Organizator : | Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska |
Data : | 2019-06-28 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 15 km |
Zgłoszonych : | 1362 |
Wystartowało : | 1274 |
Nie ukończyło : | 19 |
Ukończyło : | 1255 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | M 13-17 | M 18-24 | M 25-29 | M 30-34 | M 35-39 | M 40-44 | M 45-49 | M 50-54 | M 55+ | M Elite | M Journeyman | W 13-17 | W 18-24 | W 25-29 | W 30-34 | W 35-39 | W 40-44 | W 45-49 | W 50-54 | W 55+ | W Elite | W Journeyman | 09:00 | 09:05 | 09:10 | 09:30 | 10:00 | 10:04 | 10:08 | 10:15 | 10:18 | 10:21 | 10:24 | 10:30 | 10:32 | 10:34 | 10:36 | 10:38 | 10:40 | 10:45 | 10:48 | 10:51 | 10:54 | 10:57 | 11:00 | 11:03 | 11:06 | 11:09 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 11:50 | 12:00 | 12:05 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 12:49 | 12:53 | 13:00 | 13:05 | 13:10 | 13:15 | 13:20 | 13:30
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Point9_OCR 9km | Point10_OCR 10km | Spiker_OCR 14.9km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OŚLIZŁO Tomasz | 1004 | M Elite | 00:00:01 | 00:55:55 | 01:00:54 | 01:34:35 | |||
2 | TOCHKA Artsiom | 1013 | M Elite | 00:00:01 | 00:55:44 | 01:01:01 | 01:35:57 | |||
3 | BUYLE Thomas | 1000 | M Elite | 00:00:01 | 00:54:58 | 00:59:50 | 01:36:49 | |||
4 | DEBUSSCHERE Thibault | 1011 | M Elite | 00:00:01 | 00:58:53 | 01:04:29 | 01:39:33 | |||
5 | TWEDDELL Tom | 1007 | M Elite | 00:00:01 | 00:58:31 | 01:03:35 | 01:40:34 | |||
6 | СУЗДАЛЕВ Антон | 1017 | M Elite | 00:00:00 | 00:56:56 | 01:02:26 | 01:41:04 | |||
7 | HRDINA Pavel | 1018 | M Elite | 00:00:02 | 00:58:50 | 01:03:56 | 01:42:29 | |||
8 | HARBUNOU Ihar | 1010 | M Elite | 00:00:01 | 00:59:34 | 01:04:26 | 01:42:57 | |||
9 | KOFOED Leon | 1003 | M Elite | 00:00:02 | 01:06:39 | 01:43:20 | ||||
10 | MENDES Axel | 1029 | M Elite | 00:00:01 | 00:59:48 | 01:05:22 | 01:43:24 | |||
11 | ДЕГТЯРЕВ Иван | 1023 | M Elite | 00:00:01 | 01:06:32 | 01:43:33 | ||||
12 | HEER Jesse De | 1001 | M Elite | 00:00:02 | 00:59:37 | 01:05:05 | 01:44:39 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||||
DNC | KRAWCZYK Tomasz | 1009 | M Elite | 00:00:01 | 01:02:13 | 01:08:18 | 01:47:01 | |||
14 | BLONDEEL Jensen | 1012 | M Elite | 00:00:01 | 01:01:30 | 01:06:50 | 01:47:12 | |||
15 | PRUNDÊNCIO Gonçalo | 1041 | M Elite | 00:00:01 | 00:59:04 | 01:04:21 | 01:48:57 | |||
16 | DAM Nikolaj M | 1005 | M Elite | 00:00:01 | 00:56:46 | 01:02:36 | 01:49:23 | |||
DNC | BARBE Lluis | 1002 | M Elite | 00:00:01 | 01:00:28 | 01:05:52 | 01:49:28 | |||
18 | NOVÁK Lukáš | 1033 | M Elite | 00:00:01 | 00:59:18 | 01:04:53 | 01:50:45 | |||
19 | SZCZECHLA Grzegorz | 1006 | M Elite | 00:00:01 | 01:05:00 | 01:10:18 | 01:51:09 | |||
20 | STRUIJK Alexander | 1014 | M Elite | 00:00:01 | 01:03:19 | 01:09:02 | 01:53:00 | |||
