OCREC2019 - STANDARD COURSE

Organizator:
Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data:
2019-06-28
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
15 km
Zgłoszonych:
1362
Wystartowało:
1274
Nie ukończyło:
19
Ukończyło:
1255
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
Spiker_OCR
14.9km
Czas
netto
15km
Czas
brutto
15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1OŚLIZŁO Tomasz 1004M Elite1M 100:00:0100:55:5501:00:5401:34:3501:34:39.3501:34:41.25 6:189.5
2TOCHKA Artsiom 1013M Elite2M 200:00:0100:55:4401:01:0101:35:5701:36:03.2501:36:04.55+00:01:236:249.4
3BUYLE Thomas 1000M Elite3M 300:00:0100:54:5800:59:5001:36:4901:36:55.6001:36:57.00+00:02:156:279.3
4DEBUSSCHERE Thibault 1011M Elite4M 400:00:0100:58:5301:04:2901:39:3301:39:37.9501:39:39.55+00:04:586:389
5TWEDDELL Tom 1007M Elite5M 500:00:0100:58:3101:03:3501:40:3401:40:39.7501:40:41.00+00:05:596:428.9
6СУЗДАЛЕВ Антон 1017M Elite6M 600:00:0000:56:5601:02:2601:41:0401:41:09.5501:41:10.30+00:06:296:448.9
7HRDINA Pavel 1018M Elite7M 700:00:0200:58:5001:03:5601:42:2901:42:36.0501:42:38.45+00:07:576:508.8
8HARBUNOU Ihar 1010M Elite8M 800:00:0100:59:3401:04:2601:42:5701:43:01.3001:43:02.60+00:08:216:528.7
9KOFOED Leon 1003M Elite9M 900:00:0201:06:3901:43:2001:43:24.5501:43:27.05+00:08:456:538.7
10MENDES Axel 1029M Elite10M 1000:00:0100:59:4801:05:2201:43:2401:43:29.7501:43:30.95+00:08:496:538.7
11ДЕГТЯРЕВ Иван 1023M Elite11M 1100:00:0101:06:3201:43:3301:43:39.8501:43:41.05+00:08:596:548.7
12HEER Jesse De 1001M Elite12M 1200:00:0200:59:3701:05:0501:44:3901:44:43.6501:44:46.20+00:10:046:588.6
13BLONDEEL Jensen 1012M Elite13M 1500:00:0101:01:3001:06:5001:47:1201:47:17.6001:47:19.30+00:12:387:098.4
14PRUNDÊNCIO Gonçalo 1041M Elite14M 1800:00:0100:59:0401:04:2101:48:5701:49:00.8001:49:02.45+00:14:217:168.3
15DAM Nikolaj M 1005M Elite15M 2100:00:0100:56:4601:02:3601:49:2301:49:33.4001:49:35.30+00:14:547:188.2
16NOVÁK Lukáš 1033M Elite16M 2400:00:0100:59:1801:04:5301:50:4501:50:47.9001:50:49.85+00:16:087:238.1
17SZCZECHLA Grzegorz 1006M Elite17M 2500:00:0101:05:0001:10:1801:51:0901:51:15.8001:51:17.40+00:16:367:258.1
18STRUIJK Alexander 1014M Elite18M 3100:00:0101:03:1901:09:0201:53:0001:53:05.2001:53:06.80+00:18:257:328
19BENITEZ Manuel Jesús Luján 1073M Elite19M 3200:00:0101:05:3401:11:0301:53:4301:53:48.2001:53:49.65+00:19:087:357.9
20SCHÄFER Martin 1024M Elite20M 3500:00:0101:07:4501:13:4401:54:1901:54:28.3001:54:30.05+00:19:487:377.9
21KOWALCZYK Dawid 1032M Elite21M 4100:00:0001:05:0101:12:4801:56:4601:56:52.3501:56:52.35+00:22:117:477.7
22JANSSON Thomas 1035M Elite22M 4700:00:0201:08:5401:14:3401:59:4801:59:53.6001:59:55.80+00:25:147:597.5
23BROEZE Tom 1071M Elite23M 5600:00:0201:09:3801:15:4402:02:5702:03:03.7002:03:06.55+00:28:258:127.3
24KRIUKOV Nikita 1091M Elite24M 6100:00:0101:02:4901:08:1402:03:3102:03:40.0002:03:41.65+00:29:008:147.3
25CAPARROS Nathan 1021M Elite25M 6200:00:0201:10:3501:17:0702:03:3302:03:39.0502:03:41.75+00:29:008:147.3
