OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPoint9_OCR
9km
   
1BLOEM Martijn 1812M 40-4400:00:0101:06:30
2PROKUDIN Nikolay 1804M 40-4400:00:0101:11:36
3ŁUKASZ Lorenc 1830M 40-4400:00:0101:13:21
4DICKSON Mark 1807M 40-4400:00:0101:14:39
5BUDZISZ Krzysztof 1836M 40-4400:00:0101:15:03
6CANACCINI Denis 1819M 40-4400:00:0101:17:37
Niesklasyfikowani
BURGESS Jason 1896M 40-44DNF01:18:27 DNF
8TARKA Andrzej 1821M 40-4400:00:0101:18:34
9SAVANOVICH Vitali 1816M 40-4400:00:0101:20:42
DNCOOSTERS Giovani 1808M 40-4400:00:0101:22:26
11BERTA Paolo 1827M 40-4400:00:0101:25:50
DNCTAUBE Daniel 1829M 40-4400:00:0201:25:55
13BOARDER Robert 1805M 40-4400:00:0201:28:22
14ЗАХАРКИН Сергей 1929M 40-4400:00:0101:29:36
15"CHAPLÍN" Jose 1944M 40-4400:00:0101:30:19
16БЕЗЛЕПКИН Андрей 1880M 40-4400:00:0001:30:51
17SÜHLER Kim 1886M 40-4400:00:0101:31:41
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
18PIANGIAMORE Ivano 1959M 40-4401:44:0001:32:38
19BUENK Peter 1815M 40-4400:00:0101:33:38
20GERICH Jan Von 1904M 40-4400:00:0101:35:32
21FAGERSTRÖM Po 1940M 40-4400:00:0101:35:57
22MARCHAND Manuel 1855M 40-4400:00:0201:36:07
23BENTO Toni 1845M 40-4400:00:0101:36:11
DNCVANĚK Aleš 1938M 40-4400:00:0201:36:21
25RÖNNBERG Mikael 1870M 40-4400:00:0201:36:43
26ALBERTOS Javier 1933M 40-4400:00:0101:36:49
27LINDBERG Nicklas 1905M 40-4400:00:0101:37:00
DNCHELGERS Mike 1809M 40-4400:00:0101:37:41
DNCNUYTS Rik 1826M 40-4400:06:0101:38:09
30VILKOV Grigory 1802M 40-4400:00:0101:38:18
31SAENZ Juancri 1952M 40-4400:00:0001:38:20
32LOPES Paulo Alexandre Costa 1823M 40-4400:00:0101:39:06
33GOMEZ Manuel Valero 1837M 40-4400:00:0101:39:20
34KRÁSA David 1811M 40-4400:00:0201:40:02
35LILIENBERG Johan 1842M 40-4400:00:0101:40:12
DNCQVIST Tobias 1936M 40-4400:00:0201:42:36
37GREPPI Niclas 1833M 40-4400:00:0301:42:38
38SEBASTIEN Fage 1941M 40-4400:00:0101:42:52
DQVEDERSØ Mik 1828M 40-44DQ01:44:16 DQ
DNCSTEFAN Van De Cloot 1954M 40-4400:00:0101:44:38
41KAMIESHKOV Denys 1806M 40-4400:00:0101:44:43
42FERRIS Víctor Parra 1900M 40-4400:00:0101:45:38
DNCLOEVE Marc 1895M 40-4400:00:0101:46:09
44ALFREDSSON Tobias 1942M 40-4400:00:0101:47:15
45GUZ Grzegorz 1916M 40-4400:00:0101:47:24
46TOPIČ Karel 1834M 40-4400:00:0201:48:16
47BANDURKA Viktor 1866M 40-4400:00:0101:48:55
48GERTSEN Carsten 1803M 40-4400:00:0201:51:35
