OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
Spiker_OCR
14.9km
Czas
netto
15km
Czas
brutto
15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1VANDEWALLE Billy 1227M 25-291M 1700:00:0101:02:1301:08:1501:48:0601:48:08.8001:48:10.50 7:128,3
2MATUSEVICH Alexsey 1234M 25-293M 2800:00:0101:02:5801:08:3601:52:2201:52:25.5501:52:27.40+00:04:167:298,0
3CZERWIŃSKI Maciej 1261M 25-294M 3400:00:0001:12:2101:54:27.8501:54:27.85+00:06:177:377,9
4CUENCA Aitor Garde 1248M 25-297M 3900:00:0201:04:4601:10:2201:56:1601:56:20.2001:56:22.75+00:08:127:457,7
5JANUSZEWSKI Bartosz 1263M 25-298M 4200:00:0201:06:1001:12:2701:57:1901:57:23.9001:57:26.05+00:09:157:497,7
6ZAKOLODKIN Roman 1230M 25-299M 4300:00:0201:08:0901:14:3601:57:3901:57:43.6001:57:45.65+00:09:357:507,6
7BRZOSKWINIA Wojciech 1239M 25-2910M 4500:00:0200:59:5701:05:1401:59:15.0501:59:17.55+00:11:077:577,5
8HANYK Lukáš 1231M 25-2912M 5000:00:0101:11:3901:18:2102:01:1102:01:14.8002:01:16.30+00:13:058:057,4
9KUPIS Łukasz 1224M 25-2913M 5900:00:0101:04:3101:10:1502:03:0202:03:11.2002:03:12.95+00:15:028:127,3
10SEMENCHENKO Vladimir 1252M 25-2914M 6300:00:0101:14:4201:20:5502:04:1202:04:17.0002:04:18.70+00:16:088:177,2
11PRYKOWSKI Tomasz 1256M 25-2915M 6500:00:0201:12:4001:19:3902:04:4802:04:51.4002:04:54.05+00:16:438:197,2
12RACZEK Radosław 1260M 25-2916M 6700:00:0101:08:4401:15:0602:05:1502:05:19.3502:05:21.20+00:17:108:217,2
13VIKTOROVICH Gruzdev Vladimir 1235M 25-2918M 8000:00:0301:10:0901:16:4302:07:5702:08:00.1002:08:03.50+00:19:538:327,0
14REZNIK Anton 1243M 25-2923M 10900:00:0201:21:0601:28:3502:17:3702:17:42.3502:17:44.50+00:29:349:106,5
15YAROSLAV Slavushchev 1236M 25-2928M 12400:00:0201:14:4601:22:0102:20:1902:20:23.3002:20:25.35+00:32:149:216,4
16GUIBERT Romain 1245M 25-2929M 12500:00:0101:15:1701:21:5202:21:0302:21:07.7502:21:09.40+00:32:589:246,4
17SZCZEPANIAK Paweł 1225M 25-2935M 15100:00:0101:22:3301:28:5302:29:5002:29:53.7002:29:55.35+00:41:449:596,0
18VEPŘEK Martin 1249M 25-2945M 22100:00:0101:23:4901:30:3302:48:4302:48:47.3002:48:49.15+01:00:3811:155,3
19LINDSTRÖM Mattias 1242M 25-2946M 22500:00:0201:34:0901:42:2102:50:1802:50:24.3502:50:27.30+01:02:1611:215,3
20ROSECKÝ Patrik 1251M 25-2956M 27900:00:0201:31:2701:39:0503:04:1603:04:24.0003:04:26.60+01:16:1612:174,9
21PIANO Andrea Del 1254M 25-2958M 28900:00:0101:11:2701:17:5503:09:0103:09:10.1503:09:11.65+01:21:0112:364,8
22MAKAROV Andrei 1246M 25-2970M 35700:00:0201:41:5401:49:2603:34:3203:34:36.4503:34:38.90+01:46:2814:184,2
23HANSEN Jonas 1237M 25-2976M 43400:00:0201:41:0801:49:0104:15:3604:15:43.9504:15:46.80+02:27:3617:023,5
24VOROBOK Lukáš 1241M 25-2978M 44400:00:0201:25:4801:31:4004:22:4604:22:50.6004:22:52.90+02:34:4217:313,4
Niesklasyfikowani
DNCZIMMERMANN Till 1240M 25-2900:00:0101:08:5901:15:0602:21:0602:21:30.8502:21:32.000:006,4
DNCFISCHER Oliver 1259M 25-2900:00:0201:35:3501:41:3002:23:13.1002:23:15.150:006,3
DNCWÅGAN André 1255M 25-2900:00:0201:16:1001:22:5002:27:3402:27:42.3002:27:44.900:006,1
DNCPROCHASSON Baptiste 1265M 25-2900:00:0201:34:2601:41:2403:19:4803:19:57.0503:19:59.200:004,5
DNCKRITIKOS Ilias 1233M 25-2900:00:0202:15:5602:23:5703:27:0403:27:12.3503:27:14.900:004,3
DNCMAXIMOV Andrey 1262M 25-2900:00:0201:26:1001:33:0103:32:4203:32:51.4503:32:54.100:004,2
DNCJOHANSSON Tom 1238M 25-2900:00:0401:39:1601:46:2603:35:5503:36:11.3003:36:15.900:004,2
DNCBRONS Sonny 1244M 25-2900:00:0101:31:0501:37:5703:37:2403:37:32.6503:37:34.450:004,1
DNCJOHANSEN Philip Hust 1229M 25-2900:00:0201:49:2701:56:0303:45:3403:45:43.6503:45:46.550:004,0
DNCTERETA Ivan 1257M 25-2900:00:0201:41:1701:48:1803:47:4303:47:53.3003:47:56.200:003,9
DNCMARTÍNEZ Rafael 1253M 25-2900:00:0101:19:4001:24:2003:54:5503:55:02.7003:55:04.200:003,8
DNCLIESHOUT Frank Van 1258M 25-2900:00:0102:46:3502:52:0504:04:2804:04:34.0504:04:35.750:003,7
DNCOSTERMEIER Gabriel 1264M 25-2900:00:0201:56:4302:04:5204:15:4304:15:50.2504:15:52.300:003,5
DNCGANOTAKIS Emmanouil 1250M 25-2900:00:0202:39:1702:45:0504:31:0804:31:15.2504:31:18.050:003,3
DNCDENIS Timakov 1228M 25-2900:03:0201:47:1201:53:4204:57:0304:57:13.8505:00:16.200:003,0
DNCKAUKOLA Henri 1232M 25-2900:03:0201:38:3501:45:1704:58:3004:58:39.3005:01:42.100:003,0
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
DNCЧИРКИН Алексей 1247M 25-2900:00:0202:38:5102:46:2905:41:5005:41:58.8005:42:01.050:002,6
KANSTRUP Nicolai 1226M 25-29DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 42 wynik(ów)