OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
Spiker_OCR
14.9km
     
Niesklasyfikowani
DNCHOLUBAR Martin 1622M 35-3900:00:0001:44:4801:51:1103:22:39
2MARUSZEWSKI Marcin 1624M 35-3900:00:0101:24:5001:31:0002:23:59
DNCKOPŘIVA Martin 1642M 35-3900:00:0101:59:1302:03:5903:23:19
4GARCIA Manuel Caamaño 1643M 35-3900:00:0102:09:4002:17:4704:51:43
5NIKONOV Maksim 1640M 35-3900:00:0101:15:1101:20:4802:10:26
DNCSJÖGREN Niklas 1621M 35-3900:00:0101:49:0901:54:5805:21:02
7BURTON James 1630M 35-3900:00:0101:13:1401:19:0402:39:50
8MADSEN Tommy 1631M 35-3900:00:0101:12:2801:18:2202:15:13
9KRAUCHANKA Aliaksandr 1649M 35-3900:00:0101:16:3601:22:4002:05:48
10TRĄBIŃSKI Grzegorz 1638M 35-3900:00:0101:27:1401:33:5502:31:32
11BURÉN Johan 1639M 35-3900:00:0101:17:5201:23:4402:18:31
DNCBIEDERMANN Stefan 1618M 35-3900:00:0101:22:0901:28:5904:41:07
13BRITO Mateo Fernandes 1644M 35-3900:00:0201:35:2101:41:1203:42:02
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
DNCERIKSEN Kjetil 1645M 35-3900:00:0202:06:1502:12:54
15WINTERS Arjan 1619M 35-3900:00:0201:35:3001:40:5603:32:27
16KRUS Viktor 1620M 35-3900:00:0201:53:1002:00:3003:07:17
17HANSEN Stefan 1650M 35-3900:00:0201:19:1501:24:5602:34:57
18YANIN Denis 1651M 35-3900:00:0201:46:3601:53:1704:14:40
DNCWOODS Jason Ryan 1635M 35-3900:00:0201:32:5101:39:2803:50:00
20SLUIS Richard 1637M 35-3900:00:0201:49:4301:57:2703:19:36
DNCSTEVENSON Alan 1646M 35-3900:00:0203:52:2104:00:2905:15:24
DNCDIJKSTRA Dooitze 1647M 35-3900:00:0201:23:1201:29:2803:14:00
DNCBAKER Stephen 1634M 35-3900:00:0202:03:0402:11:3903:26:23
DNCBERGE Kjetil 1628M 35-3900:00:0302:20:3202:27:1704:01:35
DNCVLASTIMIL Krejčí 1641M 35-3900:00:0303:54:5004:01:2805:28:14
DNCMATVIEVSKI Dmitry 1629M 35-3900:00:0301:54:4402:03:2705:10:31
27CAJDERT Johan 1636M 35-3900:00:0301:55:4702:04:5603:44:20
DNCSUBBOTINAS Vitalijus 1648M 35-3900:00:0302:26:5802:32:4304:41:49
29MIKLÓS Fábián 1623M 35-3900:00:0401:39:2101:46:5703:28:05
DNCBARKSKOG Fredrik 1627M 35-3900:03:0302:00:3902:06:1103:28:09
PUPKOWSKI Kamil 1625M 35-39DNF01:16:49 DNF01:22:44 DNF DNF
Znaleziono 31 wynik(ów)