OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 14.9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
Spiker_OCR
14.9km
     
1VANDEWALLE Billy 1227M 25-2900:00:0101:02:1301:08:1501:48:06
2MATUSEVICH Alexsey 1234M 25-2900:00:0101:02:5801:08:3601:52:22
3CUENCA Aitor Garde 1248M 25-2900:00:0201:04:4601:10:2201:56:16
4JANUSZEWSKI Bartosz 1263M 25-2900:00:0201:06:1001:12:2701:57:19
5ZAKOLODKIN Roman 1230M 25-2900:00:0201:08:0901:14:3601:57:39
6HANYK Lukáš 1231M 25-2900:00:0101:11:3901:18:2102:01:11
7KUPIS Łukasz 1224M 25-2900:00:0101:04:3101:10:1502:03:02
8SEMENCHENKO Vladimir 1252M 25-2900:00:0101:14:4201:20:5502:04:12
9PRYKOWSKI Tomasz 1256M 25-2900:00:0201:12:4001:19:3902:04:48
10RACZEK Radosław 1260M 25-2900:00:0101:08:4401:15:0602:05:15
11VIKTOROVICH Gruzdev Vladimir 1235M 25-2900:00:0301:10:0901:16:4302:07:57
12REZNIK Anton 1243M 25-2900:00:0201:21:0601:28:3502:17:37
13YAROSLAV Slavushchev 1236M 25-2900:00:0201:14:4601:22:0102:20:19
14GUIBERT Romain 1245M 25-2900:00:0101:15:1701:21:5202:21:03
Niesklasyfikowani
DNCZIMMERMANN Till 1240M 25-2900:00:0101:08:5901:15:0602:21:06
DNCWÅGAN André 1255M 25-2900:00:0201:16:1001:22:5002:27:34
17SZCZEPANIAK Paweł 1225M 25-2900:00:0101:22:3301:28:5302:29:50
18VEPŘEK Martin 1249M 25-2900:00:0101:23:4901:30:3302:48:43
19LINDSTRÖM Mattias 1242M 25-2900:00:0201:34:0901:42:2102:50:18
20ROSECKÝ Patrik 1251M 25-2900:00:0201:31:2701:39:0503:04:16
21PIANO Andrea Del 1254M 25-2900:00:0101:11:2701:17:5503:09:01
DNCPROCHASSON Baptiste 1265M 25-2900:00:0201:34:2601:41:2403:19:48
DNCKRITIKOS Ilias 1233M 25-2900:00:0202:15:5602:23:5703:27:04
DNCMAXIMOV Andrey 1262M 25-2900:00:0201:26:1001:33:0103:32:42
25MAKAROV Andrei 1246M 25-2900:00:0201:41:5401:49:2603:34:32
DNCJOHANSSON Tom 1238M 25-2900:00:0401:39:1601:46:2603:35:55
DNCBRONS Sonny 1244M 25-2900:00:0101:31:0501:37:5703:37:24
DNCJOHANSEN Philip Hust 1229M 25-2900:00:0201:49:2701:56:0303:45:34
DNCTERETA Ivan 1257M 25-2900:00:0201:41:1701:48:1803:47:43
DNCMARTÍNEZ Rafael 1253M 25-2900:00:0101:19:4001:24:2003:54:55
DNCLIESHOUT Frank Van 1258M 25-2900:00:0102:46:3502:52:0504:04:28
32HANSEN Jonas 1237M 25-2900:00:0201:41:0801:49:0104:15:36
DNCOSTERMEIER Gabriel 1264M 25-2900:00:0201:56:4302:04:5204:15:43
34VOROBOK Lukáš 1241M 25-2900:00:0201:25:4801:31:4004:22:46
DNCGANOTAKIS Emmanouil 1250M 25-2900:00:0202:39:1702:45:0504:31:08
DNCDENIS Timakov 1228M 25-2900:03:0201:47:1201:53:4204:57:03
DNCKAUKOLA Henri 1232M 25-2900:03:0201:38:3501:45:1704:58:30
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
DNCЧИРКИН Алексей 1247M 25-2900:00:0202:38:5102:46:2905:41:50
39CZERWIŃSKI Maciej 1261M 25-2900:00:0001:12:21
40BRZOSKWINIA Wojciech 1239M 25-2900:00:0200:59:5701:05:14
DNCFISCHER Oliver 1259M 25-2900:00:0201:35:3501:41:30
KANSTRUP Nicolai 1226M 25-29DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 42 wynik(ów)