OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
Spiker_OCR
14.9km
Czas
netto
15km
Czas
brutto
15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1LEVERAAS Katrine Haaland 2043W 25-292K 1600:00:0101:31:4501:38:2503:03:5303:03:57.5003:03:59.35 12:154,9
2MARINA Lopatina 2047W 25-294K 2500:00:0202:06:5602:15:0803:36:3703:36:41.9003:36:44.30+00:32:4414:264,2
3ПАЛАНЦЕВИЧ Яна 2055W 25-295K 3200:00:0201:47:3901:56:2404:02:2104:02:25.2004:02:27.20+00:58:2716:093,7
Niesklasyfikowani
DNCESTELLÉ Olga 2054W 25-2900:00:0101:38:5701:46:0903:02:2203:02:29.9503:02:31.500:004,9
DNCNORRMAN Sandra 2051W 25-2900:00:0202:11:0702:19:4703:35:0203:35:09.4503:35:12.000:004,2
DNCARVIDSSON Sara 2062W 25-2900:00:0102:07:1102:15:4103:36:5103:37:00.1003:37:01.450:004,1
DNCFELLDIN Jenny 2064W 25-2900:00:0202:09:0702:17:0403:37:3503:37:41.8003:37:44.150:004,1
DNCFRICK Emma 2058W 25-2900:00:0101:59:1302:07:3503:51:1803:51:23.4503:51:24.800:003,9
DNCHARDY Alice 2048W 25-2900:00:0102:30:2102:37:2904:04:33.7004:04:35.450:003,7
DNCHIRST Layla 2063W 25-2900:00:0102:30:2102:37:0104:04:2804:04:34.4004:04:35.750:003,7
DNCANASTASIA Bondarenko 2059W 25-2900:00:0102:19:2002:28:0904:04:1804:04:34.8004:04:36.350:003,7
DNCKUŽELÍKOVÁ Zuzana 2050W 25-2900:00:0102:09:5002:20:3904:07:1304:07:22.2504:07:24.100:003,6
DNCVACKOVÁ Terka 2061W 25-2900:00:0202:43:0802:49:1404:10:0504:10:13.4004:10:15.650:003,6
DNCRODKINA Anna 2052W 25-2900:00:0202:59:4703:08:1004:16:5704:17:04.7504:17:06.850:003,5
DNCWARDA Justyna 2045W 25-2900:00:0103:01:1103:10:3004:18:2804:18:35.5004:18:37.150:003,5
DNCMAŁEK Hanna 2044W 25-2900:00:0103:14:5203:24:1204:34:5904:35:12.7504:35:14.250:003,3
DNCKRAMER Elin 2049W 25-2900:00:0202:12:2102:20:5804:52:3504:52:41.3504:52:44.200:003,1
DNCLIND Ulrika 2066W 25-2900:00:0203:21:4203:29:1104:52:3504:52:41.3504:52:44.200:003,1
DNCJOHANSSON Caroline 2041W 25-2900:00:0302:12:1902:20:5604:52:3404:52:41.1504:52:44.400:003,1
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
DNCKUTZ Vanessa 2040W 25-2900:00:0203:52:5003:59:5705:37:5205:37:58.6005:38:00.950:002,7
DNCOSSOLA Elisa 2053W 25-2900:00:0203:41:1303:51:2505:55:5305:56:03.2005:56:05.650:002,5
DNCMAYRHOFER Jana 2060W 25-2900:00:0203:52:4703:59:0006:02:36.4006:02:38.550:002,5
DNCOROLOGIO Noemi 2056W 25-2900:00:0202:26:4902:35:3707:08:2907:08:37.0007:08:39.000:002,1
Znaleziono 23 wynik(ów)