OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 10km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
    
1FARKOWSKI Konrad 1475M 30-3400:00:0001:12:5601:19:07
2SINIGAGLIA William 1505M 30-3400:00:0001:17:3801:24:26
3SJÖLIN Johan 1487M 30-3400:00:0001:21:3401:27:27
4PIOMBONI Nicolò 1474M 30-3400:00:0001:21:5201:27:43
5SAŁATA Marcin 1478M 30-3400:00:0001:22:5301:28:46
Niesklasyfikowani
DNCNIELSEN Dennis 1480M 30-3400:00:0001:26:0901:32:15
DNCTYL Lukáš 1500M 30-3400:00:0001:27:3601:33:57
8BYRCZEK Michał 1493M 30-3400:00:0001:30:5801:38:13
DNCPANITZ Erich 1490M 30-3400:00:0001:32:1501:39:06
DNCKILIMNIK Tomasz 1484M 30-3400:00:0001:35:5301:42:50
DNCCHOŁUJ Łukasz 1472M 30-3400:00:0001:41:2201:48:04
12NIELSEN Daniel Birk 1548M 30-3400:00:0001:40:5601:48:32
DNCBALASHOV Roman 1477M 30-3400:00:0001:47:5401:55:06
DNCLARSEN Øystein Høines 1483M 30-3400:00:0001:48:4501:55:16
15SÉBASTIEN Galdeano 1502M 30-3400:00:0001:50:5001:58:56
16DZMITRY Gidlevski 1476M 30-3400:00:0001:57:4702:04:23
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
DNCPABLO 1498M 30-3400:00:0001:59:2602:07:46
DNCGUILLAUMIN Thomas 1497M 30-3400:00:0002:01:0402:08:43
DNCKONÍČEK Filip 1491M 30-3400:00:0002:05:3302:13:22
DNCPUCHACZ Michael 1481M 30-3400:00:0002:05:1802:14:56
DNCPEÑARANDA Ivan Cervera 1499M 30-3400:00:0002:09:4702:17:39
DNCHORBACH Lars 1501M 30-3400:00:0002:14:4102:20:18
DNCJANUSZEWSKI Andrzej 1473M 30-3400:00:0002:15:0502:21:56
DNCHANBURY Daniel 1506M 30-3400:00:0002:15:4302:23:03
25THONON Simon 1479M 30-3400:00:0002:16:4602:26:06
DNCWACKER Lukas 1494M 30-3400:00:0002:24:1502:31:54
DNCHEIDER Florian 1488M 30-3400:00:0002:32:3202:39:32
DNCMATTSSON Christian 1486M 30-3400:00:0002:38:0002:44:14
DNCGEREIN Benjamin 1503M 30-3400:00:0002:53:1503:04:16
DNCCARUSO Dario 1495M 30-3400:00:0003:08:2703:14:37
DNCIHECHERENOMA Uche 1496M 30-3400:00:0003:16:4903:24:40
DNCGUSTAVSSON Jakob 1489M 30-3400:00:0003:18:1803:24:43
DNCPOZO Juan Carlos Contador 1492M 30-3400:00:0003:58:1004:05:46
DNCDOODY Kelvin 1485M 30-3400:00:0004:03:2204:11:34
DNCKIRILL Belkin 1507M 30-3400:00:0004:07:3704:16:49
DNCKOVÁČIK Branislav 1504M 30-3400:00:0004:36:2704:43:34
Znaleziono 36 wynik(ów)