OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 10km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
    
1SALOMÄKI Ville 2398M Journeyman00:00:0201:22:5601:29:39
2MAKARSKI Siarhei 2409M Journeyman00:00:0101:30:2001:37:02
3KÖNIG Alexander 2412M Journeyman00:00:0001:34:2401:39:16
4SLIEPKA Ivan 2410M Journeyman00:00:0201:35:1701:41:59
5MASŁOWSKI Wojciech 2416M Journeyman00:00:0101:44:4701:50:55
6NOVOSEL Mario 2419M Journeyman00:00:0201:49:0401:57:54
7TREZISE Thomas 2388M Journeyman00:00:0101:51:3801:58:55
8EMMERUD Kai Roger 2405M Journeyman00:00:0001:59:5602:08:32
9WAWRZYNIAK Slawo 2401M Journeyman00:00:0102:01:3202:10:27
10TROKHYMETS Oleksandr 2403M Journeyman00:00:0102:03:3202:11:12
11NAJDEREK Michał 2395M Journeyman00:00:0102:14:2202:20:24
12HOŁOWACZ Kamil 2396M Journeyman00:00:0102:16:3302:25:47
13CHRZĄSTEK Maciek 2397M Journeyman00:00:0002:17:5702:25:54
14BROOKSON Mervyn 2415M Journeyman00:00:0202:21:1502:28:13
15GALLE Ruben 2392M Journeyman00:00:0102:22:2302:31:07
Niesklasyfikowani
DQMIERZICKI Marcel 2404M JourneymanDQ02:22:29 DQ02:31:11 DQ
17ALEXEEV Alexey 2400M Journeyman00:00:0102:25:0402:31:29
18RENIRIE Ingmar 2393M Journeyman00:00:0202:22:2502:31:31
19VAVŘIČKA Stanislav 2411M Journeyman00:00:0102:36:0502:43:08
20ZIOBRO Chris 2402M Journeyman00:00:0302:43:2002:50:02
21GODFREY Stanley 2394M Journeyman00:00:0202:38:4702:50:25
22ALEXEY Davydov 2389M Journeyman00:00:0102:47:0402:54:04
23PIZZO Sebastiano Antonio 2421M Journeyman00:00:0102:47:5602:55:23
24NORDAHL Tobias 2407M Journeyman00:00:0202:56:2503:03:36
25KACPERSKI Jacek 2408M Journeyman00:00:0102:59:3303:06:36
26LIBERADZKI Marcin 2417M Journeyman00:00:0203:07:2703:14:22
27KOLAŘÍK Lukáš 2414M Journeyman00:00:0103:11:0503:18:24
28SCHELLHAAS Sven 2413M Journeyman00:00:0203:10:2203:20:11
29GUMPRECHT Hannes 2420M Journeyman00:00:0203:10:2203:20:12
30MILBRANT Michał 2399M Journeyman00:00:0103:09:5303:20:33
31FARINELLA Riccardo 2391M Journeyman00:00:02
32SPATARO Orazio 2390M Journeyman00:00:02
Znaleziono 32 wynik(ów)