OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 14.9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
Spiker_OCR
14.9km
     
1JUSTESEN Simon 1384M 25-2900:00:0201:23:5101:30:5602:29:35
Niesklasyfikowani
DNCPÉREZ Sergio Gómez 1382M 25-2900:00:0101:18:3201:24:4602:36:43
3LEJK Beniamin 1357M 25-2900:00:0101:26:0001:32:5402:40:52
4PONTICELLI Luigi 1380M 25-2900:00:0202:47:31
5LARSSON Toni 1378M 25-2900:00:0201:37:3501:45:0802:55:07
6ZAWILIŃSKI Mateusz 1351M 25-2900:00:0101:38:4501:45:1902:55:27
7CAVICCHIOLO Luca 1355M 25-2900:00:0101:25:2701:31:5303:01:39
DNCFELLDIN Markus 1387M 25-2900:00:0201:54:4902:01:3703:06:35
9DIMITRY Dotrimont 1367M 25-2900:00:0101:39:1001:45:4003:07:40
10WITEK Paweł 1373M 25-2900:00:0201:38:2901:45:5403:09:57
DNCNOWAK Lukasz 1354M 25-2900:00:0201:58:0702:05:3403:11:37
12DENTALE Armando 1379M 25-2900:00:0203:13:28
13PETERKA Tomáš 1368M 25-2900:00:0201:37:4301:44:4303:16:32
DNCROEFFAERS Sander 1376M 25-2900:00:0001:55:5202:04:5603:23:29
15WAKTER Jacob 1385M 25-2900:00:0301:34:0401:42:1003:28:16
DNCMELIS Giacomo 1370M 25-2900:00:0201:51:3001:57:4403:30:03
17ELSGART Niklas 1352M 25-2900:00:0101:40:0101:47:0303:33:16
18SCHWEIGERT Matthias 1377M 25-2900:00:0201:28:4801:35:4003:38:37
DNCENDEJANN Raphael 1360M 25-2900:00:0102:07:0602:14:5503:39:54
DNCDESCHAMPS Emmanuel 1363M 25-2900:00:0101:39:0701:45:2203:41:18
DNCZALEWSKI Michał 1372M 25-2900:00:0101:39:2801:46:1103:43:42
22HORÁK Jaromír 1362M 25-2900:00:0201:47:3901:55:5103:56:34
DNCTEJERO Javier Casado 1375M 25-2900:00:0102:13:2702:23:0404:05:12
DNCBRORSSON Sebastian 1390M 25-2900:00:0202:40:3302:47:1204:10:45
25PELUSI Jacopo 1381M 25-2900:00:0201:56:1602:04:1704:15:06
DNCMIKEL Marek 1386M 25-2900:00:0102:35:4702:43:0804:17:41
27BURANI Cristian 1369M 25-2900:00:0101:52:4602:00:5704:19:53
28DIETRICH Raphaël 1371M 25-2900:00:0101:38:2401:45:1504:37:29
29VERLAAT Kees 1388M 25-2900:00:0101:26:2101:33:3404:40:48
30ZIELIŃSKI Bartosz 1350M 25-2900:00:0201:59:1902:07:4004:49:34
DNCRECHENBACH Tim 1356M 25-2900:00:0202:22:0502:30:0604:52:21
DNCWUNDERLICH Tobias 1361M 25-2900:00:0203:12:5903:20:0805:01:30
DNCSTENGER Morten 1358M 25-2900:00:0201:29:2701:36:3705:04:12
DNCDAVIDSON Richard 1383M 25-2900:00:0203:22:5403:30:2405:21:20
35JACIÓW Paweł 1389M 25-2900:00:0201:51:5601:59:4005:25:41
DNCOSTE Maarten 1353M 25-2900:00:0101:56:4902:03:4505:26:31
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
DNCPEDERSEN Peder Ejsing 1359M 25-2900:00:0201:51:2801:57:2005:31:54
DNCBRACCAIOLI Lorenzo 1374M 25-2900:00:0101:38:3801:45:3206:47:18
39GUIJARRO Victor Pezonaga 1391M 25-2900:00:0101:20:3001:26:54
DNCLEDO Adrián 1364M 25-2900:00:0101:12:5101:19:28
41RODRIGUES Alexandre 1366M 25-2900:00:0102:42:3402:52:13
Znaleziono 41 wynik(ów)