OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 14.9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
Spiker_OCR
14.9km
     
1GROOT Bo De 2002W 18-2400:00:0101:33:5301:41:4102:50:49
Niesklasyfikowani
DNCESENIA 1993W 18-2400:00:0103:15:14
DNCDRABORG Helene 2013W 18-2400:00:0202:08:0402:14:4803:26:59
4LOMNICKÁ Tereza 2009W 18-2400:00:0202:03:3302:14:1103:27:27
5ONOFRIENKO Karina 1988W 18-2400:00:0201:28:4701:36:0103:27:33
DNCKRÓLAK Margarita 2011W 18-2400:00:0203:31:16
DNCKOLLBERG Louise 1992W 18-2400:00:0202:09:2902:17:4403:40:53
DNCSTENBÄCK Amanda 1997W 18-2400:00:0202:29:0902:35:4003:56:52
DNCHAMMARBÄCK Moa 1996W 18-2400:00:0202:29:0702:38:5503:57:35
DNCSZUBA-ŁATA Klaudia 1984W 18-2400:00:0101:29:1101:36:5504:00:57
DNCCAULA Giulia 2004W 18-2400:00:0202:27:4702:35:4704:07:26
DNCVTYURINA Anastasia 1986W 18-2400:00:0101:39:1201:46:2104:14:00
DNCSANDBERG Amanda 1982W 18-2400:00:0202:26:4902:34:0904:14:45
14WALNESTEDT Malin 1995W 18-2400:00:0202:25:0802:32:3304:15:20
15LUND Maria 1989W 18-2400:00:0101:22:4901:29:4804:16:43
DNCSTØLEN Gunhild 2007W 18-2400:00:0102:40:3202:46:3804:21:08
DNCNOVÁ Petra 2006W 18-2400:00:0002:48:0802:55:4804:21:33
DNCBÖKMAN Vanja 1978W 18-2400:00:0202:06:2902:14:2504:41:13
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
19WALNESTEDT Malin 2443W 18-2402:09:0301:35:0101:41:0204:45:35
DNCGRIMM Sophia 1976W 18-2400:00:0203:18:5703:27:3004:46:01
DNCLONKOVÁ Magdalena 1991W 18-2400:00:0203:06:0003:15:2104:52:26
DNCENDEJANN Sina 2010W 18-2400:00:0203:08:5803:19:4104:56:09
DNCTAHIROVIC Adna 1981W 18-2400:00:0101:32:2501:39:1705:00:38
DNCKOBZOVÁ Kristýna 2005W 18-2400:00:0103:17:4803:24:0805:08:10
DNCEKLUND Malin 2008W 18-2400:00:0202:16:5802:24:2305:13:28
DNCGARDABOU Ibtisam 1985W 18-2400:00:0102:54:4703:04:3905:18:20
DNCGROBELNA Aleksandra 2001W 18-2400:00:0101:37:1001:44:5105:25:34
DNCTARANTINO Selene 1990W 18-2400:00:0202:20:5602:29:5605:27:17
DNCSØRENSEN Mette 1980W 18-2400:00:0202:54:1103:04:3705:51:57
30SAS Merel 1983W 18-2400:00:0202:26:4802:35:1706:11:06
DNCVERDIESEN Marloes 1999W 18-2400:00:0202:26:4902:35:1206:11:07
DNCBARRE Aline 1994W 18-2400:00:0204:37:0004:44:1106:14:41
DNCDESOUTER Maud 2003W 18-2400:00:0201:26:3201:33:2406:53:31
DNCGODANI Francesca 2000W 18-2400:00:0203:26:5503:35:2506:59:56
DNCCASTELEIJN Selma 1998W 18-2400:00:0102:26:4902:35:1407:03:03
DNCDRÁBKOVÁ Veronika 1987W 18-2400:00:0103:17:4803:24:03
CAROL Zenga 2012W 18-24DNF01:36:26 DNF01:43:26 DNF DNF
Znaleziono 37 wynik(ów)