21 | BENITEZ Manuel Jesús Luján | 1073 | M Elite | 00:00:01 | 01:05:34 | 01:11:03 | 01:53:43 | |||
22 | SCHÄFER Martin | 1024 | M Elite | 00:00:01 | 01:07:45 | 01:13:44 | 01:54:19 | |||
23 | KOWALCZYK Dawid | 1032 | M Elite | 00:00:00 | 01:05:01 | 01:12:48 | 01:56:46 | |||
24 | JANSSON Thomas | 1035 | M Elite | 00:00:02 | 01:08:54 | 01:14:34 | 01:59:48 | |||
25 | BROEZE Tom | 1071 | M Elite | 00:00:02 | 01:09:38 | 01:15:44 | 02:02:57 | |||
26 | KRIUKOV Nikita | 1091 | M Elite | 00:00:01 | 01:02:49 | 01:08:14 | 02:03:31 | |||
27 | CAPARROS Nathan | 1021 | M Elite | 00:00:02 | 01:10:35 | 01:17:07 | 02:03:33 | |||
28 | OOSTEROM Frank | 1008 | M Elite | 00:00:02 | 01:02:41 | 01:08:48 | 02:04:25 | |||
29 | MILLAN Daniel Osma | 1053 | M Elite | 00:00:01 | 01:12:51 | 01:19:12 | 02:05:29 | |||
30 | DEPEDRI Raffaele | 1020 | M Elite | 00:00:02 | 01:05:48 | 01:11:40 | 02:05:33 | |||
31 | OLKHOVSKII Dmitri | 1027 | M Elite | 00:00:01 | 01:10:34 | 01:16:44 | 02:05:44 | |||
32 | REN Emil Friis | 1039 | M Elite | 00:00:02 | 01:13:43 | 01:19:56 | 02:07:06 | |||
DNC | OLSEN Andreas Stahl | 1016 | M Elite | 00:00:01 | 01:02:00 | 01:07:11 | 02:08:42 | |||
34 | DRAGSTED Andreas | 1038 | M Elite | 00:00:01 | 01:14:59 | 01:21:31 | 02:09:01 | |||
35 | BERNHARDSSON Kristofer Abrahamsson | 1082 | M Elite | 00:00:02 | 01:15:16 | 01:21:27 | 02:09:12 | |||
36 | SABA Alessandro | 1057 | M Elite | 00:00:02 | 01:04:10 | 01:08:51 | 02:11:19 | |||
37 | ЕВГЕНИЙ Проскуряков | 1055 | M Elite | 00:00:02 | 01:15:14 | 01:22:00 | 02:12:03 | |||
DNC | DALNICENCO Iuri | 1066 | M Elite | 00:00:01 | 01:14:48 | 01:21:14 | 02:12:18 | |||
39 | BRØNDSEL Jonas | 1084 | M Elite | 00:00:01 | 01:05:01 | 01:10:53 | 02:13:22 | |||
40 | BELOV Artur | 1052 | M Elite | 00:00:01 | 01:13:04 | 01:19:49 | 02:13:27 | |||
DNC | KJELL Jimmy | 1025 | M Elite | 00:00:01 | 01:13:34 | 02:14:15 | ||||
42 | DOMÍNGUEZ Eduardo Díaz | 1083 | M Elite | 00:00:01 | 01:17:53 | 01:23:50 | 02:18:04 | |||
43 | VORVIS Chris | 1067 | M Elite | 00:00:01 | 01:21:25 | 01:28:02 | 02:22:09 | |||
44 | RUYTER Roy De | 1092 | M Elite | 00:00:02 | 01:22:29 | 01:29:29 | 02:25:27 | |||
45 | SCHUH Martin | 1077 | M Elite | 00:00:02 | 01:21:17 | 01:28:10 | 02:26:19 | |||
46 | PRAT Victor Suarez | 1080 | M Elite | 00:00:01 | 01:20:26 | 01:26:56 | 02:30:23 | |||
47 | KALININ Jarosław | 1064 | M Elite | 00:00:01 | 01:14:34 | 01:20:48 | 02:33:35 | |||
48 | HANDLER Christian | 1043 | M Elite | 00:00:01 | 01:16:06 | 01:21:51 | 02:38:38 | |||
49 | HAUSMANN Frank | 1058 | M Elite | 00:00:02 | 01:12:07 | 01:17:13 | 02:39:25 | |||
50 | GOLTERMANN Arne | 1070 | M Elite | 00:00:01 | 01:21:28 | 01:27:41 | 02:39:44 | |||
51 | ЮРЬЕВИЧ Петров Виктор | 1086 | M Elite | 00:00:02 | 01:29:15 | 01:36:40 | 02:41:03 | |||
DNC | DAVID Sebastien | 1068 | M Elite | 00:00:01 | 01:13:54 | 01:19:31 | 02:42:12 | |||
