OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
Spiker_OCR
14.9km
Czas
netto
15km
Czas
brutto
15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1SCHYBERG Oscar 1788M 35-399M 16300:00:0301:33:2001:39:1302:33:3302:33:36.5502:33:39.95 10:145,9
2ALEKSEI Giatcintov 1770M 35-3910M 16700:00:0101:34:3701:41:1802:33:4402:33:49.6502:33:51.25+00:00:1110:155,9
3SAVITSKI Andrei 1766M 35-3919M 24300:00:0101:35:1701:41:1202:54:4702:54:51.1502:54:53.05+00:21:1311:395,1
4CAPPELEN Dan 1799M 35-3927M 28500:00:0001:31:0101:37:4803:07:4003:07:45.0503:07:45.05+00:34:0512:314,8
5TAYLOR Adam 1765M 35-3928M 29200:00:0201:44:5801:52:0403:10:4203:10:47.2003:10:49.85+00:37:0912:434,7
6RUMMEL Rune 1781M 35-3929M 30700:00:0201:50:0501:56:2703:18:4803:18:54.1003:18:56.45+00:45:1613:154,5
7ROETS Elio 1778M 35-3943M 38100:00:0202:18:2402:26:1403:43:4903:43:55.7003:43:58.40+01:10:1814:554,0
8BONESI Samuel 1787M 35-3947M 40400:00:0101:43:1301:50:2903:59:3203:59:49.8503:59:51.45+01:26:1115:593,8
9CHŁĄD Aleksander 1798M 35-3949M 41500:00:0101:52:3702:00:4004:02:2604:02:29.9004:02:31.80+01:28:5116:103,7
10SOTO Hugo Ampudia 1773M 35-3953M 45700:00:0201:57:3902:05:4504:36:0804:36:13.6504:36:15.70+02:02:3518:243,3
11MARTÍNEZ Fernando Giménez 1790M 35-3955M 46300:00:0201:57:2602:05:4804:39:2904:39:39.2504:39:41.90+02:06:0118:383,2
12CIARDELLI Dario 1785M 35-3959M 48100:00:0201:42:0601:48:1005:00:4605:01:06.0005:01:08.10+02:27:2820:043,0
13NICOLAS Jean-Philippe 1801M 35-3960M 48400:00:0201:37:2601:45:0605:07:1805:07:25.9505:07:28.00+02:33:4820:292,9
14LOVÉN Jonathan 1793M 35-3962M 48800:00:0302:05:3002:12:3505:11:4805:11:55.2005:11:58.35+02:38:1820:472,9
Niesklasyfikowani
DNCBAIA Rafael 1768M 35-3900:00:0201:36:3801:36:47.8501:36:49.850:009,3
DNCDAY Nick 1777M 35-3900:00:0201:34:3501:39:3703:04:4703:04:54.3503:04:56.650:004,9
DNCBRUECKER Christoph 1786M 35-3900:00:0202:01:0502:09:2003:06:5503:07:04.8003:07:07.700:004,8
DNCGODEC Thomas 1767M 35-3900:00:0102:25:5002:31:5503:25:1903:25:24.9003:25:26.050:004,4
DNCAPPLETON-SMITH Martyn 1771M 35-3900:00:0202:05:4102:13:3503:29:1003:29:19.0503:29:22.000:004,3
DNCPETERSEN Ulf 1789M 35-3900:00:0201:37:1001:42:5703:38:3903:38:56.8503:38:59.200:004,1
DNCVERDIJK Ferrie 1792M 35-3900:00:0102:25:3802:31:5703:45:1203:45:19.8503:45:21.550:004,0
DNCKERR Steven 1775M 35-3900:00:0202:32:0202:41:5004:02:0204:02:11.5004:02:14.300:003,7
DNCMONTAN Johan 1797M 35-3900:00:0302:13:2802:18:5104:04:1204:04:19.8004:04:23.250:003,7
DNCGHINZELLI Dario 1772M 35-3900:00:0102:34:1702:41:4004:06:2804:06:34.7504:06:36.150:003,6
DNCREPO Arto 1769M 35-3900:00:0302:05:3002:12:3604:14:3004:14:36.6504:14:39.800:003,5
DNCLOUCA Sebastian 1800M 35-3900:00:0202:09:3002:16:4904:35:4804:35:55.0504:35:57.850:003,3
DNCCANO Ignacio Palomo 1779M 35-3900:00:0102:34:0902:42:0604:41:3904:41:50.2504:41:51.950:003,2
DNCBELLINI Giulio 1782M 35-3900:00:0202:08:5402:16:3604:50:3804:50:51.2504:50:54.200:003,1
DNCAFANASJEV Gennadij 1783M 35-3900:00:0203:17:4203:26:2505:01:3405:01:43.8505:01:46.050:003,0
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
DNCDĄBROWSKI Radek 1794M 35-3900:00:0001:35:4201:42:5305:36:4205:36:53.3005:36:53.300:002,7
DNCKUBIESA Jakub 1796M 35-3900:00:0103:06:5003:14:1407:17:4607:17:53.9507:17:55.650:002,1
DNCBAUMANN Sebastian 1780M 35-3900:00:0302:32:5702:38:0407:34:1407:34:37.0007:34:40.150:002,0
Znaleziono 32 wynik(ów)