OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 10km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
    
1BRZOSKWINIA Wojciech 1239M 25-2900:00:0200:59:5701:05:14
2VANDEWALLE Billy 1227M 25-2900:00:0101:02:1301:08:15
3MATUSEVICH Alexsey 1234M 25-2900:00:0101:02:5801:08:36
4KUPIS Łukasz 1224M 25-2900:00:0101:04:3101:10:15
5CUENCA Aitor Garde 1248M 25-2900:00:0201:04:4601:10:22
6CZERWIŃSKI Maciej 1261M 25-2900:00:0001:12:21
7JANUSZEWSKI Bartosz 1263M 25-2900:00:0201:06:1001:12:27
8ZAKOLODKIN Roman 1230M 25-2900:00:0201:08:0901:14:36
Niesklasyfikowani
DNCZIMMERMANN Till 1240M 25-2900:00:0101:08:5901:15:06
10RACZEK Radosław 1260M 25-2900:00:0101:08:4401:15:06
11VIKTOROVICH Gruzdev Vladimir 1235M 25-2900:00:0301:10:0901:16:43
12PIANO Andrea Del 1254M 25-2900:00:0101:11:2701:17:55
13HANYK Lukáš 1231M 25-2900:00:0101:11:3901:18:21
14PRYKOWSKI Tomasz 1256M 25-2900:00:0201:12:4001:19:39
15SEMENCHENKO Vladimir 1252M 25-2900:00:0101:14:4201:20:55
16GUIBERT Romain 1245M 25-2900:00:0101:15:1701:21:52
17YAROSLAV Slavushchev 1236M 25-2900:00:0201:14:4601:22:01
DNCWÅGAN André 1255M 25-2900:00:0201:16:1001:22:50
DNCMARTÍNEZ Rafael 1253M 25-2900:00:0101:19:4001:24:20
20REZNIK Anton 1243M 25-2900:00:0201:21:0601:28:35
21SZCZEPANIAK Paweł 1225M 25-2900:00:0101:22:3301:28:53
22VEPŘEK Martin 1249M 25-2900:00:0101:23:4901:30:33
23VOROBOK Lukáš 1241M 25-2900:00:0201:25:4801:31:40
DNCMAXIMOV Andrey 1262M 25-2900:00:0201:26:1001:33:01
DNCBRONS Sonny 1244M 25-2900:00:0101:31:0501:37:57
26ROSECKÝ Patrik 1251M 25-2900:00:0201:31:2701:39:05
DNCPROCHASSON Baptiste 1265M 25-2900:00:0201:34:2601:41:24
DNCFISCHER Oliver 1259M 25-2900:00:0201:35:3501:41:30
29LINDSTRÖM Mattias 1242M 25-2900:00:0201:34:0901:42:21
DNCKAUKOLA Henri 1232M 25-2900:03:0201:38:3501:45:17
DNCJOHANSSON Tom 1238M 25-2900:00:0401:39:1601:46:26
DNCTERETA Ivan 1257M 25-2900:00:0201:41:1701:48:18
33HANSEN Jonas 1237M 25-2900:00:0201:41:0801:49:01
34MAKAROV Andrei 1246M 25-2900:00:0201:41:5401:49:26
DNCDENIS Timakov 1228M 25-2900:03:0201:47:1201:53:42
DNCJOHANSEN Philip Hust 1229M 25-2900:00:0201:49:2701:56:03
DNCOSTERMEIER Gabriel 1264M 25-2900:00:0201:56:4302:04:52
DNCKRITIKOS Ilias 1233M 25-2900:00:0202:15:5602:23:57
DNCGANOTAKIS Emmanouil 1250M 25-2900:00:0202:39:1702:45:05
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
DNCЧИРКИН Алексей 1247M 25-2900:00:0202:38:5102:46:29
DNCLIESHOUT Frank Van 1258M 25-2900:00:0102:46:3502:52:05
KANSTRUP Nicolai 1226M 25-29DNF DNF DNF
Znaleziono 42 wynik(ów)