53 | ARIBAUD Baptiste | 1056 | M Elite | 00:00:01 | 01:13:07 | 01:19:58 | 02:44:39 | |||
54 | KRAUS Christian | 1022 | M Elite | 00:00:01 | 01:19:36 | 01:25:33 | 02:45:35 | |||
55 | ГОВОРОВ Андрей | 1045 | M Elite | 00:00:02 | 01:29:09 | 01:36:36 | 02:48:15 | |||
56 | KAREL Štěpán | 1072 | M Elite | 00:00:01 | 01:10:21 | 01:16:44 | 02:52:47 | |||
DNC | VERSTUYFT Kwinten | 1054 | M Elite | 00:00:01 | 02:12:14 | 02:18:13 | 02:58:06 | |||
58 | CIMLER Jiří | 1042 | M Elite | 00:00:02 | 01:34:29 | 01:40:52 | 03:01:17 | |||
59 | KADIJA Rigers | 1019 | M Elite | 00:00:01 | 01:06:16 | 01:11:56 | 03:04:48 | |||
DNC | EDBERG Jens | 1049 | M Elite | 00:00:01 | 01:56:03 | 02:04:45 | 03:05:40 | |||
DNC | PESEK Petr | 1087 | M Elite | 00:00:01 | 01:29:41 | 01:35:31 | 03:06:29 | |||
DNC | HAPEOF Mathias | 1075 | M Elite | 00:00:02 | 01:38:49 | 01:45:51 | 03:08:14 | |||
63 | BOCHAROV Georgii | 1061 | M Elite | 00:00:01 | 01:27:41 | 01:33:45 | 03:08:33 | |||
DNC | BOCCON Alexandre | 1046 | M Elite | 00:00:02 | 01:30:47 | 01:36:29 | 03:14:02 | |||
DNC | ADOLFSEN Kristoffer | 1037 | M Elite | 00:00:02 | 01:27:46 | 01:33:53 | 03:16:22 | |||
66 | MICHEL Jérémy | 1074 | M Elite | 00:00:01 | 01:16:52 | 01:23:05 | 03:18:51 | |||
DNC | ARNESEN Stian | 1088 | M Elite | 00:00:01 | 02:22:28 | 02:27:12 | 03:24:23 | |||
DNC | LOPES Marco | 1093 | M Elite | 00:00:01 | 01:25:55 | 01:33:10 | 03:33:38 | |||
DNC | SALUSTE Carry | 1050 | M Elite | 00:00:02 | 02:24:24 | 02:31:33 | 03:43:49 | |||
DNC | GUTIERREZ Jonathan Sanchez | 1081 | M Elite | 00:00:01 | 02:25:42 | 02:32:06 | 03:46:18 | |||
DNC | KNOPF Philipp | 1028 | M Elite | 00:00:02 | 02:31:02 | 02:36:42 | 03:46:42 | |||
DNC | GRENET David | 1069 | M Elite | 00:00:02 | 01:33:33 | 01:39:47 | 03:48:32 | |||
73 | SANTANA Aday Luis Garcia | 1026 | M Elite | 00:00:01 | 01:19:15 | 01:25:44 | 03:52:44 | |||
74 | LOPE Jesús Prieto De | 1085 | M Elite | 00:00:01 | 01:48:59 | 01:54:56 | 03:56:02 | |||
75 | PEDRIANES Samuel Hernández | 1048 | M Elite | 00:00:01 | 01:17:42 | 01:24:12 | 04:10:28 | |||
DNC | TABARÉS Dani Pulga Rodríguez | 1089 | M Elite | 00:00:02 | 01:35:37 | 04:19:38 | ||||
77 | LUCIDI Giuliano | 1090 | M Elite | 00:00:02 | 01:20:26 | 01:27:21 | 04:28:10 | |||
DNC | ZETTEL Roland | 1076 | M Elite | 00:00:02 | 02:57:50 | 03:03:23 | 04:33:02 | |||
DNC | CRUZ Edu | 1078 | M Elite | 00:00:01 | 01:25:44 | 01:31:57 | 04:33:46 | |||
DNC | MARTIN Luis | 1079 | M Elite | 00:00:01 | 01:33:00 | 01:39:44 | 04:36:55 | |||
DNC | TRÜMMEL Mario | 1044 | M Elite | 00:00:02 | 03:02:51 | 03:07:23 | 04:38:03 | |||
82 | GUDMUNDSSON Zebastian | 1034 | M Elite | 00:00:01 | 01:13:53 | 01:19:56 | ||||
SILIN Sergey | 1015 | M Elite | DNF | 00:54:41 DNF | 00:59:34 DNF | DNF | ||||
MONZON Imre | 1065 | M Elite | DNF | 01:19:53 DNF | 01:27:25 DNF | DNF |
Znaleziono 84 wynik(ów)