26OOSTEROM Frank 1008M Elite26M 6400:00:0201:02:4101:08:4802:04:2502:04:32.1002:04:34.65+00:29:538:187.2
27MILLAN Daniel Osma 1053M Elite27M 6800:00:0101:12:5101:19:1202:05:2902:05:33.8002:05:35.20+00:30:538:227.2
28DEPEDRI Raffaele 1020M Elite28M 6900:00:0201:05:4801:11:4002:05:3302:05:38.3502:05:40.40+00:30:598:227.2
29OLKHOVSKII Dmitri 1027M Elite29M 7100:00:0101:10:3401:16:4402:05:4402:05:48.7502:05:50.65+00:31:098:237.2
30REN Emil Friis 1039M Elite30M 7600:00:0201:13:4301:19:5602:07:0602:07:10.6002:07:12.60+00:32:318:287.1
31DRAGSTED Andreas 1038M Elite31M 8300:00:0101:14:5901:21:3102:09:0102:09:05.3002:09:06.90+00:34:258:367
32BERNHARDSSON Kristofer Abrahamsson 1082M Elite32M 8400:00:0201:15:1601:21:2702:09:1202:09:17.2002:09:19.45+00:34:388:377
33SABA Alessandro 1057M Elite33M 9100:00:0201:04:1001:08:5102:11:1902:11:29.7502:11:31.80+00:36:508:456.8
34ЕВГЕНИЙ Проскуряков 1055M Elite34M 9500:00:0201:15:1401:22:0002:12:0302:12:07.4502:12:09.55+00:37:288:486.8
35BRØNDSEL Jonas 1084M Elite35M 9800:00:0101:05:0101:10:5302:13:2202:13:25.4002:13:26.85+00:38:458:536.7
36BELOV Artur 1052M Elite36M 9900:00:0101:13:0401:19:4902:13:2702:13:33.1002:13:34.80+00:38:538:546.7
37DOMÍNGUEZ Eduardo Díaz 1083M Elite37M 11200:00:0101:17:5301:23:5002:18:0402:18:10.4002:18:11.60+00:43:309:126.5
38VORVIS Chris 1067M Elite38M 12800:00:0101:21:2501:28:0202:22:0902:22:16.5502:22:17.80+00:47:369:296.3
39RUYTER Roy De 1092M Elite39M 14100:00:0201:22:2901:29:2902:25:2702:25:34.1502:25:36.60+00:50:559:426.2
40SCHUH Martin 1077M Elite40M 14400:00:0201:21:1701:28:1002:26:1902:26:22.6502:26:25.00+00:51:439:456.1
41PRAT Victor Suarez 1080M Elite41M 15500:00:0101:20:2601:26:5602:30:2302:30:30.5502:30:32.30+00:55:5110:026
42KALININ Jarosław 1064M Elite42M 16400:00:0101:14:3401:20:4802:33:3502:33:42.3002:33:43.60+00:59:0210:145.9
43HANDLER Christian 1043M Elite43M 18900:00:0101:16:0601:21:5102:38:3802:38:46.9002:38:48.70+01:04:0710:355.7
44HAUSMANN Frank 1058M Elite44M 19300:00:0201:12:0701:17:1302:39:2502:39:34.4002:39:36.50+01:04:5510:385.6
45GOLTERMANN Arne 1070M Elite45M 19400:00:0101:21:2801:27:4102:39:4402:39:48.8502:39:50.75+01:05:0910:395.6
46ЮРЬЕВИЧ Петров Виктор 1086M Elite46M 20200:00:0201:29:1501:36:4002:41:0302:41:09.2002:41:11.55+01:06:3010:445.6
47ARIBAUD Baptiste 1056M Elite47M 21100:00:0101:13:0701:19:5802:44:3902:44:45.3502:44:47.30+01:10:0610:595.5
48KRAUS Christian 1022M Elite48M 21300:00:0101:19:3601:25:3302:45:3502:45:39.7002:45:41.60+01:11:0011:025.4
49ГОВОРОВ Андрей 1045M Elite49M 22000:00:0201:29:0901:36:3602:48:1502:48:19.2002:48:21.50+01:13:4011:135.3
50KAREL Štěpán 1072M Elite50M 23200:00:0101:10:2101:16:4402:52:4702:52:52.8502:52:54.75+01:18:1311:315.2
51CIMLER Jiří 1042M Elite51M 26800:00:0201:34:2901:40:5203:01:1703:01:24.1503:01:26.35+01:26:4512:055
52KADIJA Rigers 1019M Elite52M 28000:00:0101:06:1601:11:5603:04:4803:04:52.7003:04:54.30+01:30:1312:194.9
53BOCHAROV Georgii 1061M Elite53M 29000:00:0101:27:4101:33:4503:08:3303:09:46.8503:09:48.55+01:35:0712:394.7
