OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPoint9_OCR
9km
   
1SALOMÄKI Ville 2398M Journeyman00:00:0201:22:56
2MAKARSKI Siarhei 2409M Journeyman00:00:0101:30:20
3KÖNIG Alexander 2412M Journeyman00:00:0001:34:24
4SLIEPKA Ivan 2410M Journeyman00:00:0201:35:17
5KOCZOROWSKI Pawel 2363M Journeyman00:00:0201:44:36
6MASŁOWSKI Wojciech 2416M Journeyman00:00:0101:44:47
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
7ADAMSON Ian 2445M Journeyman04:20:0501:44:47
8CHRISTIANSEN Allan 2366M Journeyman00:00:0201:46:44
9NOVOSEL Mario 2419M Journeyman00:00:0201:49:04
10TREZISE Thomas 2388M Journeyman00:00:0101:51:38
11BLAZQUEZ Ivan Hernandez 2380M Journeyman00:00:0201:59:34
12EMMERUD Kai Roger 2405M Journeyman00:00:0001:59:56
13WOJAS Jakub 2378M Journeyman00:00:0202:00:16
14WAWRZYNIAK Slawo 2401M Journeyman00:00:0102:01:32
15REDDAWAY Milo 2367M Journeyman00:00:0002:01:45
16TROKHYMETS Oleksandr 2403M Journeyman00:00:0102:03:32
17ANDERSEN Steen 2355M Journeyman00:00:0202:05:52
18LINDSTRÖM Algot 2374M Journeyman00:00:0202:06:37
19NORDH Stefan 2383M Journeyman00:00:0302:06:39
20LUDVIGSSON Antonio 2371M Journeyman00:00:0202:06:41
21SAAL Patrick 2364M Journeyman00:00:0302:07:01
22KREBS Marcel 2360M Journeyman00:00:0302:07:01
23SHTYPULIAK Sergii 2375M Journeyman00:00:0202:08:30
24LYNG Rasmus 2353M Journeyman00:00:0202:12:14
25JØRGENSEN Michael 2358M Journeyman00:00:0202:12:15
26NAJDEREK Michał 2395M Journeyman00:00:0102:14:22
27HOŁOWACZ Kamil 2396M Journeyman00:00:0102:16:33
28CHRZĄSTEK Maciek 2397M Journeyman00:00:0002:17:57
29BROOKSON Mervyn 2415M Journeyman00:00:0202:21:15
30MORIES Arturo Saez 2381M Journeyman00:00:0302:21:49
31SANZ Pablo López 2385M Journeyman00:00:0202:21:50
32JOHN Minakakis 2376M Journeyman00:00:0202:22:10
33GALLE Ruben 2392M Journeyman00:00:0102:22:23
34AMBROSE Paul 2359M Journeyman00:00:0302:22:23
35RENIRIE Ingmar 2393M Journeyman00:00:0202:22:25
Niesklasyfikowani
DQMIERZICKI Marcel 2404M JourneymanDQ02:22:29 DQ
37RAMOS Kevin Do Coito 2372M Journeyman00:00:0202:22:53
38SMOROŃ Marcin 2370M Journeyman00:00:0302:22:53
DNCYUCEL Jeffrey 1209M Journeyman03:12:0302:24:41
40ALEXEEV Alexey 2400M Journeyman00:00:0102:25:04
41RANDRUP-THOMSEN Rune 2373M Journeyman00:00:0302:27:09
42FOLGADO João 2369M Journeyman00:00:0002:27:21
43VARAKSA Siarhei 2362M Journeyman00:00:0202:27:54
44ANTSI Siarhei 2361M Journeyman00:00:0202:30:07
45VAVŘIČKA Stanislav 2411M Journeyman00:00:0102:36:05
46POWAŻNY Marek 2444M Journeyman04:20:0302:36:35
47GODFREY Stanley 2394M Journeyman00:00:0202:38:47
48NILSSON Oscar 2357M Journeyman00:00:0402:39:32
49ZIOBRO Chris 2402M Journeyman00:00:0302:43:20
50ALEXEY Davydov 2389M Journeyman00:00:0102:47:04
51PIZZO Sebastiano Antonio 2421M Journeyman00:00:0102:47:56
52RIMONDI Alan 2377M Journeyman00:00:0302:48:45
53GULLAUD Audric 2365M Journeyman00:00:0302:49:58
54NORDAHL Tobias 2407M Journeyman00:00:0202:56:25
55KACPERSKI Jacek 2408M Journeyman00:00:0102:59:33
56LIBERADZKI Marcin 2417M Journeyman00:00:0203:07:27
57MILBRANT Michał 2399M Journeyman00:00:0103:09:53
58GUMPRECHT Hannes 2420M Journeyman00:00:0203:10:22
59SCHELLHAAS Sven 2413M Journeyman00:00:0203:10:22
60KOLAŘÍK Lukáš 2414M Journeyman00:00:0103:11:05
61FARINELLA Riccardo 2391M Journeyman00:00:02
62SEBASTIAN Juan Pedro Murga San 2379M Journeyman00:00:02
63SPATARO Orazio 2390M Journeyman00:00:02
64LINDBERG Mads 2352M Journeyman00:00:02
65GANE Mr Jamie 2368M Journeyman00:00:03
66CUESTA Alberto Sanz 2384M Journeyman00:00:04
Znaleziono 66 wynik(ów)