OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 10km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
    
1PARYGINA Svetlana 2026W 25-2900:00:0101:24:2101:30:49
2LEVERAAS Katrine Haaland 2043W 25-2900:00:0101:31:4501:38:25
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
3JESSING Iben 2014W 25-2900:00:0101:36:2201:43:55
Niesklasyfikowani
DNCESTELLÉ Olga 2054W 25-2900:00:0101:38:5701:46:09
5PARKHOMCHUK Svitlana 2016W 25-2900:00:0101:38:0901:46:52
DNCTATIANA Samorokova 2034W 25-2900:00:0101:40:0201:47:13
7ПАЛАНЦЕВИЧ Яна 2055W 25-2900:00:0201:47:3901:56:24
DNCBERLIN Nanna 2017W 25-2900:00:0201:56:0502:03:31
DNCFRICK Emma 2058W 25-2900:00:0101:59:1302:07:35
DNCMELISSA Bearzatto 2023W 25-2900:00:0202:03:1002:10:24
DNCFRISARI Cecilia 2022W 25-2900:00:0102:06:0402:14:32
12MARINA Lopatina 2047W 25-2900:00:0202:06:5602:15:08
DNCARVIDSSON Sara 2062W 25-2900:00:0102:07:1102:15:41
DNCНИКУЛИНА Екатерина 2020W 25-2900:00:0102:06:3602:16:12
DNCFELLDIN Jenny 2064W 25-2900:00:0202:09:0702:17:04
DNCHARRIBEY Léa 2030W 25-2900:00:0102:12:2902:18:08
DNCNORRMAN Sandra 2051W 25-2900:00:0202:11:0702:19:47
DNCKUŽELÍKOVÁ Zuzana 2050W 25-2900:00:0102:09:5002:20:39
DNCJOHANSSON Caroline 2041W 25-2900:00:0302:12:1902:20:56
DNCKRAMER Elin 2049W 25-2900:00:0202:12:2102:20:58
21BOANDER Camilla 2021W 25-2900:00:0202:13:3802:22:00
DNCROLIN Erika 2036W 25-2900:00:0102:14:0802:23:55
DNCHERNES Elisabeth 2027W 25-2900:00:0102:16:3102:25:33
DNCANASTASIA Bondarenko 2059W 25-2900:00:0102:19:2002:28:09
DNCKORMESETH-RØDAL Celine 2033W 25-2900:00:0102:22:0502:28:35
DNCVAKHRAMEEVA Valentina 2015W 25-2900:00:0102:22:3602:31:56
DNCOROLOGIO Noemi 2056W 25-2900:00:0202:26:4902:35:37
DNCHIRST Layla 2063W 25-2900:00:0102:30:2102:37:01
DNCHARDY Alice 2048W 25-2900:00:0102:30:2102:37:29
DNCBARTOLI Sara 2029W 25-2900:00:0102:29:0902:38:13
DNCKRIUCHKOVA Irina 2024W 25-2900:00:0102:33:1702:41:55
DNCORASIO Marta Relaño 2032W 25-2900:00:0002:35:2802:44:16
DNCMARTIN Astrid 2031W 25-2900:00:0102:38:4802:45:40
DNCGAROFALO Claudia 2018W 25-2900:00:0102:35:5402:46:21
DNCVACKOVÁ Terka 2061W 25-2900:00:0202:43:0802:49:14
DNCŠÁRKA Houšková 2028W 25-2900:00:0102:54:5203:01:29
DNCRODKINA Anna 2052W 25-2900:00:0202:59:4703:08:10
DNCWARDA Justyna 2045W 25-2900:00:0103:01:1103:10:30
DNCRANGNAU Olga 2037W 25-2900:00:0103:03:5703:12:30
DNCMAŁEK Hanna 2044W 25-2900:00:0103:14:5203:24:12
DNCLIND Ulrika 2066W 25-2900:00:0203:21:4203:29:11
DNCOSSOLA Elisa 2053W 25-2900:00:0203:41:1303:51:25
DNCMAYRHOFER Jana 2060W 25-2900:00:0203:52:4703:59:00
DNCKUTZ Vanessa 2040W 25-2900:00:0203:52:5003:59:57
DNCWENDT Nadine 2035W 25-2900:00:0203:57:4704:03:38
DNCRITZLER Anna 2019W 25-2900:00:0103:57:5104:06:52
Znaleziono 46 wynik(ów)