OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
Spiker_OCR
14.9km
     
1REDDAWAY Milo 2367M Journeyman00:00:0002:01:4502:12:3503:19:52
2FOLGADO João 2369M Journeyman00:00:0002:27:2102:36:4204:59:38
3ANTSI Siarhei 2361M Journeyman00:00:0202:30:0702:37:3603:50:31
4VARAKSA Siarhei 2362M Journeyman00:00:0202:27:5402:36:4904:50:28
5KOCZOROWSKI Pawel 2363M Journeyman00:00:0201:44:3601:52:2204:02:25
6CHRISTIANSEN Allan 2366M Journeyman00:00:0201:46:4401:54:06
7LINDSTRÖM Algot 2374M Journeyman00:00:0202:06:3702:14:3703:41:51
8SHTYPULIAK Sergii 2375M Journeyman00:00:0202:08:3002:15:2203:32:00
9JOHN Minakakis 2376M Journeyman00:00:0202:22:1002:29:5103:52:30
10WOJAS Jakub 2378M Journeyman00:00:0202:00:1602:08:5103:13:38
11SEBASTIAN Juan Pedro Murga San 2379M Journeyman00:00:0204:00:16
12BLAZQUEZ Ivan Hernandez 2380M Journeyman00:00:0201:59:3402:09:0703:27:12
13LUDVIGSSON Antonio 2371M Journeyman00:00:0202:06:4102:15:1103:41:50
14RAMOS Kevin Do Coito 2372M Journeyman00:00:0202:22:5302:30:0204:59:34
15SANZ Pablo López 2385M Journeyman00:00:0202:21:5002:29:3304:00:16
16LINDBERG Mads 2352M Journeyman00:00:0201:45:19
17LYNG Rasmus 2353M Journeyman00:00:0202:12:1402:18:24
18ANDERSEN Steen 2355M Journeyman00:00:0202:05:5202:14:06
19JØRGENSEN Michael 2358M Journeyman00:00:0202:12:1502:20:2003:34:19
20SAAL Patrick 2364M Journeyman00:00:0302:07:0102:16:2603:31:37
21GULLAUD Audric 2365M Journeyman00:00:0302:49:5802:58:4805:20:11
22GANE Mr Jamie 2368M Journeyman00:00:0302:00:57
23SMOROŃ Marcin 2370M Journeyman00:00:0302:22:5302:31:1203:43:40
24RANDRUP-THOMSEN Rune 2373M Journeyman00:00:0302:27:0902:34:5004:53:25
25RIMONDI Alan 2377M Journeyman00:00:0302:48:4502:57:1205:17:15
26MORIES Arturo Saez 2381M Journeyman00:00:0302:21:4902:29:0604:00:15
27NORDH Stefan 2383M Journeyman00:00:0302:06:3902:15:1103:41:49
28KREBS Marcel 2360M Journeyman00:00:0302:07:0102:16:2603:31:37
29AMBROSE Paul 2359M Journeyman00:00:0302:22:2302:32:0704:03:00
30CUESTA Alberto Sanz 2384M Journeyman00:00:0403:04:00
31NILSSON Oscar 2357M Journeyman00:00:0402:39:3202:50:0005:13:49
Znaleziono 31 wynik(ów)