OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
Spiker_OCR
14.9km
Czas
netto
15km
Czas
brutto
15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1COLETTA Alessandro 1448M 30-344M 2000:00:0001:01:0901:06:1601:49:2101:49:25.5001:49:25.50 7:178,2
2JOLES Roël 1452M 30-349M 5700:00:0001:10:3701:16:5802:03:0302:03:07.4502:03:07.45+00:13:418:127,3
3MENSINK Nick 1455M 30-3411M 6000:00:0001:12:3201:18:4702:03:1802:03:24.2502:03:24.25+00:13:588:137,3
4KAŁUŻNY Adam 1466M 30-3415M 8200:00:0001:12:5001:18:3902:08:5402:08:59.4502:08:59.45+00:19:338:357,0
5MÉDARD Olivier 1446M 30-3423M 11700:00:0001:18:4401:24:2602:18:5302:18:59.4502:18:59.45+00:29:339:156,5
6PASTUSZKA Paweł 1449M 30-3428M 13300:00:0001:22:2501:28:1302:23:1802:23:22.1002:23:22.10+00:33:569:336,3
7KOŁODZIEJCZYK Kamil 1460M 30-3431M 14700:00:0001:14:5301:21:0602:26:5902:27:05.5002:27:05.50+00:37:409:486,1
8PŁÓCIENNIK Piotr 1461M 30-3441M 19600:00:0001:37:4601:44:2802:40:1402:40:19.9002:40:19.90+00:50:5410:415,6
9REKUTIN Ivan 1451M 30-3447M 22700:00:0001:26:1401:33:0002:50:3402:50:38.8502:50:38.85+01:01:1311:225,3
10GESSLER Sergej 1447M 30-3451M 25100:00:0001:40:0801:47:4202:56:3702:56:43.6002:56:43.60+01:07:1811:465,1
11BERKES Marton 1442M 30-3459M 27400:00:0001:45:3101:52:4503:03:2903:03:33.0003:03:33.00+01:14:0712:144,9
12DUBROVIN Valentin 1436M 30-3480M 35000:00:0001:41:0401:48:3203:32:3003:32:39.8003:32:39.80+01:43:1414:104,2
13VERBEERST Tommy 1470M 30-3481M 35100:00:0001:58:4002:06:1503:33:0803:33:12.3503:33:12.35+01:43:4614:124,2
14BRÄHMIG Mattes 1458M 30-3494M 45900:00:0001:34:3001:41:1704:36:3704:36:41.9004:36:41.90+02:47:1618:263,3
Niesklasyfikowani
DQRADAMM Filip 1462M 30-34DQ01:48:37 DQ01:57:22 DQ03:16:06 DQ03:16:14.75 DQ DQ0:004,6
DNCBUGYS Renaldas 1434M 30-3400:00:0001:16:3001:22:2401:58:4401:58:50.3001:58:50.300:007,6
DNCKOLB Lars 1457M 30-3400:00:0002:00:0102:00:08.5002:00:08.500:007,5
DNCHORSCH Stefan 1469M 30-3400:00:0002:01:2902:01:41.2502:01:41.250:007,4
DNCMAWLAM Jason 1459M 30-3400:00:0001:14:4501:21:1502:22:3002:22:35.6502:22:35.650:006,3
DNCAVRAMIOTIS Konstantinos 1468M 30-3400:00:0001:31:0901:37:2202:56:0302:56:16.3002:56:16.300:005,1
DNCBEELEN Timothy Van 1445M 30-3400:00:0001:46:3201:53:4103:19:4803:19:52.4503:19:52.450:004,5
DNCHOWARD John 1435M 30-3400:00:0001:45:2301:52:3303:21:5003:21:56.2503:21:56.250:004,5
DNCPETERSEN Thomas 1454M 30-3400:00:0001:28:1201:35:3003:35:1803:35:27.0503:35:27.050:004,2
DNCARTZ Claus 1440M 30-3400:00:0002:20:5002:27:5203:39:0803:39:17.1503:39:17.150:004,1
DNCCADDICK James 1467M 30-3400:00:0002:13:3902:23:1803:43:2903:43:34.6503:43:34.650:004,0
DNCRUDY Rychlinski 1465M 30-3400:00:0002:29:4202:37:3503:48:1603:48:23.0003:48:23.000:003,9
DNCGRILOT Fabien 1437M 30-3400:00:0002:29:4202:37:3703:49:4403:49:54.4003:49:54.400:003,9
DNCBECKS Jose 1456M 30-3400:00:0002:25:4002:32:2003:49:5303:50:16.2003:50:16.200:003,9
DNCHUTCHISON Christopher 1464M 30-3400:00:0002:12:4802:22:2803:59:3803:59:49.2503:59:49.250:003,8
DNCLACOUR Renaud 1443M 30-3400:00:0001:32:4001:39:1704:09:3704:10:11.7504:10:11.750:003,6
DNCMOBERG Linus 1441M 30-3400:00:0002:27:5102:34:3604:39:3304:39:39.8004:39:39.800:003,2
DNCSTRNAD Sebastian 1463M 30-3400:00:0003:05:0103:11:5904:53:3204:53:48.9504:53:48.950:003,1
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
DNCPALMA Pedro 1433M 30-3400:00:0001:55:4802:02:4105:42:4205:42:52.0505:42:52.050:002,6
DNCVERBESSEM Bart 1438M 30-3400:00:0003:52:4704:01:0406:00:3506:00:40.2506:00:40.250:002,5
Znaleziono 34 wynik(ów)