OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPoint9_OCR
9km
   
1PARYGINA Svetlana 2026W 25-2900:00:0101:24:21
2LEVERAAS Katrine Haaland 2043W 25-2900:00:0101:31:45
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
3JESSING Iben 2014W 25-2900:00:0101:36:22
4PARKHOMCHUK Svitlana 2016W 25-2900:00:0101:38:09
Niesklasyfikowani
DNCESTELLÉ Olga 2054W 25-2900:00:0101:38:57
DNCTATIANA Samorokova 2034W 25-2900:00:0101:40:02
7ПАЛАНЦЕВИЧ Яна 2055W 25-2900:00:0201:47:39
DNCBERLIN Nanna 2017W 25-2900:00:0201:56:05
DNCFRICK Emma 2058W 25-2900:00:0101:59:13
DNCMELISSA Bearzatto 2023W 25-2900:00:0202:03:10
DNCFRISARI Cecilia 2022W 25-2900:00:0102:06:04
DNCНИКУЛИНА Екатерина 2020W 25-2900:00:0102:06:36
13MARINA Lopatina 2047W 25-2900:00:0202:06:56
DNCARVIDSSON Sara 2062W 25-2900:00:0102:07:11
DNCFELLDIN Jenny 2064W 25-2900:00:0202:09:07
DNCKUŽELÍKOVÁ Zuzana 2050W 25-2900:00:0102:09:50
DNCNORRMAN Sandra 2051W 25-2900:00:0202:11:07
DNCJOHANSSON Caroline 2041W 25-2900:00:0302:12:19
DNCKRAMER Elin 2049W 25-2900:00:0202:12:21
DNCHARRIBEY Léa 2030W 25-2900:00:0102:12:29
21BOANDER Camilla 2021W 25-2900:00:0202:13:38
DNCROLIN Erika 2036W 25-2900:00:0102:14:08
DNCHERNES Elisabeth 2027W 25-2900:00:0102:16:31
DNCANASTASIA Bondarenko 2059W 25-2900:00:0102:19:20
DNCKORMESETH-RØDAL Celine 2033W 25-2900:00:0102:22:05
DNCVAKHRAMEEVA Valentina 2015W 25-2900:00:0102:22:36
DNCOROLOGIO Noemi 2056W 25-2900:00:0202:26:49
DNCBARTOLI Sara 2029W 25-2900:00:0102:29:09
DNCHIRST Layla 2063W 25-2900:00:0102:30:21
DNCHARDY Alice 2048W 25-2900:00:0102:30:21
DNCKRIUCHKOVA Irina 2024W 25-2900:00:0102:33:17
DNCORASIO Marta Relaño 2032W 25-2900:00:0002:35:28
DNCGAROFALO Claudia 2018W 25-2900:00:0102:35:54
DNCMARTIN Astrid 2031W 25-2900:00:0102:38:48
DNCVACKOVÁ Terka 2061W 25-2900:00:0202:43:08
DNCŠÁRKA Houšková 2028W 25-2900:00:0102:54:52
DNCRODKINA Anna 2052W 25-2900:00:0202:59:47
DNCWARDA Justyna 2045W 25-2900:00:0103:01:11
DNCRANGNAU Olga 2037W 25-2900:00:0103:03:57
DNCMAŁEK Hanna 2044W 25-2900:00:0103:14:52
DNCLIND Ulrika 2066W 25-2900:00:0203:21:42
DNCOSSOLA Elisa 2053W 25-2900:00:0203:41:13
DNCMAYRHOFER Jana 2060W 25-2900:00:0203:52:47
DNCKUTZ Vanessa 2040W 25-2900:00:0203:52:50
DNCWENDT Nadine 2035W 25-2900:00:0203:57:47
DNCRITZLER Anna 2019W 25-2900:00:0103:57:51
Znaleziono 46 wynik(ów)