DNCDELOGE Alexandre 1931M 40-4400:00:0201:52:39
50ŚWIĄDER Andrzej 1813M 40-4400:00:0201:53:04
DNCHELCL Vojtěch 1831M 40-4400:00:0301:53:17
DNCАКИМОВ Евгений 1951M 40-4400:00:0101:53:56
DNCVERSTEGEN Jurgen 1847M 40-4400:00:0101:54:46
54SOUSA Bruno 1817M 40-4400:00:0201:55:14
DNCCARAFFINI Atos 1949M 40-4400:00:0201:55:18
DNCWAHLUND Jesper 1884M 40-4400:00:0001:55:33
DNCCLARKE Keith 1906M 40-4400:00:0101:56:15
DNCSTEEN Arie Van Der 1899M 40-4400:00:0101:57:00
DNCRÓŻAŃSKI Rafał 1832M 40-4400:00:0201:58:15
60GRABARCZYK Wojciech 1930M 40-4400:00:0101:59:14
61PIRNER Christian 1935M 40-4400:00:0201:59:27
DNCCOULY Christophe - Akira 1921M 40-4400:00:0201:59:28
63TURJANYI Janos 1889M 40-4400:00:0301:59:36
64DAELEWYN Koen 1885M 40-4400:00:0202:00:13
DNCCREVEAU Anthony 1846M 40-4400:03:0202:00:33
66LORENZO Alberto Lopez 1913M 40-4400:00:0202:00:54
DNCFERRIS Miguel 1887M 40-4400:00:0102:01:15
DNCGARBERG Aron 1825M 40-4400:00:0202:02:18
DNCBÜHRING Sven 1879M 40-4400:00:0202:02:28
70KAUFMANN Nikolaj 1920M 40-4400:00:0102:02:47
DNCARROYO Ángel Rivas 1911M 40-4400:00:0102:02:58
72PYDZINSKI Tomasz 1922M 40-4400:00:0102:03:09
73HANSSON Rickard 1947M 40-4400:00:0202:03:37
DNCSLAMENIK Bedrich 1835M 40-4400:00:0302:03:45
DNCWĘGLARZ Waldemar 1910M 40-4400:00:0202:03:52
DNCSCHIPPER Henk-Jan 1871M 40-4400:00:0102:03:56
77WIŚNIEWSKI Norbert 1914M 40-4400:00:0202:04:03
TORRES Oscar Barranquero 1824M 40-44DNF02:04:21 DNF
DNCVOIGT Stephan 1844M 40-4400:00:0202:05:28
DNCGALLE Wouter 1903M 40-4400:00:0102:06:01
DNCLAZZAROTTI Hugues 1932M 40-4400:00:0102:07:33
DNCŠEDA Radek 1820M 40-4400:00:0302:08:09
DNCMAGALHÃES José Pedro 1867M 40-4400:00:0102:10:16
84GALLI Dario 1892M 40-4400:00:0302:11:19
85JESKA Tomasz 1948M 40-4400:00:0102:11:20
DNCVINCK Mark 1890M 40-4400:00:0202:11:50
87TULLOCH Jon 'Abs' 1861M 40-4400:00:0202:13:42
88TAKÁČ Vladimír 1848M 40-4400:00:0302:14:21
DNCPEDERSEN Brian 1863M 40-4400:00:0402:14:36
90BERGSTRÖM Robert 1915M 40-4400:00:0202:15:03
DNCNEAIL Stuart 1818M 40-4400:00:0102:15:27
DNCGUNN Paul 1850M 40-4400:00:0102:16:45
DNCNAP Frank 1943M 40-4400:00:0202:17:17
DNCVIDAL Rubén Pérez 1939M 40-4400:00:0102:17:36
DNCSONDA Martin 1876M 40-4400:00:0202:19:40
DNCWRIGHT Pete 1919M 40-4400:00:0102:22:10
97RASSKAZOV Dmitriy 1926M 40-4400:00:0102:28:24
DNCNEUHAUS Pascal 1859M 40-4400:00:0102:28:56
