OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 14.9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
Spiker_OCR
14.9km
     
1VLAM Thijs 1275M 25-2900:00:0101:04:3601:10:2101:51:26
2TOMASIK Alan 1268M 25-2900:00:0101:05:0601:11:0301:55:35
3MUSSCHE Frans 1274M 25-2900:00:0101:09:3401:15:5702:01:03
4HORWARD Adrien 1285M 25-2900:00:0201:10:4901:17:0602:15:58
5SENTEN Simon Van 1298M 25-2900:00:0101:14:3601:21:0902:17:33
6TOMAKA Tomasz 1284M 25-2900:00:0201:23:4901:30:5402:26:11
7MAES Michaël 1266M 25-2900:00:0201:16:4001:23:0102:26:19
8MÓWIŃSKI Patryk 1277M 25-2900:00:0201:24:4301:31:0802:32:58
9TIMMERMANS Geert 1280M 25-2900:00:0101:28:5301:35:4002:34:12
10MARTYIN László 1279M 25-2900:00:0201:17:5001:24:0202:38:58
Niesklasyfikowani
DNCCHRISTOPHER Bailly 1286M 25-2900:00:0101:21:5501:27:3202:39:07
12LENOIR Cyril 1283M 25-2900:00:0201:38:4701:46:4002:51:14
13BUYLE Michiel 1273M 25-2900:00:0101:20:2301:27:1102:51:43
14CRESPO Antonio Rubio 1303M 25-2900:00:0201:34:5701:41:5203:00:04
DNCOCHERETIUK Andrii 1271M 25-2900:00:0201:22:0001:28:1303:01:47
DNCBENICEWICZ Kacper 1299M 25-2900:00:0101:53:2002:00:4603:03:00
DNCSANTOS Luis 1292M 25-2900:00:0101:39:5101:47:0703:04:10
18POŚPIECH Krzysztof Pawlak 1296M 25-2900:00:0201:48:0801:54:3303:13:02
19KEANE Josh 1278M 25-2900:00:0201:26:3401:34:0803:20:21
DNCDUUREN Ruben Van 1294M 25-2900:00:0101:45:2401:52:1603:38:49
21FIGUEIREDO Rui Pedro Cruz 1302M 25-2900:00:0102:04:4302:13:2703:40:45
DNCDMUCH Jakub 1267M 25-2900:00:0101:29:2401:36:1103:45:12
DNCALEXANDRE Renato 1305M 25-2900:00:0202:07:5202:16:5803:50:14
DNCKAMIONKA Mateusz 1269M 25-2900:00:0201:29:0101:35:5403:53:33
25TRUJILLO Fernando Pajuelo 1287M 25-2900:00:0102:04:0002:12:2804:04:34
DNCLÜPKE Sebastian 1304M 25-2900:00:0202:49:3802:54:2504:05:40
DNCČERVEŇÁK Radim 1295M 25-2900:00:0202:02:1702:08:3604:07:24
DNCARONSSON Alexander 1301M 25-2900:00:0202:17:3202:24:5604:09:34
DNCPEÑA Miguel 1306M 25-2900:00:0201:58:0202:04:0304:17:46
DNCŻOŁNIEREK Wojciech 1291M 25-2900:00:0301:55:3302:03:1804:42:54
DNCJACOBSEN Peter 1276M 25-2900:00:0201:55:2202:03:3604:48:34
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
DNCGINON Loïc 1270M 25-2900:00:0202:52:2202:59:4905:35:21
DNCJAGER Robin De 1297M 25-2900:00:0102:29:2602:37:1606:16:19
DNCTIMSIT Romain 1300M 25-2900:00:0102:12:5302:20:5006:46:14
35GRZONDKO Mateusz 1272M 25-2900:00:0101:19:4401:26:44
36MĘDYGRAŁ Krystian 1290M 25-2900:00:0101:19:3101:26:00
37JAGODZIŃSKI Karol 1293M 25-2900:00:0201:21:2901:27:57
Znaleziono 37 wynik(ów)