OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
Spiker_OCR
14.9km
     
1KOWALCZYK Dawid 1032M Elite00:00:0001:05:0101:12:4801:56:46
2СУЗДАЛЕВ Антон 1017M Elite00:00:0000:56:5601:02:2601:41:04
3SCHÄFER Martin 1024M Elite00:00:0101:07:4501:13:4401:54:19
Niesklasyfikowani
DNCKJELL Jimmy 1025M Elite00:00:0101:13:3402:14:15
5KRAUS Christian 1022M Elite00:00:0101:19:3601:25:3302:45:35
6ДЕГТЯРЕВ Иван 1023M Elite00:00:0101:06:3201:43:33
7DRAGSTED Andreas 1038M Elite00:00:0101:14:5901:21:3102:09:01
8PRUNDÊNCIO Gonçalo 1041M Elite00:00:0100:59:0401:04:2101:48:57
9MILLAN Daniel Osma 1053M Elite00:00:0101:12:5101:19:1202:05:29
DNCVERSTUYFT Kwinten 1054M Elite00:00:0102:12:1402:18:1302:58:06
11ARIBAUD Baptiste 1056M Elite00:00:0101:13:0701:19:5802:44:39
DNCDAVID Sebastien 1068M Elite00:00:0101:13:5401:19:3102:42:12
13GOLTERMANN Arne 1070M Elite00:00:0101:21:2801:27:4102:39:44
14KAREL Štěpán 1072M Elite00:00:0101:10:2101:16:4402:52:47
15DOMÍNGUEZ Eduardo Díaz 1083M Elite00:00:0101:17:5301:23:5002:18:04
16BRØNDSEL Jonas 1084M Elite00:00:0101:05:0101:10:5302:13:22
17LOPE Jesús Prieto De 1085M Elite00:00:0101:48:5901:54:5603:56:02
18BUYLE Thomas 1000M Elite00:00:0100:54:5800:59:5001:36:49
DNCBARBE Lluis 1002M Elite00:00:0101:00:2801:05:5201:49:28
20OŚLIZŁO Tomasz 1004M Elite00:00:0100:55:5501:00:5401:34:35
21DAM Nikolaj M 1005M Elite00:00:0100:56:4601:02:3601:49:23
22SZCZECHLA Grzegorz 1006M Elite00:00:0101:05:0001:10:1801:51:09
23TWEDDELL Tom 1007M Elite00:00:0100:58:3101:03:3501:40:34
24DEBUSSCHERE Thibault 1011M Elite00:00:0100:58:5301:04:2901:39:33
25BLONDEEL Jensen 1012M Elite00:00:0101:01:3001:06:5001:47:12
26TOCHKA Artsiom 1013M Elite00:00:0100:55:4401:01:0101:35:57
27STRUIJK Alexander 1014M Elite00:00:0101:03:1901:09:0201:53:00
DNCOLSEN Andreas Stahl 1016M Elite00:00:0101:02:0001:07:1102:08:42
29SANTANA Aday Luis Garcia 1026M Elite00:00:0101:19:1501:25:4403:52:44
30OLKHOVSKII Dmitri 1027M Elite00:00:0101:10:3401:16:4402:05:44
31MENDES Axel 1029M Elite00:00:0100:59:4801:05:2201:43:24
32NOVÁK Lukáš 1033M Elite00:00:0100:59:1801:04:5301:50:45
33GUDMUNDSSON Zebastian 1034M Elite00:00:0101:13:5301:19:56
34BELOV Artur 1052M Elite00:00:0101:13:0401:19:4902:13:27
35BOCHAROV Georgii 1061M Elite00:00:0101:27:4101:33:4503:08:33
36KALININ Jarosław 1064M Elite00:00:0101:14:3401:20:4802:33:35
DNCDALNICENCO Iuri 1066M Elite00:00:0101:14:4801:21:1402:12:18
DNCARNESEN Stian 1088M Elite00:00:0102:22:2802:27:1203:24:23
39KRIUKOV Nikita 1091M Elite00:00:0101:02:4901:08:1402:03:31
DNCLOPES Marco 1093M Elite00:00:0101:25:5501:33:1003:33:38
DNCKRAWCZYK Tomasz 1009M Elite00:00:0101:02:1301:08:1801:47:01
42HARBUNOU Ihar 1010M Elite00:00:0100:59:3401:04:2601:42:57
