 1166M 18-2432M 38900:00:0201:21:5401:27:0203:47:3403:47:39.6503:47:42.35+01:46:1615:104,0
12TRALDI Davide 1184M 18-2433M 43800:00:0201:22:5801:29:4804:17:4504:17:52.3004:17:54.40+02:16:2817:113,5
Niesklasyfikowani
DNCPIOTROWSKI Grzegorz 1187M 18-2400:00:0201:20:1601:27:1002:37:40.1502:37:42.550:005,7
DNCADAMEC Jakub 1172M 18-2400:00:0101:13:4101:19:2802:56:5402:57:04.8502:57:06.650:005,1
DNCKIRCHHOFF Andre 1168M 18-2400:00:0202:07:5402:15:0403:18:0603:18:14.4503:18:17.050:004,5
DNCMONSTAD Brage Malm 1182M 18-2400:00:0202:04:2602:08:3703:18:4803:19:07.9003:19:09.900:004,5
DNCGEOFFREY Bréda 1180M 18-2400:00:0201:25:4401:32:3003:36:3703:36:44.8503:36:47.150:004,2
DNCDOUHAN Dylan 1179M 18-2400:00:0202:04:2002:15:0303:36:4303:37:00.1003:37:02.200:004,1
DNCSTEPHAN Thomas 1186M 18-2400:00:0101:28:2701:34:5504:08:5504:09:03.8004:09:05.650:003,6
DNCCHATFIELD Connor 1167M 18-2400:00:0201:33:2901:40:4804:48:2004:48:28.7504:48:31.050:003,1
DNCJEZIORSKI Paweł 1191M 18-2400:00:0203:43:4403:50:2005:09:3205:09:35.9005:09:38.550:002,9
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
DNCTYKAL Petr 1175M 18-2400:00:0103:00:0003:08:3806:20:3606:20:50.3506:20:51.900:002,4
DNCGEYBELS Stef 1174M 18-2400:00:0103:12:2103:19:0706:28:3406:28:38.6006:28:40.400:002,3
DNCSZEPANSKI Michael 1178M 18-2400:00:0202:48:4802:55:5107:48:35.4007:48:38.300:001,9
KAZUŁA Jakub 1176M 18-24DNF01:27:33 DNF01:35:37 DNF DNF DNF DNF--
REDZIK Mateusz 1188M 18-24DNF DNF03:05:46 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 26 wynik(ów)