OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
Spiker_OCR
14.9km
     
1ALVES Duarte 1139M 18-2400:00:0001:01:1901:09:3702:02:19
2VASYA Dudnikov 1144M 18-2400:00:0101:13:0001:19:2102:19:32
Niesklasyfikowani
DNCPELIZZA Matteo 1145M 18-2400:00:0101:10:3001:15:5702:49:34
4OŚLIZŁO Marek 1146M 18-2400:00:0101:10:5501:16:2202:22:42
5SERAFIŃSKI Maciej 1158M 18-2400:00:0101:04:1601:10:4401:56:17
6DRESCHER Jonas 1159M 18-2400:00:0100:59:4801:05:3301:50:06
7VILA Jose 1169M 18-2400:00:0101:13:3801:20:3602:14:51
8HANSEN Mads Voss 1183M 18-2400:00:0101:11:0101:17:1902:38:30
DNCEBERT Damian 1213M 18-2400:00:0101:21:1501:28:0203:23:01
10RIJNEKER Jesper 1149M 18-2400:00:0101:05:2701:11:0801:54:14
11BUCCARELLA Luca 1151M 18-2400:00:0101:16:4401:23:2502:22:12
12EVGENII Trivashkevich 1152M 18-2400:00:0101:03:0901:09:1601:51:47
13NIJLEN Itse Van 1154M 18-2400:00:0101:14:1701:20:4302:24:28
14DAVID Grognet 1185M 18-2400:00:0101:15:3301:22:1702:35:57
DNCSTEPHAN Thomas 1186M 18-2400:00:0101:28:2701:34:5504:08:55
DNCWRÓBEL Jacek 1215M 18-2400:00:0101:52:3602:00:2703:22:49
DNCWÓJCIK Michał 1218M 18-2400:00:01
DNCADAMEC Jakub 1172M 18-2400:00:0101:13:4101:19:2802:56:54
19ARCE Domingo Buendia 1173M 18-2400:00:0101:27:0801:34:27
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
DNCGEYBELS Stef 1174M 18-2400:00:0103:12:2103:19:0706:28:34
DNCTYKAL Petr 1175M 18-2400:00:0103:00:0003:08:3806:20:36
22WILK Sylwester 1189M 18-2400:00:0101:04:4201:10:1802:08:16
DNCBRZEZIŃSKI Bartosz 1206M 18-2400:00:0103:39:3003:45:4105:05:33
DNCFOIS Alessandro 1205M 18-2400:00:0101:22:2801:29:2904:11:17
25KUIK Thomas 1140M 18-2400:00:0101:18:0201:25:0002:18:17
26WISPELWEIJ Sem 1142M 18-2400:00:0101:18:0901:25:0002:32:05
27GORDILLO Israel Vargas 1202M 18-2400:00:0101:17:2801:23:5002:17:23
DNCKIRCHHÖFER Nils 1204M 18-2400:00:0101:20:5001:27:0604:22:10
29DEMONTY Nicolas 1161M 18-2400:00:0101:16:4301:23:2603:31:39
30LINTHORST Jesse 1192M 18-2400:00:0101:10:2101:16:2402:14:50
DNCBURDZY Daniel 1200M 18-2400:00:0103:17:2703:25:0304:52:20
DNCPALERMO Mathias 1143M 18-2400:00:0202:13:3102:23:4005:09:21
33GAŁDYN Kamil 1163M 18-2400:00:0201:09:1201:14:4202:40:27
34MADSEN Ditlev 1166M 18-2400:00:0201:21:5401:27:0203:47:34
DNCCHATFIELD Connor 1167M 18-2400:00:0201:33:2901:40:4804:48:20
DNCKIRCHHOFF Andre 1168M 18-2400:00:0202:07:5402:15:0403:18:06
DNCGEOFFREY Bréda 1180M 18-2400:00:0201:25:4401:32:3003:36:37
38MIKRUT Jakub 1181M 18-2400:00:0201:07:4901:13:4102:01:19
DNCMONSTAD Brage Malm 1182M 18-2400:00:0202:04:2602:08:3703:18:48
DNCBRUUN Emil Hvidenlund 1195M 18-2400:00:0201:18:0701:24:4403:12:55
DNCJANOUŠEK Petr 1197M 18-2400:00:0202:16:3702:26:2004:02:39
DNCGLEUT Alexandre Le 1210M 18-2400:00:0201:41:2701:48:0403:55:29
DNCŠIŠKA Patrik 1211M 18-2400:00:0202:12:1002:21:0204:13:13
44SŁODOWNIK Dominik 1212M 18-2400:00:0201:26:4301:35:56
45ALMERSKÄR Viktor 1150M 18-2400:00:0201:23:2201:30:3602:25:32
46KERSTEN Max 1153M 18-2400:00:0201:23:4501:31:0003:29:52
47STENBECK Fredrik 1155M 18-2400:00:0200:59:2601:04:3601:52:25
48ROBBRECHT Chris 1156M 18-2400:00:0201:36:5501:44:3905:39:19
DNCSZEPANSKI Michael 1178M 18-2400:00:0202:48:4802:55:51
DNCDOUHAN Dylan 1179M 18-2400:00:0202:04:2002:15:0303:36:43
51TRALDI Davide 1184M 18-2400:00:0201:22:5801:29:4804:17:45
DNCPIOTROWSKI Grzegorz 1187M 18-2400:00:0201:20:1601:27:10
DNCDIFONSO Riccardo 1214M 18-2400:00:0203:39:3803:47:2605:45:52
DNCKRASOŃ Jakub 1216M 18-2400:00:0202:35:5802:51:5704:44:56
DNCSEGARRA Jossuan 1217M 18-2400:00:0203:02:2203:08:2804:12:04
56WÓJCIK Adam 1219M 18-2400:00:0201:41:1701:46:1802:36:35
DNCSCHLAG Yannic 1220M 18-2400:00:0202:15:3602:23:3104:03:07
58CLAESSON Albin 1177M 18-2400:00:0201:11:4001:18:1502:02:43
DNCJURNÍK Lukáš 1207M 18-2400:00:0202:16:3702:26:1904:03:04
DNCDĄBROWSKI Radek 1221M 18-2400:00:0202:03:1202:11:0407:08:18
61TITCOMB Daniel 1170M 18-2400:00:0201:05:1501:10:2302:01:45
DNCUMLAUFT Tim 1141M 18-2400:00:0201:46:5801:53:5508:31:36
63DRÁBEK Lukáš 1147M 18-2400:00:0201:20:1001:26:2503:34:36
DNCSIMMONS John 1203M 18-2400:00:0202:26:4102:38:2203:57:26
DNCCASTRO Christian Danis 1201M 18-2400:00:0201:35:5401:43:0103:29:10
DNCOLSSON Lucas 1157M 18-2400:00:0201:55:4502:03:2203:00:58
67DEMONTY Loic 1160M 18-2400:00:0201:22:0301:29:4202:50:23
DNCPANIN Egor 1162M 18-2400:00:02
69SRNSKÝ Daniel 1190M 18-2400:00:0201:30:5001:38:3802:47:26
DNCJEZIORSKI Paweł 1191M 18-2400:00:0203:43:4403:50:2005:09:32
DNCTHOMAYER Jan 1199M 18-2400:00:0202:12:1102:21:0204:13:13
72POCATERRA Simone 1196M 18-2400:07:0101:21:4001:28:4404:23:04
KAZUŁA Jakub 1176M 18-24DNF01:27:33 DNF01:35:37 DNF DNF
REDZIK Mateusz 1188M 18-24DNF DNF03:05:46 DNF DNF
Znaleziono 74 wynik(ów)