OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
Spiker_OCR
14.9km
Czas
netto
15km
Czas
brutto
15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1LINDBERG Mads 2352M Journeyman1M 1300:00:0201:45:1901:45:29.6001:45:31.60 7:018,5
2GANE Mr Jamie 2368M Journeyman3M 4800:00:0302:00:5702:01:04.3002:01:07.75+00:15:368:047,4
3CUESTA Alberto Sanz 2384M Journeyman9M 27700:00:0403:04:0003:04:18.5003:04:22.70+01:18:5112:174,9
4WOJAS Jakub 2378M Journeyman11M 30100:00:0202:00:1602:08:5103:13:3803:13:45.7003:13:48.15+01:28:1612:554,6
5REDDAWAY Milo 2367M Journeyman12M 31400:00:0002:01:4502:12:3503:19:5203:20:03.5503:20:03.55+01:34:3113:204,5
6BLAZQUEZ Ivan Hernandez 2380M Journeyman14M 33200:00:0201:59:3402:09:0703:27:1203:27:25.4503:27:28.15+01:41:5613:494,3
7KREBS Marcel 2360M Journeyman15M 34400:00:0302:07:0102:16:2603:31:3703:31:46.3003:31:49.75+01:46:1814:074,2
8SAAL Patrick 2364M Journeyman16M 34500:00:0302:07:0102:16:2603:31:3703:31:46.7503:31:50.00+01:46:1814:074,2
9SHTYPULIAK Sergii 2375M Journeyman17M 34700:00:0202:08:3002:15:2203:32:0003:32:10.0003:32:12.30+01:46:4014:084,2
10JØRGENSEN Michael 2358M Journeyman18M 35500:00:0202:12:1502:20:2003:34:1903:34:26.0003:34:28.95+01:48:5714:174,2
11LYNG Rasmus 2353M Journeyman19M 36300:00:0202:12:1402:18:2403:38:32.9003:38:35.00+01:53:0314:344,1
12CHRISTIANSEN Allan 2366M Journeyman22M 36700:00:0201:46:4401:54:0603:41:09.4503:41:11.90+01:55:4014:444,1
13LUDVIGSSON Antonio 2371M Journeyman24M 37000:00:0202:06:4102:15:1103:41:5003:41:58.0503:42:01.00+01:56:2914:474,1
14NORDH Stefan 2383M Journeyman25M 37100:00:0302:06:3902:15:1103:41:4903:41:57.8503:42:01.15+01:56:2914:474,1
15LINDSTRÖM Algot 2374M Journeyman26M 37200:00:0202:06:3702:14:3703:41:5103:41:58.3503:42:01.20+01:56:2914:474,1
16SMOROŃ Marcin 2370M Journeyman30M 38000:00:0302:22:5302:31:1203:43:4003:43:49.3503:43:53.05+01:58:2114:554,0
17ANTSI Siarhei 2361M Journeyman33M 39100:00:0202:30:0702:37:3603:50:3103:50:38.2003:50:40.60+02:05:0915:223,9
18JOHN Minakakis 2376M Journeyman34M 39600:00:0202:22:1002:29:5103:52:3003:52:39.5503:52:42.30+02:07:1015:303,9
19MORIES Arturo Saez 2381M Journeyman36M 40600:00:0302:21:4902:29:0604:00:1504:00:22.5004:00:25.60+02:14:5416:013,7
20SANZ Pablo López 2385M Journeyman37M 40700:00:0202:21:5002:29:3304:00:1604:00:23.3004:00:25.85+02:14:5416:013,7
21SEBASTIAN Juan Pedro Murga San 2379M Journeyman38M 40900:00:0204:00:1604:00:25.8504:00:28.50+02:14:5616:013,7
22ANDERSEN Steen 2355M Journeyman39M 41300:00:0202:05:5202:14:0604:01:40.9504:01:43.80+02:16:1216:063,7
23KOCZOROWSKI Pawel 2363M Journeyman40M 41600:00:0201:44:3601:52:2204:02:2504:02:31.5004:02:34.30+02:17:0216:103,7
24AMBROSE Paul 2359M Journeyman41M 41800:00:0302:22:2302:32:0704:03:0004:03:08.2504:03:11.35+02:17:3916:123,7
25VARAKSA Siarhei 2362M Journeyman53M 47100:00:0202:27:5402:36:4904:50:2804:50:34.4004:50:37.20+03:05:0519:223,1
26RANDRUP-THOMSEN Rune 2373M Journeyman54M 47300:00:0302:27:0902:34:5004:53:2504:53:32.9004:53:36.20+03:08:0419:343,1
27RAMOS Kevin Do Coito 2372M Journeyman56M 47900:00:0202:22:5302:30:0204:59:3404:59:45.8504:59:48.20+03:14:1619:593,0
28FOLGADO João 2369M Journeyman57M 48000:00:0002:27:2102:36:4204:59:3804:59:49.4004:59:49.40+03:14:1719:593,0
29NILSSON Oscar 2357M Journeyman60M 48900:00:0402:39:3202:50:0005:13:4905:13:59.2005:14:03.40+03:28:3120:552,9
30RIMONDI Alan 2377M Journeyman61M 49000:00:0302:48:4502:57:1205:17:1505:17:24.4005:17:27.85+03:31:5621:092,8
31GULLAUD Audric 2365M Journeyman62M 49100:00:0302:49:5802:58:4805:20:1105:20:25.9005:20:29.65+03:34:5821:212,8
Znaleziono 31 wynik(ów)