OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 10km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
    
1LUND Maria 1989W 18-2400:00:0101:22:4901:29:48
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
Niesklasyfikowani
DNCDESOUTER Maud 2003W 18-2400:00:0201:26:3201:33:24
3ONOFRIENKO Karina 1988W 18-2400:00:0201:28:4701:36:01
DNCSZUBA-ŁATA Klaudia 1984W 18-2400:00:0101:29:1101:36:55
DNCTAHIROVIC Adna 1981W 18-2400:00:0101:32:2501:39:17
6WALNESTEDT Malin 2443W 18-2402:09:0301:35:0101:41:02
7GROOT Bo De 2002W 18-2400:00:0101:33:5301:41:41
CAROL Zenga 2012W 18-24DNF01:36:26 DNF01:43:26 DNF
DNCGROBELNA Aleksandra 2001W 18-2400:00:0101:37:1001:44:51
DNCVTYURINA Anastasia 1986W 18-2400:00:0101:39:1201:46:21
11LOMNICKÁ Tereza 2009W 18-2400:00:0202:03:3302:14:11
DNCBÖKMAN Vanja 1978W 18-2400:00:0202:06:2902:14:25
DNCDRABORG Helene 2013W 18-2400:00:0202:08:0402:14:48
DNCKOLLBERG Louise 1992W 18-2400:00:0202:09:2902:17:44
DNCEKLUND Malin 2008W 18-2400:00:0202:16:5802:24:23
DNCTARANTINO Selene 1990W 18-2400:00:0202:20:5602:29:56
17WALNESTEDT Malin 1995W 18-2400:00:0202:25:0802:32:33
DNCSANDBERG Amanda 1982W 18-2400:00:0202:26:4902:34:09
DNCVERDIESEN Marloes 1999W 18-2400:00:0202:26:4902:35:12
DNCCASTELEIJN Selma 1998W 18-2400:00:0102:26:4902:35:14
21SAS Merel 1983W 18-2400:00:0202:26:4802:35:17
DNCSTENBÄCK Amanda 1997W 18-2400:00:0202:29:0902:35:40
DNCCAULA Giulia 2004W 18-2400:00:0202:27:4702:35:47
DNCHAMMARBÄCK Moa 1996W 18-2400:00:0202:29:0702:38:55
DNCSTØLEN Gunhild 2007W 18-2400:00:0102:40:3202:46:38
DNCNOVÁ Petra 2006W 18-2400:00:0002:48:0802:55:48
DNCSØRENSEN Mette 1980W 18-2400:00:0202:54:1103:04:37
DNCGARDABOU Ibtisam 1985W 18-2400:00:0102:54:4703:04:39
DNCLONKOVÁ Magdalena 1991W 18-2400:00:0203:06:0003:15:21
DNCENDEJANN Sina 2010W 18-2400:00:0203:08:5803:19:41
DNCDRÁBKOVÁ Veronika 1987W 18-2400:00:0103:17:4803:24:03
DNCKOBZOVÁ Kristýna 2005W 18-2400:00:0103:17:4803:24:08
DNCGRIMM Sophia 1976W 18-2400:00:0203:18:5703:27:30
DNCGODANI Francesca 2000W 18-2400:00:0203:26:5503:35:25
DNCBARRE Aline 1994W 18-2400:00:0204:37:0004:44:11
DNCESENIA 1993W 18-2400:00:01
DNCKRÓLAK Margarita 2011W 18-2400:00:02
Znaleziono 37 wynik(ów)