OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPoint9_OCR
9km
   
Niesklasyfikowani
SILIN Sergey 1015M EliteDNF00:54:41 DNF
2BUYLE Thomas 1000M Elite00:00:0100:54:58
3TOCHKA Artsiom 1013M Elite00:00:0100:55:44
4OŚLIZŁO Tomasz 1004M Elite00:00:0100:55:55
5DAM Nikolaj M 1005M Elite00:00:0100:56:46
6СУЗДАЛЕВ Антон 1017M Elite00:00:0000:56:56
7TWEDDELL Tom 1007M Elite00:00:0100:58:31
8HRDINA Pavel 1018M Elite00:00:0200:58:50
9DEBUSSCHERE Thibault 1011M Elite00:00:0100:58:53
10PRUNDÊNCIO Gonçalo 1041M Elite00:00:0100:59:04
11NOVÁK Lukáš 1033M Elite00:00:0100:59:18
12HARBUNOU Ihar 1010M Elite00:00:0100:59:34
13HEER Jesse De 1001M Elite00:00:0200:59:37
14MENDES Axel 1029M Elite00:00:0100:59:48
DNCBARBE Lluis 1002M Elite00:00:0101:00:28
16BLONDEEL Jensen 1012M Elite00:00:0101:01:30
DNCOLSEN Andreas Stahl 1016M Elite00:00:0101:02:00
DNCKRAWCZYK Tomasz 1009M Elite00:00:0101:02:13
19OOSTEROM Frank 1008M Elite00:00:0201:02:41
20KRIUKOV Nikita 1091M Elite00:00:0101:02:49
21STRUIJK Alexander 1014M Elite00:00:0101:03:19
22SABA Alessandro 1057M Elite00:00:0201:04:10
23SZCZECHLA Grzegorz 1006M Elite00:00:0101:05:00
24KOWALCZYK Dawid 1032M Elite00:00:0001:05:01
25BRØNDSEL Jonas 1084M Elite00:00:0101:05:01
26BENITEZ Manuel Jesús Luján 1073M Elite00:00:0101:05:34
27DEPEDRI Raffaele 1020M Elite00:00:0201:05:48
28KADIJA Rigers 1019M Elite00:00:0101:06:16
29SCHÄFER Martin 1024M Elite00:00:0101:07:45
30JANSSON Thomas 1035M Elite00:00:0201:08:54
31BROEZE Tom 1071M Elite00:00:0201:09:38
32KAREL Štěpán 1072M Elite00:00:0101:10:21
33OLKHOVSKII Dmitri 1027M Elite00:00:0101:10:34
34CAPARROS Nathan 1021M Elite00:00:0201:10:35
35HAUSMANN Frank 1058M Elite00:00:0201:12:07
36MILLAN Daniel Osma 1053M Elite00:00:0101:12:51
37BELOV Artur 1052M Elite00:00:0101:13:04
38ARIBAUD Baptiste 1056M Elite00:00:0101:13:07
39REN Emil Friis 1039M Elite00:00:0201:13:43
40GUDMUNDSSON Zebastian 1034M Elite00:00:0101:13:53
DNCDAVID Sebastien 1068M Elite00:00:0101:13:54
42KALININ Jarosław 1064M Elite00:00:0101:14:34
DNCDALNICENCO Iuri 1066M Elite00:00:0101:14:48
44DRAGSTED Andreas 1038M Elite00:00:0101:14:59
45ЕВГЕНИЙ Проскуряков 1055M Elite00:00:0201:15:14
46BERNHARDSSON Kristofer Abrahamsson 1082M Elite00:00:0201:15:16
47HANDLER Christian 1043M Elite00:00:0101:16:06
48MICHEL Jérémy 1074M Elite00:00:0101:16:52
49PEDRIANES Samuel Hernández 1048M Elite00:00:0101:17:42
50DOMÍNGUEZ Eduardo Díaz 1083M Elite00:00:0101:17:53
51SANTANA Aday Luis Garcia 1026M Elite00:00:0101:19:15
52KRAUS Christian 1022M Elite00:00:0101:19:36
MONZON Imre 1065M EliteDNF01:19:53 DNF
54PRAT Victor Suarez 1080M Elite00:00:0101:20:26
55LUCIDI Giuliano 1090M Elite00:00:0201:20:26
56SCHUH Martin 1077M Elite00:00:0201:21:17
57VORVIS Chris 1067M Elite00:00:0101:21:25
58GOLTERMANN Arne 1070M Elite00:00:0101:21:28
59RUYTER Roy De 1092M Elite00:00:0201:22:29
DNCCRUZ Edu 1078M Elite00:00:0101:25:44
DNCLOPES Marco 1093M Elite00:00:0101:25:55
62BOCHAROV Georgii 1061M Elite00:00:0101:27:41
DNCADOLFSEN Kristoffer 1037M Elite00:00:0201:27:46
64ГОВОРОВ Андрей 1045M Elite00:00:0201:29:09
65ЮРЬЕВИЧ Петров Виктор 1086M Elite00:00:0201:29:15
DNCPESEK Petr 1087M Elite00:00:0101:29:41
DNCBOCCON Alexandre 1046M Elite00:00:0201:30:47
DNCMARTIN Luis 1079M Elite00:00:0101:33:00
DNCGRENET David 1069M Elite00:00:0201:33:33
70CIMLER Jiří 1042M Elite00:00:0201:34:29
DNCHAPEOF Mathias 1075M Elite00:00:0201:38:49
72LOPE Jesús Prieto De 1085M Elite00:00:0101:48:59
DNCEDBERG Jens 1049M Elite00:00:0101:56:03
DNCVERSTUYFT Kwinten 1054M Elite00:00:0102:12:14
DNCARNESEN Stian 1088M Elite00:00:0102:22:28
DNCSALUSTE Carry 1050M Elite00:00:0202:24:24
DNCGUTIERREZ Jonathan Sanchez 1081M Elite00:00:0102:25:42
DNCKNOPF Philipp 1028M Elite00:00:0202:31:02
DNCZETTEL Roland 1076M Elite00:00:0202:57:50
DNCTRÜMMEL Mario 1044M Elite00:00:0203:02:51
DNCKJELL Jimmy 1025M Elite00:00:01
82ДЕГТЯРЕВ Иван 1023M Elite00:00:01
83KOFOED Leon 1003M Elite00:00:02
DNCTABARÉS Dani Pulga Rodríguez 1089M Elite00:00:02
Znaleziono 84 wynik(ów)