OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 10km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
    
1BLOEM Martijn 1812M 40-4400:00:0101:06:3001:11:43
2PROKUDIN Nikolay 1804M 40-4400:00:0101:11:3601:17:09
3ŁUKASZ Lorenc 1830M 40-4400:00:0101:13:2101:19:44
4DICKSON Mark 1807M 40-4400:00:0101:14:3901:20:42
5BUDZISZ Krzysztof 1836M 40-4400:00:0101:15:0301:20:58
6CANACCINI Denis 1819M 40-4400:00:0101:17:3701:23:30
7TARKA Andrzej 1821M 40-4400:00:0101:18:3401:24:58
8SAVANOVICH Vitali 1816M 40-4400:00:0101:20:4201:26:11
Niesklasyfikowani
DNCOOSTERS Giovani 1808M 40-4400:00:0101:22:2601:29:02
DNCTAUBE Daniel 1829M 40-4400:00:0201:25:5501:31:24
11BERTA Paolo 1827M 40-4400:00:0101:25:5001:31:25
12BOARDER Robert 1805M 40-4400:00:0201:28:2201:34:33
13BUENK Peter 1815M 40-4400:00:0101:33:3801:39:25
DNCHELGERS Mike 1809M 40-4400:00:0101:37:4101:44:51
15VILKOV Grigory 1802M 40-4400:00:0101:38:1801:45:12
DNCNUYTS Rik 1826M 40-4400:06:0101:38:0901:45:16
17LOPES Paulo Alexandre Costa 1823M 40-4400:00:0101:39:0601:45:21
18GOMEZ Manuel Valero 1837M 40-4400:00:0101:39:2001:45:36
19KRÁSA David 1811M 40-4400:00:0201:40:0201:47:01
20GREPPI Niclas 1833M 40-4400:00:0301:42:3801:50:26
21KAMIESHKOV Denys 1806M 40-4400:00:0101:44:4301:51:06
DQVEDERSØ Mik 1828M 40-44DQ01:44:16 DQ01:51:32 DQ
23TOPIČ Karel 1834M 40-4400:00:0201:48:1601:56:46
24GERTSEN Carsten 1803M 40-4400:00:0201:51:3501:58:01
25ŚWIĄDER Andrzej 1813M 40-4400:00:0201:53:0402:00:27
DNCHELCL Vojtěch 1831M 40-4400:00:0301:53:1702:00:30
27SOUSA Bruno 1817M 40-4400:00:0201:55:1402:01:44
DNCRÓŻAŃSKI Rafał 1832M 40-4400:00:0201:58:1502:05:59
DNCGARBERG Aron 1825M 40-4400:00:0202:02:1802:08:06
DNCSLAMENIK Bedrich 1835M 40-4400:00:0302:03:4502:10:50
TORRES Oscar Barranquero 1824M 40-44DNF02:04:21 DNF02:11:40 DNF
DNCŠEDA Radek 1820M 40-4400:00:0302:08:0902:14:06
DNCNEAIL Stuart 1818M 40-4400:00:0102:15:2702:22:16
DNCO'MALLEY Kevin 1822M 40-4400:00:0202:32:3102:39:53
DNCGROOTERS Leo 1810M 40-4400:00:0202:37:2002:45:18
DNCHNETILA Tomas 1960M 40-4400:00:0303:05:0703:12:41
DNCSANTANA José Luis Caballero 1814M 40-4400:00:0203:08:5503:16:29
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
DNCSANZ Jose Royo 1839M 40-4400:00:0204:06:5304:19:11
Znaleziono 38 wynik(ów)