OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 10km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
    
1KRAWIECKI Mateusz 1424M 30-3400:00:0001:02:2001:07:27
2KRÓL Piotr 1421M 30-3400:00:0001:02:3801:08:06
3SITKEVICH Anton 1427M 30-3400:00:0001:02:5201:08:11
4PRUSAK Piotr 1413M 30-3400:00:0001:02:5501:08:55
5SHERETOV Eugene 1030M 30-3400:00:0001:03:4201:09:20
6OSHKIN Egor 1419M 30-3400:00:0001:06:5601:10:59
7CARMIGNANI Alessio 1401M 30-3400:00:0001:05:5901:11:54
8DANIELKIEWICZ Tomasz 1422M 30-3400:00:0001:06:0301:12:42
9ASMUSSEN Andreas Munk 1398M 30-3400:00:0001:07:5401:14:12
10SETTELE Stefan 1429M 30-3400:00:0001:11:5301:17:38
11WAGEMANS Tom 1426M 30-3400:00:0001:11:4701:18:00
12CAUDELI Jose Miguel Pericás 1409M 30-3400:00:0001:09:4101:18:48
13PELISSIER Benoit 1423M 30-3400:00:0001:13:4901:20:06
14KATOLIKAU Raman 1400M 30-3400:00:0001:16:5501:22:47
15SHIPLEY Chris 1410M 30-3400:00:0001:17:4301:23:36
16LIUTKUS Dainius 1397M 30-3400:00:0001:19:1501:24:24
17MEEL Jim Van Der 1399M 30-3400:00:0001:20:4001:26:40
18MYKOLA Fomishkin 1411M 30-3400:00:0001:21:3401:27:51
Niesklasyfikowani
DNCČERNÝ Vaclav 1403M 30-3400:00:0001:23:5201:30:03
20SHKURLOV Aleksandr 1402M 30-3400:00:0001:25:1101:30:57
21SAVIN Aleksei 1408M 30-3400:00:0001:24:5401:31:56
22VRIES Florian De 1420M 30-3400:00:0001:24:5101:32:24
23BÄR Marcel 1430M 30-3400:00:0001:27:0201:33:33
24PROKOPENKO Vadim 1416M 30-3400:00:0001:27:5801:34:09
25ORKE Einar 1425M 30-3400:00:0001:28:2001:34:46
DNCRAEYMAEKERS Siebe 1415M 30-3400:00:0001:30:1601:36:17
27GARCIA Adrián Ruiz 1405M 30-3400:00:0001:34:4601:42:05
28ANANIN Artem 1406M 30-3400:00:0001:38:4201:45:42
29FABRÈGUE Rémi 1395M 30-3400:00:0001:39:3001:46:27
DNCILNICKI Darek 1418M 30-3400:00:0001:39:5501:46:31
DNCKRÜGER Tim 1412M 30-3400:00:0001:41:5801:47:13
DNCCHRISTENSEN Michael 1396M 30-3400:00:0001:52:0901:59:39
DNCRATEL Vincent 1394M 30-3400:00:0001:58:5502:07:30
DNCROTH Zdeněk 1393M 30-3400:00:0002:04:5202:11:16
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
DNCPOMBO Valentin Amigo 1414M 30-3400:00:0002:06:2502:17:05
DNCSINNING Fabian 1407M 30-3400:00:0003:01:5803:09:20
Znaleziono 36 wynik(ów)