OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 14.9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
Spiker_OCR
14.9km
     
1PRUSAK Piotr 1413M 30-3400:00:0001:02:5501:08:5501:47:12
2SHERETOV Eugene 1030M 30-3400:00:0001:03:4201:09:2001:47:38
3KRAWIECKI Mateusz 1424M 30-3400:00:0001:02:2001:07:2701:48:57
4SITKEVICH Anton 1427M 30-3400:00:0001:02:5201:08:1101:50:39
5KRÓL Piotr 1421M 30-3400:00:0001:02:3801:08:0601:56:09
6OSHKIN Egor 1419M 30-3400:00:0001:06:5601:10:5901:59:22
7PELISSIER Benoit 1423M 30-3400:00:0001:13:4901:20:0602:03:03
8DANIELKIEWICZ Tomasz 1422M 30-3400:00:0001:06:0301:12:4202:13:10
9SHKURLOV Aleksandr 1402M 30-3400:00:0001:25:1101:30:5702:22:29
10SHIPLEY Chris 1410M 30-3400:00:0001:17:4301:23:3602:28:01
11MEEL Jim Van Der 1399M 30-3400:00:0001:20:4001:26:4002:29:56
12BÄR Marcel 1430M 30-3400:00:0001:27:0201:33:3302:32:32
13VRIES Florian De 1420M 30-3400:00:0001:24:5101:32:2402:36:26
14SAVIN Aleksei 1408M 30-3400:00:0001:24:5401:31:5602:41:18
15CAUDELI Jose Miguel Pericás 1409M 30-3400:00:0001:09:4101:18:4802:41:32
Niesklasyfikowani
DNCKRÜGER Tim 1412M 30-3400:00:0001:41:5801:47:1302:52:08
17LIUTKUS Dainius 1397M 30-3400:00:0001:19:1501:24:2402:53:40
18WAGEMANS Tom 1426M 30-3400:00:0001:11:4701:18:0002:54:46
19KATOLIKAU Raman 1400M 30-3400:00:0001:16:5501:22:4702:56:26
20ANANIN Artem 1406M 30-3400:00:0001:38:4201:45:4202:57:21
DNCCHRISTENSEN Michael 1396M 30-3400:00:0001:52:0901:59:3903:05:39
22GARCIA Adrián Ruiz 1405M 30-3400:00:0001:34:4601:42:0503:06:28
DNCRAEYMAEKERS Siebe 1415M 30-3400:00:0001:30:1601:36:1703:08:27
24FABRÈGUE Rémi 1395M 30-3400:00:0001:39:3001:46:2703:11:44
DNCČERNÝ Vaclav 1403M 30-3400:00:0001:23:5201:30:0303:13:52
DNCROTH Zdeněk 1393M 30-3400:00:0002:04:5202:11:1603:15:51
DNCRATEL Vincent 1394M 30-3400:00:0001:58:5502:07:3003:18:41
28MYKOLA Fomishkin 1411M 30-3400:00:0001:21:3401:27:5103:21:46
29ORKE Einar 1425M 30-3400:00:0001:28:2001:34:4603:25:45
DNCILNICKI Darek 1418M 30-3400:00:0001:39:5501:46:3103:28:55
31PROKOPENKO Vadim 1416M 30-3400:00:0001:27:5801:34:0903:31:01
DNCSINNING Fabian 1407M 30-3400:00:0003:01:5803:09:2005:27:37
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
DNCPOMBO Valentin Amigo 1414M 30-3400:00:0002:06:2502:17:0506:02:17
34ASMUSSEN Andreas Munk 1398M 30-3400:00:0001:07:5401:14:12
35CARMIGNANI Alessio 1401M 30-3400:00:0001:05:5901:11:54
36SETTELE Stefan 1429M 30-3400:00:0001:11:5301:17:38
Znaleziono 36 wynik(ów)