OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 10km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
    
1LEMA Damián Espasandín 1541M 30-3400:00:0001:12:4801:18:36
2JEVTIC Sasa 1518M 30-3400:00:0001:17:1501:23:11
3MOSE Kristian 1513M 30-3400:00:0001:19:0301:25:28
4BERTOLASI Marco 1535M 30-3400:00:0001:20:2301:26:16
5KOŁODZIEJ Krystian 1510M 30-3400:00:0001:26:2701:32:51
Niesklasyfikowani
DNCTRIBAN Matteo 1531M 30-3400:00:0001:29:4801:35:47
7COMMANDEUR Tjeerd 1522M 30-3400:00:0001:30:0601:37:28
8NIELSEN Søren 1543M 30-3400:00:0001:31:3901:38:33
9OLSEN Mads-Christian Brill 1516M 30-3400:00:0001:32:5401:40:21
10ÖBERG Robin 1515M 30-3400:00:0001:35:3301:42:27
11MATUSIK Adam 1534M 30-3400:00:0001:36:1601:43:16
DNCLARNEMARK David 1523M 30-3400:00:0001:36:1601:43:20
13REMMER Thomas 1545M 30-3400:00:0001:39:2901:44:39
14BELLODI Andrea 1547M 30-3400:00:0001:41:3801:47:30
15YANN Chambert 1526M 30-3400:00:0001:40:5701:47:58
16HERNANDEZ Eric Seres 1527M 30-3400:00:0001:43:4201:49:51
17VALERII Kaldin 1536M 30-3400:00:0001:45:3601:53:42
DNCSZUMLAŃSKI Marcin 1520M 30-3400:00:0001:46:3901:54:17
19BOMBA Piotr 1528M 30-3400:00:0001:48:3301:56:28
DNCHARTLEY Robert James 1532M 30-3400:00:0001:49:5301:58:11
21URBANO David Quintana 1533M 30-3400:00:0001:52:4502:00:13
22ZIMMER Markus 1540M 30-3400:00:0001:53:0002:01:06
DNCSCHOUTEN Wim 1512M 30-3400:00:0001:55:4302:02:55
24ŁUCZAK Łukasz 1525M 30-3400:00:0001:57:4502:05:09
DNCRAVENZWAAIJ Jeroen Van 1529M 30-3400:00:0002:00:5302:07:20
DNCRIHA Zdenek 1538M 30-3400:00:0002:04:4102:11:21
27ZAPPA Stefano 1539M 30-3400:00:0002:04:3202:11:27
DNCCOLIZZI Renato 1530M 30-3400:00:0002:04:3302:12:06
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
29MANNO Marco 1521M 30-3400:00:0002:07:1002:14:06
DNCKASCHE Denny 1542M 30-3400:00:0002:12:3302:24:01
DNCCHRISTOPHER Michel 1537M 30-3400:00:0002:14:4602:24:05
DNCGLACNER Jiří 1519M 30-3400:00:0002:23:4802:30:29
DNCPOULTER Mark 1511M 30-3400:00:0002:23:5802:34:07
DNCNIELSEN Niklas 1517M 30-3400:00:0002:32:4802:41:05
DNCHAWKINS Nathan 1514M 30-3400:00:0002:30:2202:42:01
DNCDIEGO Raul De 1524M 30-3400:00:0005:18:0305:29:12
Znaleziono 36 wynik(ów)