Organizator : | Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska |
Data : | 2019-06-28 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 15 km |
Zgłoszonych : | 1362 |
Wystartowało : | 1274 |
Nie ukończyło : | 19 |
Ukończyło : | 1255 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | M 13-17 | M 18-24 | M 25-29 | M 30-34 | M 35-39 | M 40-44 | M 45-49 | M 50-54 | M 55+ | M Elite | M Journeyman | W 13-17 | W 18-24 | W 25-29 | W 30-34 | W 35-39 | W 40-44 | W 45-49 | W 50-54 | W 55+ | W Elite | W Journeyman | 09:00 | 09:05 | 09:10 | 09:30 | 10:00 | 10:04 | 10:08 | 10:15 | 10:18 | 10:21 | 10:24 | 10:30 | 10:32 | 10:34 | 10:36 | 10:38 | 10:40 | 10:45 | 10:48 | 10:51 | 10:54 | 10:57 | 11:00 | 11:03 | 11:06 | 11:09 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 11:50 | 12:00 | 12:05 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 12:49 | 12:53 | 13:00 | 13:05 | 13:10 | 13:15 | 13:20 | 13:30
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Point9_OCR 9km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LEMA Damián Espasandín | 1541 | M 30-34 | 00:00:00 | 01:12:48 | |||
2 | JEVTIC Sasa | 1518 | M 30-34 | 00:00:00 | 01:17:15 | |||
3 | MOSE Kristian | 1513 | M 30-34 | 00:00:00 | 01:19:03 | |||
4 | BERTOLASI Marco | 1535 | M 30-34 | 00:00:00 | 01:20:23 | |||
5 | KOŁODZIEJ Krystian | 1510 | M 30-34 | 00:00:00 | 01:26:27 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||
DNC | TRIBAN Matteo | 1531 | M 30-34 | 00:00:00 | 01:29:48 | |||
7 | COMMANDEUR Tjeerd | 1522 | M 30-34 | 00:00:00 | 01:30:06 | |||
8 | NIELSEN Søren | 1543 | M 30-34 | 00:00:00 | 01:31:39 | |||
9 | OLSEN Mads-Christian Brill | 1516 | M 30-34 | 00:00:00 | 01:32:54 | |||
10 | ÖBERG Robin | 1515 | M 30-34 | 00:00:00 | 01:35:33 | |||
11 | MATUSIK Adam | 1534 | M 30-34 | 00:00:00 | 01:36:16 | |||
DNC | LARNEMARK David | 1523 | M 30-34 | 00:00:00 | 01:36:16 | |||
13 | REMMER Thomas | 1545 | M 30-34 | 00:00:00 | 01:39:29 | |||
14 | YANN Chambert | 1526 | M 30-34 | 00:00:00 | 01:40:57 | |||
15 | BELLODI Andrea | 1547 | M 30-34 | 00:00:00 | 01:41:38 | |||
16 | HERNANDEZ Eric Seres | 1527 | M 30-34 | 00:00:00 | 01:43:42 | |||
17 | VALERII Kaldin | 1536 | M 30-34 | 00:00:00 | 01:45:36 | |||
DNC | SZUMLAŃSKI Marcin | 1520 | M 30-34 | 00:00:00 | 01:46:39 | |||
19 | BOMBA Piotr | 1528 | M 30-34 | 00:00:00 | 01:48:33 | |||
DNC | HARTLEY Robert James | 1532 | M 30-34 | 00:00:00 | 01:49:53 | |||
21 | URBANO David Quintana | 1533 | M 30-34 | 00:00:00 | 01:52:45 | |||
22 | ZIMMER Markus | 1540 | M 30-34 | 00:00:00 | 01:53:00 | |||
DNC | SCHOUTEN Wim | 1512 | M 30-34 | 00:00:00 | 01:55:43 | |||
24 | ŁUCZAK Łukasz | 1525 | M 30-34 | 00:00:00 | 01:57:45 | |||
DNC | RAVENZWAAIJ Jeroen Van | 1529 | M 30-34 | 00:00:00 | 02:00:53 | |||
26 | ZAPPA Stefano | 1539 | M 30-34 | 00:00:00 | 02:04:32 | |||
DNC | COLIZZI Renato | 1530 | M 30-34 | 00:00:00 | 02:04:33 | |||
DNC | RIHA Zdenek | 1538 | M 30-34 | 00:00:00 | 02:04:41 | |||
Przekroczony limit czasu: 05:30:00 | ||||||||
29 | MANNO Marco | 1521 | M 30-34 | 00:00:00 | 02:07:10 | |||
DNC | KASCHE Denny | 1542 | M 30-34 | 00:00:00 | 02:12:33 | |||
DNC | CHRISTOPHER Michel | 1537 | M 30-34 | 00:00:00 | 02:14:46 | |||
DNC | GLACNER Jiří | 1519 | M 30-34 | 00:00:00 | 02:23:48 | |||
DNC | POULTER Mark | 1511 | M 30-34 | 00:00:00 | 02:23:58 | |||
DNC | HAWKINS Nathan | 1514 | M 30-34 | 00:00:00 | 02:30:22 | |||
DNC | NIELSEN Niklas | 1517 | M 30-34 | 00:00:00 | 02:32:48 | |||
DNC | DIEGO Raul De | 1524 | M 30-34 | 00:00:00 | 05:18:03 |
Znaleziono 36 wynik(ów)