OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 14.9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
Spiker_OCR
14.9km
     
1FARKOWSKI Konrad 1475M 30-3400:00:0001:12:5601:19:0702:11:06
2SJÖLIN Johan 1487M 30-3400:00:0001:21:3401:27:2702:17:46
3SAŁATA Marcin 1478M 30-3400:00:0001:22:5301:28:4602:18:32
4SINIGAGLIA William 1505M 30-3400:00:0001:17:3801:24:2602:21:30
5BYRCZEK Michał 1493M 30-3400:00:0001:30:5801:38:1302:43:58
Niesklasyfikowani
DNCPANITZ Erich 1490M 30-3400:00:0001:32:1501:39:0602:46:12
DNCTYL Lukáš 1500M 30-3400:00:0001:27:3601:33:5702:59:52
DNCKILIMNIK Tomasz 1484M 30-3400:00:0001:35:5301:42:5003:00:14
DNCCHOŁUJ Łukasz 1472M 30-3400:00:0001:41:2201:48:0403:12:57
DNCBALASHOV Roman 1477M 30-3400:00:0001:47:5401:55:0603:18:40
11PIOMBONI Nicolò 1474M 30-3400:00:0001:21:5201:27:4303:20:28
DNCPUCHACZ Michael 1481M 30-3400:00:0002:05:1802:14:5603:23:54
DNCKONÍČEK Filip 1491M 30-3400:00:0002:05:3302:13:2203:25:23
DNCLARSEN Øystein Høines 1483M 30-3400:00:0001:48:4501:55:1603:26:54
DNCJANUSZEWSKI Andrzej 1473M 30-3400:00:0002:15:0502:21:5603:33:57
16NIELSEN Daniel Birk 1548M 30-3400:00:0001:40:5601:48:3203:42:27
DNCHORBACH Lars 1501M 30-3400:00:0002:14:4102:20:1803:43:36
DNCWACKER Lukas 1494M 30-3400:00:0002:24:1502:31:5403:48:46
DNCNIELSEN Dennis 1480M 30-3400:00:0001:26:0901:32:1504:00:02
DNCHEIDER Florian 1488M 30-3400:00:0002:32:3202:39:3204:05:53
DNCMATTSSON Christian 1486M 30-3400:00:0002:38:0002:44:1404:17:16
DNCGEREIN Benjamin 1503M 30-3400:00:0002:53:1503:04:1604:33:45
DNCGUSTAVSSON Jakob 1489M 30-3400:00:0003:18:1803:24:4304:41:30
24SÉBASTIEN Galdeano 1502M 30-3400:00:0001:50:5001:58:5604:46:22
DNCIHECHERENOMA Uche 1496M 30-3400:00:0003:16:4903:24:4005:03:41
DNCPEÑARANDA Ivan Cervera 1499M 30-3400:00:0002:09:4702:17:3905:04:31
27DZMITRY Gidlevski 1476M 30-3400:00:0001:57:4702:04:2305:08:07
DNCHANBURY Daniel 1506M 30-3400:00:0002:15:4302:23:0305:20:30
DNCCARUSO Dario 1495M 30-3400:00:0003:08:2703:14:3705:25:31
DNCDOODY Kelvin 1485M 30-3400:00:0004:03:2204:11:3405:26:20
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
31THONON Simon 1479M 30-3400:00:0002:16:4602:26:0605:32:35
DNCGUILLAUMIN Thomas 1497M 30-3400:00:0002:01:0402:08:4305:45:11
DNCKIRILL Belkin 1507M 30-3400:00:0004:07:3704:16:4905:45:27
DNCKOVÁČIK Branislav 1504M 30-3400:00:0004:36:2704:43:3406:56:20
DNCPOZO Juan Carlos Contador 1492M 30-3400:00:0003:58:1004:05:4607:19:15
DNCPABLO 1498M 30-3400:00:0001:59:2602:07:4607:25:51
Znaleziono 36 wynik(ów)