OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPoint9_OCR
9km
   
1BRZOSKWINIA Wojciech 1239M 25-2900:00:0200:59:57
2VANDEWALLE Billy 1227M 25-2900:00:0101:02:13
3MATUSEVICH Alexsey 1234M 25-2900:00:0101:02:58
4KUPIS Łukasz 1224M 25-2900:00:0101:04:31
5CUENCA Aitor Garde 1248M 25-2900:00:0201:04:46
6JANUSZEWSKI Bartosz 1263M 25-2900:00:0201:06:10
7ZAKOLODKIN Roman 1230M 25-2900:00:0201:08:09
8RACZEK Radosław 1260M 25-2900:00:0101:08:44
Niesklasyfikowani
DNCZIMMERMANN Till 1240M 25-2900:00:0101:08:59
10VIKTOROVICH Gruzdev Vladimir 1235M 25-2900:00:0301:10:09
11PIANO Andrea Del 1254M 25-2900:00:0101:11:27
12HANYK Lukáš 1231M 25-2900:00:0101:11:39
13PRYKOWSKI Tomasz 1256M 25-2900:00:0201:12:40
14SEMENCHENKO Vladimir 1252M 25-2900:00:0101:14:42
15YAROSLAV Slavushchev 1236M 25-2900:00:0201:14:46
16GUIBERT Romain 1245M 25-2900:00:0101:15:17
DNCWÅGAN André 1255M 25-2900:00:0201:16:10
DNCMARTÍNEZ Rafael 1253M 25-2900:00:0101:19:40
19REZNIK Anton 1243M 25-2900:00:0201:21:06
20SZCZEPANIAK Paweł 1225M 25-2900:00:0101:22:33
21VEPŘEK Martin 1249M 25-2900:00:0101:23:49
22VOROBOK Lukáš 1241M 25-2900:00:0201:25:48
DNCMAXIMOV Andrey 1262M 25-2900:00:0201:26:10
DNCBRONS Sonny 1244M 25-2900:00:0101:31:05
25ROSECKÝ Patrik 1251M 25-2900:00:0201:31:27
26LINDSTRÖM Mattias 1242M 25-2900:00:0201:34:09
DNCPROCHASSON Baptiste 1265M 25-2900:00:0201:34:26
DNCFISCHER Oliver 1259M 25-2900:00:0201:35:35
DNCKAUKOLA Henri 1232M 25-2900:03:0201:38:35
DNCJOHANSSON Tom 1238M 25-2900:00:0401:39:16
31HANSEN Jonas 1237M 25-2900:00:0201:41:08
DNCTERETA Ivan 1257M 25-2900:00:0201:41:17
33MAKAROV Andrei 1246M 25-2900:00:0201:41:54
DNCDENIS Timakov 1228M 25-2900:03:0201:47:12
DNCJOHANSEN Philip Hust 1229M 25-2900:00:0201:49:27
DNCOSTERMEIER Gabriel 1264M 25-2900:00:0201:56:43
DNCKRITIKOS Ilias 1233M 25-2900:00:0202:15:56
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
DNCЧИРКИН Алексей 1247M 25-2900:00:0202:38:51
DNCGANOTAKIS Emmanouil 1250M 25-2900:00:0202:39:17
DNCLIESHOUT Frank Van 1258M 25-2900:00:0102:46:35
41CZERWIŃSKI Maciej 1261M 25-2900:00:00
KANSTRUP Nicolai 1226M 25-29DNF DNF
Znaleziono 42 wynik(ów)