OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 14.9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
Spiker_OCR
14.9km
     
1ЗАХАРКИН Сергей 1929M 40-4400:00:0101:29:3601:35:0002:30:43
2FAGERSTRÖM Po 1940M 40-4400:00:0101:35:5701:41:1502:34:27
3"CHAPLÍN" Jose 1944M 40-4400:00:0101:30:1901:36:3702:37:59
Niesklasyfikowani
DNCQVIST Tobias 1936M 40-4400:00:0201:42:3601:48:2102:44:05
DNCVANĚK Aleš 1938M 40-4400:00:0201:36:2101:43:4602:44:47
6SAENZ Juancri 1952M 40-4400:00:0001:38:2001:45:1302:53:03
7SEBASTIEN Fage 1941M 40-4400:00:0101:42:5201:49:5702:55:54
8ALBERTOS Javier 1933M 40-4400:00:0101:36:4901:44:0202:58:04
DNCDELOGE Alexandre 1931M 40-4400:00:0201:52:3902:00:3303:01:29
10ALFREDSSON Tobias 1942M 40-4400:00:0101:47:1501:54:0503:12:25
11HANSSON Rickard 1947M 40-4400:00:0202:03:3702:11:4703:18:13
DNCАКИМОВ Евгений 1951M 40-4400:00:0101:53:5602:00:4303:30:10
13KAUFMANN Nikolaj 1920M 40-4400:00:0102:02:4702:10:1203:48:18
DNCWRIGHT Pete 1919M 40-4400:00:0102:22:1002:29:3903:48:24
DNCNAP Frank 1943M 40-4400:00:0202:17:1702:25:5103:51:03
16PIRNER Christian 1935M 40-4400:00:0201:59:2702:05:5103:51:54
DNCDENNIS 1945M 40-4400:00:0202:33:3102:40:2103:52:55
DNCLAENEN René 1946M 40-4400:00:0202:32:5102:41:4403:58:45
DNCGRABNY Jaroslaw 1925M 40-4400:00:0102:43:2502:50:3803:59:38
20RASSKAZOV Dmitriy 1926M 40-4400:00:0102:28:2402:36:3704:00:46
DNCGRABAUSKAS Tautvydas 1958M 40-4400:00:0102:43:5502:52:1304:06:16
22JESKA Tomasz 1948M 40-4400:00:0102:11:2002:18:4804:06:56
DNCLEICHT Steffen 1924M 40-4400:00:0102:39:0902:48:3804:11:52
DNCPETTERSSON Uffe E 1956M 40-4400:00:0202:46:0702:53:3204:25:07
25GRABARCZYK Wojciech 1930M 40-4400:00:0101:59:1402:05:2604:28:20
26PYDZINSKI Tomasz 1922M 40-4400:00:0102:03:0902:10:1404:38:48
DNCWAKE Adam 1928M 40-4400:00:0202:52:1902:58:2804:39:43
DNCLAZZAROTTI Hugues 1932M 40-4400:00:0102:07:3302:14:4104:44:44
DNCGUILLOUX Jean Philippe 1934M 40-4400:00:0202:57:5403:05:0204:49:09
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
30PIANGIAMORE Ivano 1959M 40-4401:44:0001:32:3801:39:4004:55:02
DNCPETTERA Stev 1953M 40-4400:00:0202:30:3502:38:5304:59:29
DNCVIDAL Rubén Pérez 1939M 40-4400:00:0102:17:3602:24:3405:06:56
DNCSTEFAN Van De Cloot 1954M 40-4400:00:0101:44:3801:51:2405:21:20
DNCCOULY Christophe - Akira 1921M 40-4400:00:0201:59:2802:09:5305:33:32
DNCCARAFFINI Atos 1949M 40-4400:00:0201:55:1802:02:0706:19:18
DNCKAMMINGA Ruben 1957M 40-4400:00:0203:34:5603:40:4306:35:39
DNCMÜLLERS Kai 1923M 40-4400:00:0103:53:0504:01:4206:43:28
DNCÁLVAREZ Rafita Fernández 1937M 40-4400:00:01
Znaleziono 38 wynik(ów)