OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 10km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
    
1GYÖMREI Máté 1557M 30-3400:02:0101:19:2401:25:35
2JAROSZ Dawid 1555M 30-3400:00:0001:22:0401:28:05
Niesklasyfikowani
DNCKOČVARA Luboš 1560M 30-3400:00:0001:24:2401:30:18
4BANNISTER Alex 1564M 30-3400:00:0001:25:1001:31:25
5LARSEN Glen 1562M 30-3400:00:0001:27:1701:34:28
6WALTILLA Marcus 1578M 30-3400:00:0001:28:4101:35:37
7CATELLANI Mirco 1581M 30-3400:00:0001:30:2001:35:51
8JAKOBSSON Niklas 1559M 30-3400:00:0001:30:1001:36:29
9SILVA André 1572M 30-3400:00:0001:30:2701:38:23
DNCMOLGORA Gabriele 1577M 30-3400:00:0001:32:2801:38:32
11HRABÁK Petr 1561M 30-3400:00:0001:34:0301:40:04
12KUBER Andrzej 1569M 30-3400:00:0001:45:3901:52:11
13REGNELL Fredrick 1579M 30-3400:00:0001:46:2601:53:30
DNCPRZYSTAW Maxim 1574M 30-3400:00:0001:45:2601:53:38
DNCBEASTS Jakub Stec Best 1556M 30-3400:00:0001:46:5901:53:42
16BUGAJ Mariusz 1552M 30-3400:00:0001:48:3901:55:51
17SUCHNA David 1563M 30-3400:00:0001:53:4902:01:25
DNCHAAN John De 1575M 30-3400:00:0001:54:2302:02:16
DNCREINHOLD Josef 1551M 30-3400:00:0001:57:5702:04:59
DNCSCHERBA Kamil 1573M 30-3400:02:0201:59:1202:05:15
DNCGIACONE Massimo 1568M 30-3400:00:0001:59:0602:06:18
22ZANONI Matteo 1580M 30-3400:00:0002:02:1502:10:51
23DYSZKIEWICZ Grzegorz 1553M 30-3400:00:0002:15:2302:23:48
DNCPALUCH Eddy 1558M 30-3400:00:0002:23:4202:31:35
DNCUHLIG Ronny 1570M 30-3400:00:0002:34:2402:39:33
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
DNCAUBRIOT Pierre Charles 1571M 30-3400:00:0002:30:3102:40:55
DNCPLATA Arkadiusz 1554M 30-3400:00:0002:41:5902:47:30
Znaleziono 27 wynik(ów)