OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
Spiker_OCR
14.9km
     
1BLOEM Martijn 1812M 40-4400:00:0101:06:3001:11:4302:06:07
2BUENK Peter 1815M 40-4400:00:0101:33:3801:39:2502:37:48
3SAVANOVICH Vitali 1816M 40-4400:00:0101:20:4201:26:1102:07:25
Niesklasyfikowani
DNCNEAIL Stuart 1818M 40-4400:00:0102:15:2702:22:1604:27:06
5CANACCINI Denis 1819M 40-4400:00:0101:17:3701:23:3002:19:16
6PROKUDIN Nikolay 1804M 40-4400:00:0101:11:3601:17:0902:04:59
7KAMIESHKOV Denys 1806M 40-4400:00:0101:44:4301:51:0602:56:13
8DICKSON Mark 1807M 40-4400:00:0101:14:3901:20:4202:12:35
DNCOOSTERS Giovani 1808M 40-4400:00:0101:22:2601:29:0203:00:29
DNCHELGERS Mike 1809M 40-4400:00:0101:37:4101:44:5103:04:31
11TARKA Andrzej 1821M 40-4400:00:0101:18:3401:24:5802:11:28
12BUDZISZ Krzysztof 1836M 40-4400:00:0101:15:0301:20:58
13GOMEZ Manuel Valero 1837M 40-4400:00:0101:39:2001:45:3602:53:18
14VILKOV Grigory 1802M 40-4400:00:0101:38:1801:45:1202:57:08
15LOPES Paulo Alexandre Costa 1823M 40-4400:00:0101:39:0601:45:2103:26:58
16BERTA Paolo 1827M 40-4400:00:0101:25:5001:31:2502:34:28
17ŁUKASZ Lorenc 1830M 40-4400:00:0101:13:2101:19:4402:13:47
18ŚWIĄDER Andrzej 1813M 40-4400:00:0201:53:0402:00:2703:13:50
DNCSANTANA José Luis Caballero 1814M 40-4400:00:0203:08:5503:16:2905:16:10
20SOUSA Bruno 1817M 40-4400:00:0201:55:1402:01:4402:58:05
21BOARDER Robert 1805M 40-4400:00:0201:28:2201:34:3302:30:24
DNCGROOTERS Leo 1810M 40-4400:00:0202:37:2002:45:1804:26:14
23KRÁSA David 1811M 40-4400:00:0201:40:0201:47:0103:00:37
24TOPIČ Karel 1834M 40-4400:00:0201:48:1601:56:4603:04:09
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
DNCSANZ Jose Royo 1839M 40-4400:00:0204:06:5304:19:1106:15:16
26GERTSEN Carsten 1803M 40-4400:00:0201:51:3501:58:0103:59:28
DNCO'MALLEY Kevin 1822M 40-4400:00:0202:32:3102:39:5304:01:44
DNCGARBERG Aron 1825M 40-4400:00:0202:02:1802:08:0604:13:18
DNCRÓŻAŃSKI Rafał 1832M 40-4400:00:0201:58:1502:05:5904:31:25
DNCTAUBE Daniel 1829M 40-4400:00:0201:25:5501:31:2402:42:54
DNCŠEDA Radek 1820M 40-4400:00:0302:08:0902:14:0603:27:30
32GREPPI Niclas 1833M 40-4400:00:0301:42:3801:50:2604:34:11
DNCSLAMENIK Bedrich 1835M 40-4400:00:0302:03:4502:10:5003:23:21
DNCHNETILA Tomas 1960M 40-4400:00:0303:05:0703:12:4105:22:38
DNCHELCL Vojtěch 1831M 40-4400:00:0301:53:1702:00:3003:47:00
DNCNUYTS Rik 1826M 40-4400:06:0101:38:0901:45:1603:41:42
TORRES Oscar Barranquero 1824M 40-44DNF02:04:21 DNF02:11:40 DNF DNF
DQVEDERSØ Mik 1828M 40-44DQ01:44:16 DQ01:51:32 DQ03:08:00 DQ
Znaleziono 38 wynik(ów)