OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPoint9_OCR
9km
   
1STENBECK Fredrik 1155M 18-2400:00:0200:59:26
2DRESCHER Jonas 1159M 18-2400:00:0100:59:48
3ALVES Duarte 1139M 18-2400:00:0001:01:19
4EVGENII Trivashkevich 1152M 18-2400:00:0101:03:09
5SERAFIŃSKI Maciej 1158M 18-2400:00:0101:04:16
6WILK Sylwester 1189M 18-2400:00:0101:04:42
7TITCOMB Daniel 1170M 18-2400:00:0201:05:15
8RIJNEKER Jesper 1149M 18-2400:00:0101:05:27
9MIKRUT Jakub 1181M 18-2400:00:0201:07:49
10GAŁDYN Kamil 1163M 18-2400:00:0201:09:12
11LINTHORST Jesse 1192M 18-2400:00:0101:10:21
Niesklasyfikowani
DNCPELIZZA Matteo 1145M 18-2400:00:0101:10:30
13OŚLIZŁO Marek 1146M 18-2400:00:0101:10:55
14HANSEN Mads Voss 1183M 18-2400:00:0101:11:01
15CLAESSON Albin 1177M 18-2400:00:0201:11:40
16VASYA Dudnikov 1144M 18-2400:00:0101:13:00
17VILA Jose 1169M 18-2400:00:0101:13:38
DNCADAMEC Jakub 1172M 18-2400:00:0101:13:41
19NIJLEN Itse Van 1154M 18-2400:00:0101:14:17
20DAVID Grognet 1185M 18-2400:00:0101:15:33
21DEMONTY Nicolas 1161M 18-2400:00:0101:16:43
22BUCCARELLA Luca 1151M 18-2400:00:0101:16:44
23GORDILLO Israel Vargas 1202M 18-2400:00:0101:17:28
24KUIK Thomas 1140M 18-2400:00:0101:18:02
DNCBRUUN Emil Hvidenlund 1195M 18-2400:00:0201:18:07
26WISPELWEIJ Sem 1142M 18-2400:00:0101:18:09
27DRÁBEK Lukáš 1147M 18-2400:00:0201:20:10
DNCPIOTROWSKI Grzegorz 1187M 18-2400:00:0201:20:16
DNCKIRCHHÖFER Nils 1204M 18-2400:00:0101:20:50
DNCEBERT Damian 1213M 18-2400:00:0101:21:15
31POCATERRA Simone 1196M 18-2400:07:0101:21:40
32MADSEN Ditlev 1166M 18-2400:00:0201:21:54
33DEMONTY Loic 1160M 18-2400:00:0201:22:03
DNCFOIS Alessandro 1205M 18-2400:00:0101:22:28
35TRALDI Davide 1184M 18-2400:00:0201:22:58
36ALMERSKÄR Viktor 1150M 18-2400:00:0201:23:22
37KERSTEN Max 1153M 18-2400:00:0201:23:45
DNCGEOFFREY Bréda 1180M 18-2400:00:0201:25:44
39SŁODOWNIK Dominik 1212M 18-2400:00:0201:26:43
40ARCE Domingo Buendia 1173M 18-2400:00:0101:27:08
KAZUŁA Jakub 1176M 18-24DNF01:27:33 DNF
DNCSTEPHAN Thomas 1186M 18-2400:00:0101:28:27
43SRNSKÝ Daniel 1190M 18-2400:00:0201:30:50
DNCCHATFIELD Connor 1167M 18-2400:00:0201:33:29
DNCCASTRO Christian Danis 1201M 18-2400:00:0201:35:54
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
46ROBBRECHT Chris 1156M 18-2400:00:0201:36:55
47WÓJCIK Adam 1219M 18-2400:00:0201:41:17
DNCGLEUT Alexandre Le 1210M 18-2400:00:0201:41:27
DNCUMLAUFT Tim 1141M 18-2400:00:0201:46:58
DNCWRÓBEL Jacek 1215M 18-2400:00:0101:52:36
DNCOLSSON Lucas 1157M 18-2400:00:0201:55:45
DNCDĄBROWSKI Radek 1221M 18-2400:00:0202:03:12
DNCDOUHAN Dylan 1179M 18-2400:00:0202:04:20
DNCMONSTAD Brage Malm 1182M 18-2400:00:0202:04:26
DNCKIRCHHOFF Andre 1168M 18-2400:00:0202:07:54
DNCŠIŠKA Patrik 1211M 18-2400:00:0202:12:10
DNCTHOMAYER Jan 1199M 18-2400:00:0202:12:11
DNCPALERMO Mathias 1143M 18-2400:00:0202:13:31
DNCSCHLAG Yannic 1220M 18-2400:00:0202:15:36
DNCJANOUŠEK Petr 1197M 18-2400:00:0202:16:37
DNCJURNÍK Lukáš 1207M 18-2400:00:0202:16:37
DNCSIMMONS John 1203M 18-2400:00:0202:26:41
DNCKRASOŃ Jakub 1216M 18-2400:00:0202:35:58
DNCSZEPANSKI Michael 1178M 18-2400:00:0202:48:48
DNCTYKAL Petr 1175M 18-2400:00:0103:00:00
DNCSEGARRA Jossuan 1217M 18-2400:00:0203:02:22
DNCGEYBELS Stef 1174M 18-2400:00:0103:12:21
DNCBURDZY Daniel 1200M 18-2400:00:0103:17:27
DNCBRZEZIŃSKI Bartosz 1206M 18-2400:00:0103:39:30
DNCDIFONSO Riccardo 1214M 18-2400:00:0203:39:38
DNCJEZIORSKI Paweł 1191M 18-2400:00:0203:43:44
DNCWÓJCIK Michał 1218M 18-2400:00:01
DNCPANIN Egor 1162M 18-2400:00:02
REDZIK Mateusz 1188M 18-24DNF DNF
Znaleziono 74 wynik(ów)