OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 10km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
    
1ЗАХАРКИН Сергей 1929M 40-4400:00:0101:29:3601:35:00
2"CHAPLÍN" Jose 1944M 40-4400:00:0101:30:1901:36:37
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
3PIANGIAMORE Ivano 1959M 40-4401:44:0001:32:3801:39:40
4FAGERSTRÖM Po 1940M 40-4400:00:0101:35:5701:41:15
Niesklasyfikowani
DNCVANĚK Aleš 1938M 40-4400:00:0201:36:2101:43:46
6ALBERTOS Javier 1933M 40-4400:00:0101:36:4901:44:02
7SAENZ Juancri 1952M 40-4400:00:0001:38:2001:45:13
DNCQVIST Tobias 1936M 40-4400:00:0201:42:3601:48:21
9SEBASTIEN Fage 1941M 40-4400:00:0101:42:5201:49:57
DNCSTEFAN Van De Cloot 1954M 40-4400:00:0101:44:3801:51:24
11ALFREDSSON Tobias 1942M 40-4400:00:0101:47:1501:54:05
DNCDELOGE Alexandre 1931M 40-4400:00:0201:52:3902:00:33
DNCАКИМОВ Евгений 1951M 40-4400:00:0101:53:5602:00:43
DNCCARAFFINI Atos 1949M 40-4400:00:0201:55:1802:02:07
15GRABARCZYK Wojciech 1930M 40-4400:00:0101:59:1402:05:26
16PIRNER Christian 1935M 40-4400:00:0201:59:2702:05:51
DNCCOULY Christophe - Akira 1921M 40-4400:00:0201:59:2802:09:53
18KAUFMANN Nikolaj 1920M 40-4400:00:0102:02:4702:10:12
19PYDZINSKI Tomasz 1922M 40-4400:00:0102:03:0902:10:14
20HANSSON Rickard 1947M 40-4400:00:0202:03:3702:11:47
DNCLAZZAROTTI Hugues 1932M 40-4400:00:0102:07:3302:14:41
22JESKA Tomasz 1948M 40-4400:00:0102:11:2002:18:48
DNCVIDAL Rubén Pérez 1939M 40-4400:00:0102:17:3602:24:34
DNCNAP Frank 1943M 40-4400:00:0202:17:1702:25:51
DNCWRIGHT Pete 1919M 40-4400:00:0102:22:1002:29:39
26RASSKAZOV Dmitriy 1926M 40-4400:00:0102:28:2402:36:37
DNCPETTERA Stev 1953M 40-4400:00:0202:30:3502:38:53
DNCDENNIS 1945M 40-4400:00:0202:33:3102:40:21
DNCLAENEN René 1946M 40-4400:00:0202:32:5102:41:44
DNCLEICHT Steffen 1924M 40-4400:00:0102:39:0902:48:38
DNCGRABNY Jaroslaw 1925M 40-4400:00:0102:43:2502:50:38
DNCGRABAUSKAS Tautvydas 1958M 40-4400:00:0102:43:5502:52:13
DNCPETTERSSON Uffe E 1956M 40-4400:00:0202:46:0702:53:32
DNCWAKE Adam 1928M 40-4400:00:0202:52:1902:58:28
DNCGUILLOUX Jean Philippe 1934M 40-4400:00:0202:57:5403:05:02
DNCKAMMINGA Ruben 1957M 40-4400:00:0203:34:5603:40:43
DNCMÜLLERS Kai 1923M 40-4400:00:0103:53:0504:01:42
DNCÁLVAREZ Rafita Fernández 1937M 40-4400:00:01
Znaleziono 38 wynik(ów)