OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
Spiker_OCR
14.9km
Czas
netto
15km
Czas
brutto
15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1GYÖMREI Máté 1557M 30-3419M 10100:02:0101:19:2401:25:3502:12:0002:12:05.7002:14:07.55 8:486,8
2JAROSZ Dawid 1555M 30-3420M 10600:00:0001:22:0401:28:0502:16:3702:16:42.4002:16:42.40+00:02:349:066,6
3CATELLANI Mirco 1581M 30-3436M 17400:00:0001:30:2001:35:5102:34:3502:34:40.4502:34:40.45+00:20:3210:185,8
4BANNISTER Alex 1564M 30-3437M 17800:00:0001:25:1001:31:2502:35:3702:35:41.8002:35:41.80+00:21:3410:225,8
5SILVA André 1572M 30-3439M 18600:00:0001:30:2701:38:2302:37:5202:37:58.2002:37:58.20+00:23:5010:315,7
6WALTILLA Marcus 1578M 30-3440M 19100:00:0001:28:4101:35:3702:39:0902:39:16.1502:39:16.15+00:25:0810:375,7
7JAKOBSSON Niklas 1559M 30-3454M 26200:00:0001:30:1001:36:2902:59:1502:59:20.7502:59:20.75+00:45:1311:575,0
8REGNELL Fredrick 1579M 30-3457M 27000:00:0001:46:2601:53:3003:01:2703:01:31.5003:01:31.50+00:47:2312:065,0
9BUGAJ Mariusz 1552M 30-3465M 31000:00:0001:48:3901:55:5103:19:2103:19:26.6003:19:26.60+01:05:1913:174,5
10HRABÁK Petr 1561M 30-3474M 33900:00:0001:34:0301:40:0403:30:2503:30:29.0003:30:29.00+01:16:2114:014,3
11LARSEN Glen 1562M 30-3475M 34000:00:0001:27:1701:34:2803:30:3303:30:38.7503:30:38.75+01:16:3114:024,3
12KUBER Andrzej 1569M 30-3484M 36000:00:0001:45:3901:52:1103:35:5403:35:58.7003:35:58.70+01:21:5114:234,2
13ZANONI Matteo 1580M 30-3487M 39300:00:0002:02:1502:10:5103:51:4203:51:50.9503:51:50.95+01:37:4315:273,9
14DYSZKIEWICZ Grzegorz 1553M 30-3491M 44300:00:0002:15:2302:23:4804:21:5304:21:59.5504:21:59.55+02:07:5217:273,4
15SUCHNA David 1563M 30-3496M 46900:00:0001:53:4902:01:2504:46:4204:46:49.6004:46:49.60+02:32:4219:073,1
Niesklasyfikowani
DNCKOČVARA Luboš 1560M 30-3400:00:0001:24:2401:30:1802:38:1902:38:28.8002:38:28.800:005,7
DNCPRZYSTAW Maxim 1574M 30-3400:00:0001:45:2601:53:3802:54:2502:54:34.8002:54:34.800:005,2
DNCHAAN John De 1575M 30-3400:00:0001:54:2302:02:1603:13:47.8503:13:47.850:004,6
DNCGIACONE Massimo 1568M 30-3400:00:0001:59:0602:06:1803:14:2703:14:44.8003:14:44.800:004,6
DNCSCHERBA Kamil 1573M 30-3400:02:0201:59:1202:05:1503:31:1303:31:23.3503:33:25.700:004,3
DNCPALUCH Eddy 1558M 30-3400:00:0002:23:4202:31:3503:43:4303:43:54.2003:43:54.200:004,0
DNCMOLGORA Gabriele 1577M 30-3400:00:0001:32:2801:38:3203:43:5003:44:01.2003:44:01.200:004,0
DNCREINHOLD Josef 1551M 30-3400:00:0001:57:5702:04:5903:49:3603:49:43.4003:49:43.400:003,9
DNCUHLIG Ronny 1570M 30-3400:00:0002:34:2402:39:3303:56:3303:56:41.8003:56:41.800:003,8
DNCPLATA Arkadiusz 1554M 30-3400:00:0002:41:5902:47:3004:00:2304:00:30.7004:00:30.700:003,7
DNCBEASTS Jakub Stec Best 1556M 30-3400:00:0001:46:5901:53:4205:02:0405:02:20.9005:02:20.900:003,0
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
DNCAUBRIOT Pierre Charles 1571M 30-3400:00:0002:30:3102:40:5506:04:43.0006:04:43.000:002,5
Znaleziono 27 wynik(ów)