OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPoint9_OCR
9km
   
1ЗАХАРКИН Сергей 1929M 40-4400:00:0101:29:36
2"CHAPLÍN" Jose 1944M 40-4400:00:0101:30:19
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
3PIANGIAMORE Ivano 1959M 40-4401:44:0001:32:38
4FAGERSTRÖM Po 1940M 40-4400:00:0101:35:57
Niesklasyfikowani
DNCVANĚK Aleš 1938M 40-4400:00:0201:36:21
6ALBERTOS Javier 1933M 40-4400:00:0101:36:49
7SAENZ Juancri 1952M 40-4400:00:0001:38:20
DNCQVIST Tobias 1936M 40-4400:00:0201:42:36
9SEBASTIEN Fage 1941M 40-4400:00:0101:42:52
DNCSTEFAN Van De Cloot 1954M 40-4400:00:0101:44:38
11ALFREDSSON Tobias 1942M 40-4400:00:0101:47:15
DNCDELOGE Alexandre 1931M 40-4400:00:0201:52:39
DNCАКИМОВ Евгений 1951M 40-4400:00:0101:53:56
DNCCARAFFINI Atos 1949M 40-4400:00:0201:55:18
15GRABARCZYK Wojciech 1930M 40-4400:00:0101:59:14
16PIRNER Christian 1935M 40-4400:00:0201:59:27
DNCCOULY Christophe - Akira 1921M 40-4400:00:0201:59:28
18KAUFMANN Nikolaj 1920M 40-4400:00:0102:02:47
19PYDZINSKI Tomasz 1922M 40-4400:00:0102:03:09
20HANSSON Rickard 1947M 40-4400:00:0202:03:37
DNCLAZZAROTTI Hugues 1932M 40-4400:00:0102:07:33
22JESKA Tomasz 1948M 40-4400:00:0102:11:20
DNCNAP Frank 1943M 40-4400:00:0202:17:17
DNCVIDAL Rubén Pérez 1939M 40-4400:00:0102:17:36
DNCWRIGHT Pete 1919M 40-4400:00:0102:22:10
26RASSKAZOV Dmitriy 1926M 40-4400:00:0102:28:24
DNCPETTERA Stev 1953M 40-4400:00:0202:30:35
DNCLAENEN René 1946M 40-4400:00:0202:32:51
DNCDENNIS 1945M 40-4400:00:0202:33:31
DNCLEICHT Steffen 1924M 40-4400:00:0102:39:09
DNCGRABNY Jaroslaw 1925M 40-4400:00:0102:43:25
DNCGRABAUSKAS Tautvydas 1958M 40-4400:00:0102:43:55
DNCPETTERSSON Uffe E 1956M 40-4400:00:0202:46:07
DNCWAKE Adam 1928M 40-4400:00:0202:52:19
DNCGUILLOUX Jean Philippe 1934M 40-4400:00:0202:57:54
DNCKAMMINGA Ruben 1957M 40-4400:00:0203:34:56
DNCMÜLLERS Kai 1923M 40-4400:00:0103:53:05
DNCÁLVAREZ Rafita Fernández 1937M 40-4400:00:01
Znaleziono 38 wynik(ów)