OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
Spiker_OCR
14.9km
Czas
netto
15km
Czas
brutto
15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1BONAITA Alex 1668M 35-392M 8700:03:0001:15:3201:21:1002:06:5102:06:55.5002:09:56.30 8:277,1
2JAKUBCZAK Marcin 1670M 35-396M 12700:00:0101:23:3201:29:4902:21:3602:21:40.2002:21:41.50+00:11:459:266,4
3ONISZCZUK Bartosz 1687M 35-3913M 18400:00:0101:28:5801:35:1302:36:3202:36:45.5002:36:46.80+00:26:5010:275,7
4FILIPOVICH Aliaksei 1675M 35-3915M 20500:00:0101:25:1801:31:3502:41:4302:41:48.5002:41:50.10+00:31:5310:475,6
5OVECHKIN Taras 1686M 35-3918M 24000:00:0101:39:1501:46:1902:54:1602:54:22.6002:54:23.80+00:44:2711:375,2
6WISSING Arjan 1659M 35-3922M 27200:00:0101:37:2301:44:5603:02:1203:02:19.6503:02:20.65+00:52:2412:094,9
7HENDZEL Miłosz 1667M 35-3923M 27500:00:0101:39:4201:46:1603:04:0003:04:08.9003:04:10.70+00:54:1412:164,9
8RYDSTRÖM Johan 1674M 35-3925M 28100:00:0101:46:4601:54:3603:06:3003:06:36.0503:06:37.75+00:56:4112:264,8
9IBBOTSON Ryan 1658M 35-3930M 30900:00:0101:28:5701:35:1503:19:1203:19:19.4503:19:20.65+01:09:2413:174,5
10PAPPERMANN Jens 1672M 35-3942M 37900:00:0101:45:3401:53:2303:43:2503:43:29.5003:43:30.50+01:33:3414:534,0
11VOSSLER Martin 1688M 35-3945M 38600:00:0102:18:3102:25:3903:46:5703:47:04.6003:47:06.40+01:37:1015:084,0
12TOLAK Michał 1689M 35-3946M 38800:00:0101:42:2801:50:1203:46:5803:47:21.3003:47:23.00+01:37:2615:094,0
13PODGORSKI Marek 1679M 35-3950M 42200:00:0101:33:1101:40:4504:05:5804:06:04.4004:06:06.00+01:56:0916:243,7
14CARRASCO Manuel 1677M 35-3951M 43100:00:0101:51:0401:57:4504:13:3004:13:38.7004:13:39.75+02:03:4316:543,5
15MIODEK Adrian 1665M 35-3954M 45800:00:0001:41:1301:48:5704:36:2404:36:31.5004:36:31.50+02:26:3518:263,3
Niesklasyfikowani
DNCKEREK Bernhard 1656M 35-3900:00:0101:43:5901:44:06.0001:44:07.500:008,6
DNCMOROZOV Stepan 1657M 35-3900:00:0101:33:3001:39:5603:01:0003:01:09.3003:01:10.300:005,0
DNCBRØDLØS Kristian 1663M 35-3900:03:0301:53:1602:00:2903:16:5803:17:06.5503:20:10.150:004,6
DNCJUSZCZYK Jaroslaw 1661M 35-3900:00:0202:15:1302:22:0203:31:5503:32:04.1003:32:06.700:004,2
DNCHINTON Mike 1662M 35-3900:03:0002:11:4102:19:2103:31:2003:31:27.1003:34:27.950:004,3
DNCMIKUŠ Michal 1680M 35-3900:00:0102:19:0802:25:2203:39:3003:39:37.5503:39:38.900:004,1
DNCGREINER Daniel 1666M 35-3900:00:0001:24:5901:30:0903:42:0503:42:31.3003:42:32.250:004,0
DNCMIODEK Adrian 1664M 35-3900:00:0102:09:4402:19:2303:45:2503:45:30.2003:45:32.150:004,0
DNCSTRÖM Tomas 1678M 35-3900:00:0202:31:4102:37:3703:49:3803:49:57.1503:49:59.400:003,9
DNCDĄBROWSKI Przemysław 1685M 35-3900:00:0002:10:2002:17:3303:54:4703:54:52.3503:54:53.200:003,8
DNCARUSZTOWICZ Bartosz 1683M 35-3900:00:0102:10:1902:17:3503:55:3503:55:43.7003:55:45.200:003,8
DNCZEMAN David 1681M 35-3900:03:0101:51:4001:59:3404:02:0204:02:09.4504:05:11.300:003,7
DNCSWART Maarten 1673M 35-3900:00:0102:14:5802:22:4904:12:0404:12:11.5504:12:12.550:003,6
DNCLAGREZE Sven 1654M 35-3900:00:0102:48:5802:56:1604:32:5204:32:56.1004:32:57.850:003,3
DNCMILLS Leroy 1682M 35-3900:00:0102:28:4102:39:0004:39:0104:39:20.5504:39:22.450:003,2
DNCDUHARTE Raul 1671M 35-3900:00:0203:14:4403:21:2704:50:1204:50:20.4504:50:22.950:003,1
DNCSOBRINO David Ruedas 1676M 35-3900:00:0202:37:1302:45:4804:53:4004:53:47.3504:53:49.600:003,1
DNCPRA Jacopo De 1669M 35-3900:03:0103:24:0803:33:2205:07:4705:08:01.1005:11:02.300:002,9
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
DNCWEJKNIS Krzysztof 1684M 35-3900:00:0102:37:2102:45:4005:35:5305:36:02.7005:36:04.300:002,7
DNCMÖTHRATH Dirk 1655M 35-3900:00:0104:42:2404:49:0905:52:5205:53:01.5005:53:02.800:002,5
Znaleziono 35 wynik(ów)