54GUDMUNDSSON Zebastian 1034M Elite54M 29400:00:0101:13:5301:19:5603:11:24.3503:11:26.20+01:36:4412:454.7
55MICHEL Jérémy 1074M Elite55M 30800:00:0101:16:5201:23:0503:18:5103:18:55.3003:18:56.75+01:44:1513:154.5
56SANTANA Aday Luis Garcia 1026M Elite56M 39700:00:0101:19:1501:25:4403:52:4403:52:54.9003:52:56.40+02:18:1515:313.9
57LOPE Jesús Prieto De 1085M Elite57M 39900:00:0101:48:5901:54:5603:56:0203:56:07.2003:56:08.85+02:21:2715:443.8
58PEDRIANES Samuel Hernández 1048M Elite58M 42600:00:0101:17:4201:24:1204:10:2804:10:37.3504:10:38.85+02:35:5716:423.6
59LUCIDI Giuliano 1090M Elite59M 45000:00:0201:20:2601:27:2104:28:1004:30:07.6504:30:09.70+02:55:2818:003.3
DNCKRAWCZYK Tomasz 1009M Elite00:00:0101:02:1301:08:1801:47:0101:47:04.9001:47:06.700:008.4
DNCBARBE Lluis 1002M Elite00:00:0101:00:2801:05:5201:49:2801:49:34.2001:49:35.500:008.2
DNCOLSEN Andreas Stahl 1016M Elite00:00:0101:02:0001:07:1102:08:4202:08:51.1502:08:52.700:007
DNCDALNICENCO Iuri 1066M Elite00:00:0101:14:4801:21:1402:12:1802:12:25.6002:12:27.350:006.8
DNCKJELL Jimmy 1025M Elite00:00:0101:13:3402:14:1502:14:22.7502:14:24.650:006.7
DNCDAVID Sebastien 1068M Elite00:00:0101:13:5401:19:3102:42:1202:42:31.3002:42:32.750:005.5
DNCVERSTUYFT Kwinten 1054M Elite00:00:0102:12:1402:18:1302:58:0602:58:10.4002:58:12.050:005.1
DNCEDBERG Jens 1049M Elite00:00:0101:56:0302:04:4503:05:4003:05:54.4503:05:56.350:004.8
DNCPESEK Petr 1087M Elite00:00:0101:29:4101:35:3103:06:2903:06:37.9003:06:39.800:004.8
DNCHAPEOF Mathias 1075M Elite00:00:0201:38:4901:45:5103:08:1403:08:23.8003:08:26.100:004.8
DNCBOCCON Alexandre 1046M Elite00:00:0201:30:4701:36:2903:14:0203:14:09.7503:14:12.050:004.6
DNCADOLFSEN Kristoffer 1037M Elite00:00:0201:27:4601:33:5303:16:2203:16:30.4503:16:32.700:004.6
DNCARNESEN Stian 1088M Elite00:00:0102:22:2802:27:1203:24:2303:24:31.0503:24:32.800:004.4
DNCLOPES Marco 1093M Elite00:00:0101:25:5501:33:1003:33:3803:33:59.9503:34:01.000:004.2
DNCSALUSTE Carry 1050M Elite00:00:0202:24:2402:31:3303:43:4903:43:55.8503:43:57.900:004
DNCGUTIERREZ Jonathan Sanchez 1081M Elite00:00:0102:25:4202:32:0603:46:1803:46:24.8503:46:26.300:004
DNCKNOPF Philipp 1028M Elite00:00:0202:31:0202:36:4203:46:4203:46:49.9003:46:52.300:004
DNCGRENET David 1069M Elite00:00:0201:33:3301:39:4703:48:3203:48:42.0003:48:44.600:003.9
DNCTABARÉS Dani Pulga Rodríguez 1089M Elite00:00:0201:35:3704:19:3804:19:55.4004:19:57.500:003.5
DNCZETTEL Roland 1076M Elite00:00:0202:57:5003:03:2304:33:0204:33:10.3004:33:12.300:003.3
DNCCRUZ Edu 1078M Elite00:00:0101:25:4401:31:5704:33:4604:34:08.8004:34:09.950:003.3
DNCMARTIN Luis 1079M Elite00:00:0101:33:0001:39:4404:36:5504:37:04.6004:37:06.200:003.2
DNCTRÜMMEL Mario 1044M Elite00:00:0203:02:5103:07:2304:38:0304:38:09.3504:38:11.600:003.2
SILIN Sergey 1015M EliteDNF00:54:41 DNF00:59:34 DNF DNF DNF DNF--
MONZON Imre 1065M EliteDNF01:19:53 DNF01:27:25 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 84 wynik(ów)