OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
Spiker_OCR
14.9km
Czas
netto
15km
Czas
brutto
15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1HELGERS Niels 1733M 35-3912M 18200:00:0101:19:4101:26:2702:36:2902:36:36.5002:36:38.15 10:265,7
2TROMBELLI Marco 1759M 35-3916M 20800:00:0101:32:3401:39:4702:43:2502:43:31.0502:43:33.00+00:06:5410:545,5
3NOVIN Thomas 1747M 35-3921M 26100:00:0201:43:4201:50:2102:59:0502:59:08.8502:59:11.75+00:22:3311:565,0
4ENDERBY Rich 1729M 35-3924M 27800:00:0201:44:3101:51:5303:04:21.7503:04:24.10+00:27:4512:174,9
5MOLLOY Paul 1728M 35-3932M 31300:00:0201:40:1301:46:3703:19:4703:19:56.3003:19:58.35+00:43:2013:194,5
6ANATOLI Kamyshkailo 1751M 35-3933M 32300:00:0101:38:0101:44:2903:23:4103:23:44.9503:23:46.60+00:47:0813:354,4
7TOMASZ Tolak 1739M 35-3934M 32400:00:0201:49:2301:59:5003:23:5803:24:07.5003:24:09.70+00:47:3113:364,4
8PORTON David 1736M 35-3937M 33700:00:0202:08:4402:15:2203:28:1803:28:27.2003:28:29.25+00:51:5113:534,3
9KUMOROWSKI Rafał 1754M 35-3939M 35300:00:0202:00:3302:08:3203:33:5303:34:04.1003:34:06.65+00:57:2814:164,2
10D'ODÉMONT Grégoire 1757M 35-3941M 37500:00:0201:56:2402:05:2703:41:5803:42:19.4003:42:21.85+01:05:4314:494,0
11HÖGSTRÖM Andreas 1746M 35-3948M 41100:00:0302:03:4102:11:5404:00:5504:01:02.2504:01:06.00+01:24:2716:043,7
12BELT Rico Van Den 1748M 35-3956M 46500:00:0001:38:2301:46:0304:42:2904:42:38.6504:42:38.65+02:06:0018:503,2
13JANUS Leszek 1758M 35-3957M 46600:00:0102:14:1702:20:5404:42:5604:42:59.6004:43:01.45+02:06:2318:523,2
14MEIDENBAUER Joachim 1741M 35-3961M 48700:00:0201:58:4802:06:0405:10:0505:10:10.1505:10:13.10+02:33:3420:402,9
Niesklasyfikowani
DNCHOGARTH Gavin 1737M 35-3900:00:0101:10:3801:15:5402:53:3302:53:39.7002:53:41.250:005,2
DNCCZAPRAN Marek 1756M 35-3900:00:0102:06:0402:12:4203:26:2603:26:30.9503:26:32.900:004,4
DNCGILBERT Nicolas 1742M 35-3900:00:0202:00:5802:08:0703:35:0203:35:14.1503:35:16.500:004,2
DNCJANOWSKI Jano 1731M 35-3900:00:0102:05:5802:13:4903:36:0603:36:15.1503:36:16.500:004,2
DNCFAVA Alan 1743M 35-3900:00:0302:13:5702:22:1303:38:2103:38:29.8503:38:33.300:004,1
DNCPIDGEON Kieran 1753M 35-3900:00:0202:44:0002:51:0304:06:2704:06:34.7004:06:37.600:003,6
DNCDAVEY Jeremy 1738M 35-3900:00:0202:44:0002:48:5804:06:2704:06:35.3004:06:38.000:003,6
DNCDELBERGHE Aurélien 1734M 35-3900:00:0302:17:5202:24:5204:11:3704:11:46.5004:11:49.700:003,6
DNCESTIVAL Julien 1745M 35-3900:00:0302:16:2002:23:4804:30:4704:30:55.9504:30:59.100:003,3
DNCPULSA Artur 1752M 35-3900:00:0201:35:2001:42:1904:32:4904:33:07.9004:33:09.950:003,3
DNCMCENHILL Aaron 1762M 35-3900:00:0202:38:0802:47:4104:33:4104:34:00.6004:34:03.150:003,3
DNCMOTA Carlos 1760M 35-3900:00:0202:54:3803:02:1605:12:3205:12:41.3005:12:43.400:002,9
DNCSWACZYNSKI Krzysztof 1761M 35-3900:00:0102:20:2502:27:5905:13:3305:13:41.8005:13:43.250:002,9
DNCMAND Christian 1735M 35-3900:00:0202:10:2102:18:1605:15:3805:15:48.3505:15:51.300:002,8
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
DNCSŁONIEWSKI Rafał 1755M 35-3900:00:0303:12:0803:20:0705:54:1505:54:25.0505:54:28.100:002,5
DNCLEN Vlad 1732M 35-3900:00:0204:30:2304:39:1805:57:4005:57:50.2005:57:52.850:002,5
DNCJOFRE Eduardo 1750M 35-3900:00:0204:02:0304:07:1006:07:3306:07:45.1506:07:47.200:002,4
GROENEVELD Remco 1749M 35-39DNF01:31:36 DNF01:38:42 DNF DNF DNF DNF--
SUESSENBACH Steffen 1730M 35-39DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 33 wynik(ów)