OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 14.9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
Spiker_OCR
14.9km
     
Niesklasyfikowani
DNCESPINOSA Joaquín Malo 1908M 40-4400:00:0001:29:40
2БЕЗЛЕПКИН Андрей 1880M 40-4400:00:0001:30:5101:36:5402:40:42
3GERICH Jan Von 1904M 40-4400:00:0101:35:3201:41:1002:44:02
4SÜHLER Kim 1886M 40-4400:00:0101:31:4101:37:4702:45:01
5FERRIS Víctor Parra 1900M 40-4400:00:0101:45:3801:52:4302:56:40
6LINDBERG Nicklas 1905M 40-4400:00:0101:37:0001:43:3202:56:44
7GUZ Grzegorz 1916M 40-4400:00:0101:47:2401:53:4403:15:12
DNCLOEVE Marc 1895M 40-4400:00:0101:46:0901:53:0803:20:16
DNCBÜHRING Sven 1879M 40-4400:00:0202:02:2802:09:5503:24:38
DNCHEIMBURG Stefan Von 1912M 40-4400:00:0202:30:5802:38:1603:28:21
11GALLI Dario 1892M 40-4400:00:0302:11:1902:18:5803:37:47
12DAELEWYN Koen 1885M 40-4400:00:0202:00:1302:07:1603:46:37
DNCSTEEN Arie Van Der 1899M 40-4400:00:0101:57:0002:04:5003:54:05
DNCBOBBY Selimir Saskin 1909M 40-4400:00:0102:43:2202:51:3004:00:26
DNCCAMPBELL Colin 1891M 40-4400:00:0202:32:2802:39:2004:00:52
16TURJANYI Janos 1889M 40-4400:00:0301:59:3602:07:0704:03:31
DNCEVALDSSON Daniel 1907M 40-4400:00:0102:33:3002:41:4204:04:54
DNCBROOKS Jeremy 1882M 40-4400:00:0202:46:2002:53:1604:12:20
19BERGSTRÖM Robert 1915M 40-4400:00:0202:15:0302:22:1804:12:59
20LORENZO Alberto Lopez 1913M 40-4400:00:0202:00:5402:08:0604:13:21
DNCWĘGLARZ Waldemar 1910M 40-4400:00:0202:03:5202:11:2404:17:23
DNCNÄRVÄ Andreas 1901M 40-4400:00:0202:43:4002:50:3704:18:08
DNCWAHLUND Jesper 1884M 40-4400:00:0001:55:3302:02:4504:20:12
DNCSAND Andreas 1897M 40-4400:00:0302:49:1602:56:3904:21:18
DNCVINCK Mark 1890M 40-4400:00:0202:11:5002:19:4404:26:05
26WIŚNIEWSKI Norbert 1914M 40-4400:00:0202:04:0302:12:5904:29:39
DNCFERRIS Miguel 1887M 40-4400:00:0102:01:1502:08:5604:36:10
DNCKOENIG Dimitri 1888M 40-4400:00:0304:37:06
DNCGUSTAVSSON Benny 1883M 40-4400:00:0303:12:3503:18:2304:38:25
DNCNIELSEN Rene` 1894M 40-4400:00:0302:31:2502:40:5804:46:19
DNCGALLE Wouter 1903M 40-4400:00:0102:06:0102:11:5804:55:40
DNCCLARKE Keith 1906M 40-4400:00:0101:56:1502:03:3104:58:56
DNCGIRAUDO Federico 1917M 40-4400:00:0302:39:4102:48:1705:09:17
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
DNCARROYO Ángel Rivas 1911M 40-4400:00:0102:02:5802:10:0305:51:20
DNCMUSIL Marek 1898M 40-4400:00:0105:00:5805:07:5906:11:25
BENTLEY Andy 1893M 40-44DNF DNF DNF DNF
BURGESS Jason 1896M 40-44DNF01:18:27 DNF01:23:56 DNF DNF
Znaleziono 37 wynik(ów)