OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
Spiker_OCR
14.9km
Czas
netto
15km
Czas
brutto
15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1GORDILLO Israel Vargas 1202M 18-2413M 10700:00:0101:17:2801:23:5002:17:2302:17:28.6002:17:30.25 9:096,5
2SŁODOWNIK Dominik 1212M 18-2421M 16500:00:0201:26:4301:35:5602:33:44.0002:33:46.25+00:16:1610:145,9
3WÓJCIK Adam 1219M 18-2424M 18300:00:0201:41:1701:46:1802:36:3502:36:40.3502:36:42.40+00:19:1210:265,7
4POCATERRA Simone 1196M 18-2434M 45100:07:0101:21:4001:28:4404:23:0404:23:12.8004:30:14.60+02:12:4417:323,4
Niesklasyfikowani
DNCWÓJCIK Michał 1218M 18-2400:00:0101:23:35.0501:23:36.700:0010,8
DNCBRUUN Emil Hvidenlund 1195M 18-2400:00:0201:18:0701:24:4403:12:5503:13:04.2503:13:06.500:004,7
DNCWRÓBEL Jacek 1215M 18-2400:00:0101:52:3602:00:2703:22:4903:22:55.2003:22:56.900:004,4
DNCEBERT Damian 1213M 18-2400:00:0101:21:1501:28:0203:23:0103:23:20.2003:23:21.850:004,4
DNCCASTRO Christian Danis 1201M 18-2400:00:0201:35:5401:43:0103:29:1003:29:31.6503:29:33.900:004,3
DNCGLEUT Alexandre Le 1210M 18-2400:00:0201:41:2701:48:0403:55:2903:55:38.3503:55:40.500:003,8
DNCSIMMONS John 1203M 18-2400:00:0202:26:4102:38:2203:57:2603:57:34.5003:57:37.200:003,8
DNCJANOUŠEK Petr 1197M 18-2400:00:0202:16:3702:26:2004:02:3904:02:57.3504:02:59.850:003,7
DNCJURNÍK Lukáš 1207M 18-2400:00:0202:16:3702:26:1904:03:0404:03:11.0004:03:13.950:003,7
DNCSCHLAG Yannic 1220M 18-2400:00:0202:15:3602:23:3104:03:0704:03:14.1504:03:16.950:003,7
DNCFOIS Alessandro 1205M 18-2400:00:0101:22:2801:29:2904:11:1704:11:34.7004:11:36.650:003,6
DNCSEGARRA Jossuan 1217M 18-2400:00:0203:02:2203:08:2804:12:0404:12:20.5504:12:22.800:003,6
DNCŠIŠKA Patrik 1211M 18-2400:00:0202:12:1002:21:0204:13:1304:13:22.7504:13:25.550:003,6
DNCTHOMAYER Jan 1199M 18-2400:00:0202:12:1102:21:0204:13:1304:13:22.8504:13:25.650:003,6
DNCKIRCHHÖFER Nils 1204M 18-2400:00:0101:20:5001:27:0604:22:1004:22:13.0504:22:15.000:003,4
DNCKRASOŃ Jakub 1216M 18-2400:00:0202:35:5802:51:5704:44:5604:45:02.4504:45:04.600:003,2
DNCBURDZY Daniel 1200M 18-2400:00:0103:17:2703:25:0304:52:2004:52:31.1504:52:33.000:003,1
DNCBRZEZIŃSKI Bartosz 1206M 18-2400:00:0103:39:3003:45:4105:05:3305:05:37.0005:05:38.700:002,9
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
DNCDIFONSO Riccardo 1214M 18-2400:00:0203:39:3803:47:2605:45:5205:45:59.9005:46:02.150:002,6
DNCYUCEL Jeffrey 1209M Journeyman03:12:0302:24:4102:32:4903:39:2003:39:27.6006:51:30.700:004,1
DNCDĄBROWSKI Radek 1221M 18-2400:00:0202:03:1202:11:0407:08:1807:08:35.2507:08:37.750:002,1
Znaleziono 25 wynik(ów)