OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
Spiker_OCR
14.9km
Czas
netto
15km
Czas
brutto
15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1KRAUCHANKA Aliaksandr 1649M 35-391M 7200:00:0101:16:3601:22:4002:05:4802:05:53.0002:05:54.40 8:237,1
2NIKONOV Maksim 1640M 35-393M 8900:00:0101:15:1101:20:4802:10:2602:10:30.5002:10:32.20+00:04:378:426,9
3MADSEN Tommy 1631M 35-394M 10400:00:0101:12:2801:18:2202:15:1302:15:19.3002:15:20.60+00:09:269:016,7
4BURÉN Johan 1639M 35-395M 11400:00:0101:17:5201:23:4402:18:3102:18:34.5002:18:36.20+00:12:419:146,5
5MARUSZEWSKI Marcin 1624M 35-397M 13400:00:0101:24:5001:31:0002:23:5902:24:03.0002:24:04.60+00:18:109:366,2
6TRĄBIŃSKI Grzegorz 1638M 35-398M 15700:00:0101:27:1401:33:5502:31:3202:31:37.1502:31:38.55+00:25:4410:065,9
7HANSEN Stefan 1650M 35-3911M 17600:00:0201:19:1501:24:5602:34:5702:35:04.1002:35:06.15+00:29:1110:205,8
8BURTON James 1630M 35-3914M 19500:00:0101:13:1401:19:0402:39:5002:39:55.3002:39:56.70+00:34:0210:395,6
9KRUS Viktor 1620M 35-3926M 28400:00:0201:53:1002:00:3003:07:1703:07:24.2003:07:26.90+01:01:3212:294,8
10SLUIS Richard 1637M 35-3931M 31200:00:0201:49:4301:57:2703:19:3603:19:43.6503:19:45.90+01:13:5113:184,5
11MIKLÓS Fábián 1623M 35-3936M 33400:00:0401:39:2101:46:5703:28:0503:28:09.9503:28:14.15+01:22:1913:524,3
12WINTERS Arjan 1619M 35-3938M 34900:00:0201:35:3001:40:5603:32:2703:32:30.0003:32:32.80+01:26:3814:104,2
13BRITO Mateo Fernandes 1644M 35-3940M 37300:00:0201:35:2101:41:1203:42:0203:42:07.6003:42:09.65+01:36:1514:484,1
14CAJDERT Johan 1636M 35-3944M 38200:00:0301:55:4702:04:5603:44:2003:44:33.2003:44:36.35+01:38:4114:584,0
15YANIN Denis 1651M 35-3952M 43200:00:0201:46:3601:53:1704:14:4004:14:46.6504:14:49.15+02:08:5416:593,5
16GARCIA Manuel Caamaño 1643M 35-3958M 47200:00:0102:09:4002:17:4704:51:4304:51:50.8504:51:52.70+02:45:5819:273,1
Niesklasyfikowani
DNCDIJKSTRA Dooitze 1647M 35-3900:00:0201:23:1201:29:2803:14:0003:14:18.4503:14:20.950:004,6
DNCHOLUBAR Martin 1622M 35-3900:00:0001:44:4801:51:1103:22:3903:22:42.9003:22:43.550:004,4
DNCKOPŘIVA Martin 1642M 35-3900:00:0101:59:1302:03:5903:23:1903:23:23.5503:23:24.950:004,4
DNCBAKER Stephen 1634M 35-3900:00:0202:03:0402:11:3903:26:2303:26:31.8003:26:33.800:004,4
DNCBARKSKOG Fredrik 1627M 35-3900:03:0302:00:3902:06:1103:28:0903:28:27.8503:31:31.250:004,3
DNCWOODS Jason Ryan 1635M 35-3900:00:0201:32:5101:39:2803:50:0003:50:09.2503:50:11.450:003,9
DNCBERGE Kjetil 1628M 35-3900:00:0302:20:3202:27:1704:01:3504:01:42.8504:01:46.300:003,7
DNCBIEDERMANN Stefan 1618M 35-3900:00:0101:22:0901:28:5904:41:0704:41:26.0004:41:27.750:003,2
DNCSUBBOTINAS Vitalijus 1648M 35-3900:00:0302:26:5802:32:4304:41:4904:42:08.6504:42:11.800:003,2
DNCMATVIEVSKI Dmitry 1629M 35-3900:00:0301:54:4402:03:2705:10:3105:10:39.3505:10:42.600:002,9
DNCSTEVENSON Alan 1646M 35-3900:00:0203:52:2104:00:2905:15:2405:15:32.2005:15:34.900:002,9
DNCSJÖGREN Niklas 1621M 35-3900:00:0101:49:0901:54:5805:21:0205:21:21.5505:21:23.250:002,8
DNCVLASTIMIL Krejčí 1641M 35-3900:00:0303:54:5004:01:2805:28:1405:28:22.8005:28:25.900:002,7
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
DNCERIKSEN Kjetil 1645M 35-3900:00:0202:06:1502:12:5405:44:10.6005:44:13.100:002,6
PUPKOWSKI Kamil 1625M 35-39DNF01:16:49 DNF01:22:44 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 31 wynik(ów)