OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPoint9_OCR
9km
   
1KOCZOROWSKI Pawel 2363M Journeyman00:00:0201:44:36
2CHRISTIANSEN Allan 2366M Journeyman00:00:0201:46:44
3BLAZQUEZ Ivan Hernandez 2380M Journeyman00:00:0201:59:34
4WOJAS Jakub 2378M Journeyman00:00:0202:00:16
5REDDAWAY Milo 2367M Journeyman00:00:0002:01:45
6ANDERSEN Steen 2355M Journeyman00:00:0202:05:52
7LINDSTRÖM Algot 2374M Journeyman00:00:0202:06:37
8NORDH Stefan 2383M Journeyman00:00:0302:06:39
9LUDVIGSSON Antonio 2371M Journeyman00:00:0202:06:41
10SAAL Patrick 2364M Journeyman00:00:0302:07:01
11KREBS Marcel 2360M Journeyman00:00:0302:07:01
12SHTYPULIAK Sergii 2375M Journeyman00:00:0202:08:30
13LYNG Rasmus 2353M Journeyman00:00:0202:12:14
14JØRGENSEN Michael 2358M Journeyman00:00:0202:12:15
15MORIES Arturo Saez 2381M Journeyman00:00:0302:21:49
16SANZ Pablo López 2385M Journeyman00:00:0202:21:50
17JOHN Minakakis 2376M Journeyman00:00:0202:22:10
18AMBROSE Paul 2359M Journeyman00:00:0302:22:23
19RAMOS Kevin Do Coito 2372M Journeyman00:00:0202:22:53
20SMOROŃ Marcin 2370M Journeyman00:00:0302:22:53
21RANDRUP-THOMSEN Rune 2373M Journeyman00:00:0302:27:09
22FOLGADO João 2369M Journeyman00:00:0002:27:21
23VARAKSA Siarhei 2362M Journeyman00:00:0202:27:54
24ANTSI Siarhei 2361M Journeyman00:00:0202:30:07
25NILSSON Oscar 2357M Journeyman00:00:0402:39:32
26RIMONDI Alan 2377M Journeyman00:00:0302:48:45
27GULLAUD Audric 2365M Journeyman00:00:0302:49:58
28SEBASTIAN Juan Pedro Murga San 2379M Journeyman00:00:02
29LINDBERG Mads 2352M Journeyman00:00:02
30GANE Mr Jamie 2368M Journeyman00:00:03
31CUESTA Alberto Sanz 2384M Journeyman00:00:04
Znaleziono 31 wynik(ów)