OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 10km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
    
Niesklasyfikowani
SILIN Sergey 1015M EliteDNF00:54:41 DNF00:59:34 DNF
2BUYLE Thomas 1000M Elite00:00:0100:54:5800:59:50
3OŚLIZŁO Tomasz 1004M Elite00:00:0100:55:5501:00:54
4TOCHKA Artsiom 1013M Elite00:00:0100:55:4401:01:01
5СУЗДАЛЕВ Антон 1017M Elite00:00:0000:56:5601:02:26
6DAM Nikolaj M 1005M Elite00:00:0100:56:4601:02:36
7TWEDDELL Tom 1007M Elite00:00:0100:58:3101:03:35
8HRDINA Pavel 1018M Elite00:00:0200:58:5001:03:56
9PRUNDÊNCIO Gonçalo 1041M Elite00:00:0100:59:0401:04:21
10HARBUNOU Ihar 1010M Elite00:00:0100:59:3401:04:26
11DEBUSSCHERE Thibault 1011M Elite00:00:0100:58:5301:04:29
12NOVÁK Lukáš 1033M Elite00:00:0100:59:1801:04:53
13HEER Jesse De 1001M Elite00:00:0200:59:3701:05:05
14MENDES Axel 1029M Elite00:00:0100:59:4801:05:22
DNCBARBE Lluis 1002M Elite00:00:0101:00:2801:05:52
16ДЕГТЯРЕВ Иван 1023M Elite00:00:0101:06:32
17KOFOED Leon 1003M Elite00:00:0201:06:39
18BLONDEEL Jensen 1012M Elite00:00:0101:01:3001:06:50
DNCOLSEN Andreas Stahl 1016M Elite00:00:0101:02:0001:07:11
20KRIUKOV Nikita 1091M Elite00:00:0101:02:4901:08:14
DNCKRAWCZYK Tomasz 1009M Elite00:00:0101:02:1301:08:18
22OOSTEROM Frank 1008M Elite00:00:0201:02:4101:08:48
23SABA Alessandro 1057M Elite00:00:0201:04:1001:08:51
24STRUIJK Alexander 1014M Elite00:00:0101:03:1901:09:02
25SZCZECHLA Grzegorz 1006M Elite00:00:0101:05:0001:10:18
26BRØNDSEL Jonas 1084M Elite00:00:0101:05:0101:10:53
27BENITEZ Manuel Jesús Luján 1073M Elite00:00:0101:05:3401:11:03
28DEPEDRI Raffaele 1020M Elite00:00:0201:05:4801:11:40
29KADIJA Rigers 1019M Elite00:00:0101:06:1601:11:56
30KOWALCZYK Dawid 1032M Elite00:00:0001:05:0101:12:48
DNCKJELL Jimmy 1025M Elite00:00:0101:13:34
32SCHÄFER Martin 1024M Elite00:00:0101:07:4501:13:44
33JANSSON Thomas 1035M Elite00:00:0201:08:5401:14:34
34BROEZE Tom 1071M Elite00:00:0201:09:3801:15:44
35KAREL Štěpán 1072M Elite00:00:0101:10:2101:16:44
36OLKHOVSKII Dmitri 1027M Elite00:00:0101:10:3401:16:44
37CAPARROS Nathan 1021M Elite00:00:0201:10:3501:17:07
38HAUSMANN Frank 1058M Elite00:00:0201:12:0701:17:13
39MILLAN Daniel Osma 1053M Elite00:00:0101:12:5101:19:12
DNCDAVID Sebastien 1068M Elite00:00:0101:13:5401:19:31
41BELOV Artur 1052M Elite00:00:0101:13:0401:19:49
42GUDMUNDSSON Zebastian 1034M Elite00:00:0101:13:5301:19:56
43REN Emil Friis 1039M Elite00:00:0201:13:4301:19:56
44ARIBAUD Baptiste 1056M Elite00:00:0101:13:0701:19:58
45KALININ Jarosław 1064M Elite00:00:0101:14:3401:20:48
DNCDALNICENCO Iuri 1066M Elite00:00:0101:14:4801:21:14
47BERNHARDSSON Kristofer Abrahamsson 1082M Elite00:00:0201:15:1601:21:27
48DRAGSTED Andreas 1038M Elite00:00:0101:14:5901:21:31
49HANDLER Christian 1043M Elite00:00:0101:16:0601:21:51
50ЕВГЕНИЙ Проскуряков 1055M Elite00:00:0201:15:1401:22:00
51MICHEL Jérémy 1074M Elite00:00:0101:16:5201:23:05
52DOMÍNGUEZ Eduardo Díaz 1083M Elite00:00:0101:17:5301:23:50
53PEDRIANES Samuel Hernández 1048M Elite00:00:0101:17:4201:24:12
54KRAUS Christian 1022M Elite00:00:0101:19:3601:25:33
55SANTANA Aday Luis Garcia 1026M Elite00:00:0101:19:1501:25:44
56PRAT Victor Suarez 1080M Elite00:00:0101:20:2601:26:56
57LUCIDI Giuliano 1090M Elite00:00:0201:20:2601:27:21
MONZON Imre 1065M EliteDNF01:19:53 DNF01:27:25 DNF
59GOLTERMANN Arne 1070M Elite00:00:0101:21:2801:27:41
60VORVIS Chris 1067M Elite00:00:0101:21:2501:28:02
61SCHUH Martin 1077M Elite00:00:0201:21:1701:28:10
62RUYTER Roy De 1092M Elite00:00:0201:22:2901:29:29
DNCCRUZ Edu 1078M Elite00:00:0101:25:4401:31:57
DNCLOPES Marco 1093M Elite00:00:0101:25:5501:33:10
65BOCHAROV Georgii 1061M Elite00:00:0101:27:4101:33:45
DNCADOLFSEN Kristoffer 1037M Elite00:00:0201:27:4601:33:53
DNCPESEK Petr 1087M Elite00:00:0101:29:4101:35:31
DNCTABARÉS Dani Pulga Rodríguez 1089M Elite00:00:0201:35:37
DNCBOCCON Alexandre 1046M Elite00:00:0201:30:4701:36:29
70ГОВОРОВ Андрей 1045M Elite00:00:0201:29:0901:36:36
71ЮРЬЕВИЧ Петров Виктор 1086M Elite00:00:0201:29:1501:36:40
DNCMARTIN Luis 1079M Elite00:00:0101:33:0001:39:44
DNCGRENET David 1069M Elite00:00:0201:33:3301:39:47
74CIMLER Jiří 1042M Elite00:00:0201:34:2901:40:52
DNCHAPEOF Mathias 1075M Elite00:00:0201:38:4901:45:51
76LOPE Jesús Prieto De 1085M Elite00:00:0101:48:5901:54:56
DNCEDBERG Jens 1049M Elite00:00:0101:56:0302:04:45
DNCVERSTUYFT Kwinten 1054M Elite00:00:0102:12:1402:18:13
DNCARNESEN Stian 1088M Elite00:00:0102:22:2802:27:12
DNCSALUSTE Carry 1050M Elite00:00:0202:24:2402:31:33
DNCGUTIERREZ Jonathan Sanchez 1081M Elite00:00:0102:25:4202:32:06
DNCKNOPF Philipp 1028M Elite00:00:0202:31:0202:36:42
DNCZETTEL Roland 1076M Elite00:00:0202:57:5003:03:23
DNCTRÜMMEL Mario 1044M Elite00:00:0203:02:5103:07:23
Znaleziono 84 wynik(ów)