DNCPETTERA Stev 1953M 40-4400:00:0202:30:35
DNCHEIMBURG Stefan Von 1912M 40-4400:00:0202:30:58
DNCNIELSEN Rene` 1894M 40-4400:00:0302:31:25
DNCCAMPBELL Colin 1891M 40-4400:00:0202:32:28
DNCO'MALLEY Kevin 1822M 40-4400:00:0202:32:31
DNCLAENEN René 1946M 40-4400:00:0202:32:51
DNCEVALDSSON Daniel 1907M 40-4400:00:0102:33:30
DNCDENNIS 1945M 40-4400:00:0202:33:31
DNCSAMTLEBE Thomas Hebbe 1873M 40-4400:00:0202:36:36
DNCGROOTERS Leo 1810M 40-4400:00:0202:37:20
DNCMICHAŁOWSKI Jacek 1868M 40-4400:00:0202:38:46
DNCLEICHT Steffen 1924M 40-4400:00:0102:39:09
DNCCAGLIOTI Vincenzo 1875M 40-4400:00:0102:39:14
DNCGIRAUDO Federico 1917M 40-4400:00:0302:39:41
DNCBERGGREEN Søren 1862M 40-4400:00:0202:41:09
DNCBOBBY Selimir Saskin 1909M 40-4400:00:0102:43:22
DNCGRABNY Jaroslaw 1925M 40-4400:00:0102:43:25
DNCNÄRVÄ Andreas 1901M 40-4400:00:0202:43:40
DNCGRABAUSKAS Tautvydas 1958M 40-4400:00:0102:43:55
DNCPETTERSSON Uffe E 1956M 40-4400:00:0202:46:07
DNCBROOKS Jeremy 1882M 40-4400:00:0202:46:20
DNCSAND Andreas 1897M 40-4400:00:0302:49:16
DNCGRZEGORZYCA Damian 1865M 40-4400:00:0102:49:26
DNCLANTZ Anders 1874M 40-4400:00:0202:52:16
DNCKIELY Richie 1860M 40-4400:06:0402:52:17
DNCWAKE Adam 1928M 40-4400:00:0202:52:19
DNCRICHARDS David 1849M 40-4400:06:0302:52:19
DNCGUILLOUX Jean Philippe 1934M 40-4400:00:0202:57:54
DNCHNETILA Tomas 1960M 40-4400:00:0303:05:07
DNCGEORGIOU Vlantislav 1851M 40-4400:03:0203:05:56
DNCSANTANA José Luis Caballero 1814M 40-4400:00:0203:08:55
DNCAUGUSTYNIAK Mariusz 1878M 40-4400:00:0003:11:51
DNCGUSTAVSSON Benny 1883M 40-4400:00:0303:12:35
DNCSANNA Luca 1864M 40-4400:00:0103:15:35
DNCLOVELOCK Christian 1853M 40-4400:00:0203:24:22
DNCHOCHSTEIN Dirk 1858M 40-4400:00:0103:34:21
DNCKAMMINGA Ruben 1957M 40-4400:00:0203:34:56
DNCJASTRZĘBSKI Sławomir 1843M 40-4400:03:0103:49:09
DNCMÜLLERS Kai 1923M 40-4400:00:0103:53:05
DNCSANZ Jose Royo 1839M 40-4400:00:0204:06:53
DNCHÄUSLER Markus 1856M 40-4400:00:0204:25:03
DNCMUSIL Marek 1898M 40-4400:00:0105:00:58
DNCMAURIZIO Laudenzi 1872M 40-4400:00:0105:05:20
DNCESPINOSA Joaquín Malo 1908M 40-4400:00:00
143D'ANDREA Giovanni 1857M 40-4400:00:00
DNCÁLVAREZ Rafita Fernández 1937M 40-4400:00:01
DNCKOENIG Dimitri 1888M 40-4400:00:03
DNCTORNQVIST Oscar 1877M 40-4400:00:04
BENTLEY Andy 1893M 40-44DNF DNF
Znaleziono 147 wynik(ów)