43KADIJA Rigers 1019M Elite00:00:0101:06:1601:11:5603:04:48
44HANDLER Christian 1043M Elite00:00:0101:16:0601:21:5102:38:38
DNCCRUZ Edu 1078M Elite00:00:0101:25:4401:31:5704:33:46
DNCMARTIN Luis 1079M Elite00:00:0101:33:0001:39:4404:36:55
47PRAT Victor Suarez 1080M Elite00:00:0101:20:2601:26:5602:30:23
DNCGUTIERREZ Jonathan Sanchez 1081M Elite00:00:0102:25:4202:32:0603:46:18
DNCPESEK Petr 1087M Elite00:00:0101:29:4101:35:3103:06:29
50VORVIS Chris 1067M Elite00:00:0101:21:2501:28:0202:22:09
51BENITEZ Manuel Jesús Luján 1073M Elite00:00:0101:05:3401:11:0301:53:43
52MICHEL Jérémy 1074M Elite00:00:0101:16:5201:23:0503:18:51
53PEDRIANES Samuel Hernández 1048M Elite00:00:0101:17:4201:24:1204:10:28
DNCEDBERG Jens 1049M Elite00:00:0101:56:0302:04:4503:05:40
55REN Emil Friis 1039M Elite00:00:0201:13:4301:19:5602:07:06
56CIMLER Jiří 1042M Elite00:00:0201:34:2901:40:5203:01:17
57ЕВГЕНИЙ Проскуряков 1055M Elite00:00:0201:15:1401:22:0002:12:03
DNCGRENET David 1069M Elite00:00:0201:33:3301:39:4703:48:32
59BROEZE Tom 1071M Elite00:00:0201:09:3801:15:4402:02:57
60BERNHARDSSON Kristofer Abrahamsson 1082M Elite00:00:0201:15:1601:21:2702:09:12
61HEER Jesse De 1001M Elite00:00:0200:59:3701:05:0501:44:39
62KOFOED Leon 1003M Elite00:00:0201:06:3901:43:20
63CAPARROS Nathan 1021M Elite00:00:0201:10:3501:17:0702:03:33
DNCKNOPF Philipp 1028M Elite00:00:0202:31:0202:36:4203:46:42
65SABA Alessandro 1057M Elite00:00:0201:04:1001:08:5102:11:19
66HAUSMANN Frank 1058M Elite00:00:0201:12:0701:17:1302:39:25
DNCTABARÉS Dani Pulga Rodríguez 1089M Elite00:00:0201:35:3704:19:38
68LUCIDI Giuliano 1090M Elite00:00:0201:20:2601:27:2104:28:10
69RUYTER Roy De 1092M Elite00:00:0201:22:2901:29:2902:25:27
70OOSTEROM Frank 1008M Elite00:00:0201:02:4101:08:4802:04:25
71HRDINA Pavel 1018M Elite00:00:0200:58:5001:03:5601:42:29
72DEPEDRI Raffaele 1020M Elite00:00:0201:05:4801:11:4002:05:33
73JANSSON Thomas 1035M Elite00:00:0201:08:5401:14:3401:59:48
DNCADOLFSEN Kristoffer 1037M Elite00:00:0201:27:4601:33:5303:16:22
DNCTRÜMMEL Mario 1044M Elite00:00:0203:02:5103:07:2304:38:03
76ГОВОРОВ Андрей 1045M Elite00:00:0201:29:0901:36:3602:48:15
DNCBOCCON Alexandre 1046M Elite00:00:0201:30:4701:36:2903:14:02
78ЮРЬЕВИЧ Петров Виктор 1086M Elite00:00:0201:29:1501:36:4002:41:03
DNCZETTEL Roland 1076M Elite00:00:0202:57:5003:03:2304:33:02
80SCHUH Martin 1077M Elite00:00:0201:21:1701:28:1002:26:19
DNCHAPEOF Mathias 1075M Elite00:00:0201:38:4901:45:5103:08:14
DNCSALUSTE Carry 1050M Elite00:00:0202:24:2402:31:3303:43:49
SILIN Sergey 1015M EliteDNF00:54:41 DNF00:59:34 DNF DNF
MONZON Imre 1065M EliteDNF01:19:53 DNF01:27:25 DNF DNF
Znaleziono 84 wynik(ów)