OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
Spiker_OCR
14.9km
     
1CHRZĄSTEK Maciek 2397M Journeyman00:00:0002:17:5702:25:5403:43:07
2EMMERUD Kai Roger 2405M Journeyman00:00:0001:59:5602:08:3204:05:27
3KÖNIG Alexander 2412M Journeyman00:00:0001:34:2401:39:1602:57:58
4GALLE Ruben 2392M Journeyman00:00:0102:22:2302:31:0703:59:49
5NAJDEREK Michał 2395M Journeyman00:00:0102:14:2202:20:2403:41:24
6HOŁOWACZ Kamil 2396M Journeyman00:00:0102:16:3302:25:4703:42:35
7MILBRANT Michał 2399M Journeyman00:00:0103:09:5303:20:3304:31:02
8ALEXEEV Alexey 2400M Journeyman00:00:0102:25:0402:31:2903:45:31
9TREZISE Thomas 2388M Journeyman00:00:0101:51:3801:58:5504:09:16
10ALEXEY Davydov 2389M Journeyman00:00:0102:47:0402:54:0404:18:37
11WAWRZYNIAK Slawo 2401M Journeyman00:00:0102:01:3202:10:2703:41:58
12TROKHYMETS Oleksandr 2403M Journeyman00:00:0102:03:3202:11:1203:22:48
13KACPERSKI Jacek 2408M Journeyman00:00:0102:59:3303:06:3604:24:40
14MAKARSKI Siarhei 2409M Journeyman00:00:0101:30:2001:37:0202:33:40
15VAVŘIČKA Stanislav 2411M Journeyman00:00:0102:36:0502:43:08
16KOLAŘÍK Lukáš 2414M Journeyman00:00:0103:11:0503:18:2404:38:40
17MASŁOWSKI Wojciech 2416M Journeyman00:00:0101:44:4701:50:5503:06:27
18PIZZO Sebastiano Antonio 2421M Journeyman00:00:0102:47:5602:55:2304:19:34
19FARINELLA Riccardo 2391M Journeyman00:00:0203:44:41
20RENIRIE Ingmar 2393M Journeyman00:00:0202:22:2502:31:3103:39:06
21GODFREY Stanley 2394M Journeyman00:00:0202:38:4702:50:2504:33:30
22SALOMÄKI Ville 2398M Journeyman00:00:0201:22:5601:29:3902:34:45
23SPATARO Orazio 2390M Journeyman00:00:0201:52:29
24NORDAHL Tobias 2407M Journeyman00:00:0202:56:2503:03:3604:57:04
25SLIEPKA Ivan 2410M Journeyman00:00:0201:35:1701:41:5902:34:13
26GUMPRECHT Hannes 2420M Journeyman00:00:0203:10:2203:20:1205:00:53
27SCHELLHAAS Sven 2413M Journeyman00:00:0203:10:2203:20:1105:00:53
28BROOKSON Mervyn 2415M Journeyman00:00:0202:21:1502:28:1303:40:57
29LIBERADZKI Marcin 2417M Journeyman00:00:0203:07:2703:14:2204:20:58
30NOVOSEL Mario 2419M Journeyman00:00:0201:49:0401:57:5402:54:20
31ZIOBRO Chris 2402M Journeyman00:00:0302:43:2002:50:0204:23:16
Niesklasyfikowani
DQMIERZICKI Marcel 2404M JourneymanDQ02:22:29 DQ02:31:11 DQ03:47:05 DQ
Znaleziono 32 wynik(ów)