OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 10km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
    
1STENBECK Fredrik 1155M 18-2400:00:0200:59:2601:04:36
2DRESCHER Jonas 1159M 18-2400:00:0100:59:4801:05:33
3EVGENII Trivashkevich 1152M 18-2400:00:0101:03:0901:09:16
4ALVES Duarte 1139M 18-2400:00:0001:01:1901:09:37
5WILK Sylwester 1189M 18-2400:00:0101:04:4201:10:18
6TITCOMB Daniel 1170M 18-2400:00:0201:05:1501:10:23
7SERAFIŃSKI Maciej 1158M 18-2400:00:0101:04:1601:10:44
8RIJNEKER Jesper 1149M 18-2400:00:0101:05:2701:11:08
9MIKRUT Jakub 1181M 18-2400:00:0201:07:4901:13:41
10GAŁDYN Kamil 1163M 18-2400:00:0201:09:1201:14:42
Niesklasyfikowani
DNCPELIZZA Matteo 1145M 18-2400:00:0101:10:3001:15:57
12OŚLIZŁO Marek 1146M 18-2400:00:0101:10:5501:16:22
13LINTHORST Jesse 1192M 18-2400:00:0101:10:2101:16:24
14HANSEN Mads Voss 1183M 18-2400:00:0101:11:0101:17:19
15CLAESSON Albin 1177M 18-2400:00:0201:11:4001:18:15
16VASYA Dudnikov 1144M 18-2400:00:0101:13:0001:19:21
DNCADAMEC Jakub 1172M 18-2400:00:0101:13:4101:19:28
18VILA Jose 1169M 18-2400:00:0101:13:3801:20:36
19NIJLEN Itse Van 1154M 18-2400:00:0101:14:1701:20:43
20DAVID Grognet 1185M 18-2400:00:0101:15:3301:22:17
21BUCCARELLA Luca 1151M 18-2400:00:0101:16:4401:23:25
22DEMONTY Nicolas 1161M 18-2400:00:0101:16:4301:23:26
23GORDILLO Israel Vargas 1202M 18-2400:00:0101:17:2801:23:50
DNCBRUUN Emil Hvidenlund 1195M 18-2400:00:0201:18:0701:24:44
25KUIK Thomas 1140M 18-2400:00:0101:18:0201:25:00
26WISPELWEIJ Sem 1142M 18-2400:00:0101:18:0901:25:00
27DRÁBEK Lukáš 1147M 18-2400:00:0201:20:1001:26:25
28MADSEN Ditlev 1166M 18-2400:00:0201:21:5401:27:02
DNCKIRCHHÖFER Nils 1204M 18-2400:00:0101:20:5001:27:06
DNCPIOTROWSKI Grzegorz 1187M 18-2400:00:0201:20:1601:27:10
DNCEBERT Damian 1213M 18-2400:00:0101:21:1501:28:02
32POCATERRA Simone 1196M 18-2400:07:0101:21:4001:28:44
DNCFOIS Alessandro 1205M 18-2400:00:0101:22:2801:29:29
34DEMONTY Loic 1160M 18-2400:00:0201:22:0301:29:42
35TRALDI Davide 1184M 18-2400:00:0201:22:5801:29:48
36ALMERSKÄR Viktor 1150M 18-2400:00:0201:23:2201:30:36
37KERSTEN Max 1153M 18-2400:00:0201:23:4501:31:00
DNCGEOFFREY Bréda 1180M 18-2400:00:0201:25:4401:32:30
39ARCE Domingo Buendia 1173M 18-2400:00:0101:27:0801:34:27
DNCSTEPHAN Thomas 1186M 18-2400:00:0101:28:2701:34:55
KAZUŁA Jakub 1176M 18-24DNF01:27:33 DNF01:35:37 DNF
42SŁODOWNIK Dominik 1212M 18-2400:00:0201:26:4301:35:56
43SRNSKÝ Daniel 1190M 18-2400:00:0201:30:5001:38:38
DNCCHATFIELD Connor 1167M 18-2400:00:0201:33:2901:40:48
DNCCASTRO Christian Danis 1201M 18-2400:00:0201:35:5401:43:01
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
46ROBBRECHT Chris 1156M 18-2400:00:0201:36:5501:44:39
47WÓJCIK Adam 1219M 18-2400:00:0201:41:1701:46:18
DNCGLEUT Alexandre Le 1210M 18-2400:00:0201:41:2701:48:04
DNCUMLAUFT Tim 1141M 18-2400:00:0201:46:5801:53:55
DNCWRÓBEL Jacek 1215M 18-2400:00:0101:52:3602:00:27
DNCOLSSON Lucas 1157M 18-2400:00:0201:55:4502:03:22
DNCMONSTAD Brage Malm 1182M 18-2400:00:0202:04:2602:08:37
DNCDĄBROWSKI Radek 1221M 18-2400:00:0202:03:1202:11:04
DNCDOUHAN Dylan 1179M 18-2400:00:0202:04:2002:15:03
DNCKIRCHHOFF Andre 1168M 18-2400:00:0202:07:5402:15:04
DNCŠIŠKA Patrik 1211M 18-2400:00:0202:12:1002:21:02
DNCTHOMAYER Jan 1199M 18-2400:00:0202:12:1102:21:02
DNCSCHLAG Yannic 1220M 18-2400:00:0202:15:3602:23:31
DNCPALERMO Mathias 1143M 18-2400:00:0202:13:3102:23:40
DNCJURNÍK Lukáš 1207M 18-2400:00:0202:16:3702:26:19
DNCJANOUŠEK Petr 1197M 18-2400:00:0202:16:3702:26:20
DNCSIMMONS John 1203M 18-2400:00:0202:26:4102:38:22
DNCKRASOŃ Jakub 1216M 18-2400:00:0202:35:5802:51:57
DNCSZEPANSKI Michael 1178M 18-2400:00:0202:48:4802:55:51
REDZIK Mateusz 1188M 18-24DNF DNF03:05:46 DNF
DNCSEGARRA Jossuan 1217M 18-2400:00:0203:02:2203:08:28
DNCTYKAL Petr 1175M 18-2400:00:0103:00:0003:08:38
DNCGEYBELS Stef 1174M 18-2400:00:0103:12:2103:19:07
DNCBURDZY Daniel 1200M 18-2400:00:0103:17:2703:25:03
DNCBRZEZIŃSKI Bartosz 1206M 18-2400:00:0103:39:3003:45:41
DNCDIFONSO Riccardo 1214M 18-2400:00:0203:39:3803:47:26
DNCJEZIORSKI Paweł 1191M 18-2400:00:0203:43:4403:50:20
DNCWÓJCIK Michał 1218M 18-2400:00:01
DNCPANIN Egor 1162M 18-2400:00:02
Znaleziono 74 wynik(ów)