OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
Spiker_OCR
14.9km
     
Niesklasyfikowani
DNCSTØRKSEN Lotte 2086W 30-3400:00:0102:03:2602:10:4803:31:05
DNCCATHRINEMS 2087W 30-3400:00:0102:15:5002:24:4903:50:11
DNCLUNDIN Alexandra 2089W 30-3400:00:0102:03:2302:11:2703:29:13
DNCFEIGH Maya 2091W 30-3400:00:0103:11:2603:20:4304:31:15
DNCWILKINSON Becca 2096W 30-3400:00:0102:25:5802:32:3803:49:28
DNCKRŠMARU Barbora 2120W 30-3400:00:0102:23:1402:30:5703:46:56
DNCKASTSIUCHENKA Volha 2073W 30-3400:00:01
DNCVLIEGEN Astrid 2074W 30-3400:00:0101:48:0901:56:1503:23:32
DNCRAZINKINA Anastasiya 2075W 30-3400:00:0102:01:0002:08:2604:32:20
DNCLEKISHVILI Sofiya 2076W 30-3400:00:0102:08:4902:16:2604:35:51
11PEHTSERAVA Tatsiana 2077W 30-3400:00:0101:27:4901:34:5103:54:54
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
DNCHAMANN Maren 2104W 30-3400:00:0104:21:0704:27:4805:47:30
DNCRYLKOVA Katerina 2109W 30-3400:00:0102:03:3502:12:1503:34:51
DNCDZIDT Małgorzata 2069W 30-3400:00:0102:38:07
DNCREMØ Hilde Therese 2083W 30-3400:00:0103:08:3103:16:3304:27:44
DNCSCHUTTRUPS Margreet 2099W 30-3400:00:0101:55:4602:04:0206:27:39
DNCPÁDER Zsófia 2100W 30-3400:00:0101:55:4702:03:1404:15:34
DNCSCHREUDER Myrte 2101W 30-3400:00:0102:08:4002:17:2303:50:40
DNCIJZENDOORN Charissa 2111W 30-3400:00:0102:19:4602:28:0804:03:57
DNCFREDRIKSSON Elin 2090W 30-3400:00:0203:14:1403:21:4204:58:36
DNCLOVATO Daniela 2092W 30-3400:00:0202:26:2502:37:0106:58:29
DNCHEIJKENSKJÖLD Fenja 2117W 30-3400:00:0202:45:3202:52:4105:06:15
DNCCARACCIOLO Concettina 2118W 30-3400:00:0203:23:5103:32:2405:14:34
DNCGOFFIN Anneleen 2119W 30-3400:00:0202:33:5702:40:1705:07:50
DNCBARDELLINI Paola 2121W 30-3400:00:0202:40:1402:48:0206:53:30
DNCMARTIN Lucie 2072W 30-3400:00:0201:59:5502:06:5604:42:33
DNCSOCARRADES Bibiana 2078W 30-3400:00:0202:51:2103:01:5104:25:52
DNCTARYBA Maryna 2079W 30-3400:00:0203:38:2103:48:2406:10:21
29JEŘÁBKOVÁ Petra 2080W 30-3400:00:0202:08:2902:17:14
DNCRENGREN Linn 2102W 30-3400:00:0202:42:3902:50:3704:37:35
DNCBLADIN Emelie 2105W 30-3400:00:0202:03:1802:11:1604:37:35
32LUNDBERG Sara 2106W 30-3400:00:0201:52:2202:00:4103:19:33
DNCVYUGINA Ekaterina 2107W 30-3400:00:0203:25:3503:32:42
DNCGREIBIG Michaela 2108W 30-3400:00:0201:43:4601:51:4002:45:42
35SKRATAAS Helle 2110W 30-3400:00:0202:05:3202:13:1304:40:09
DNCKÖNIGOVÁ Lucie 2082W 30-3400:00:0201:53:4102:01:2404:52:10
DNCPOLYAKOVA Alexandra 2084W 30-3400:00:0202:32:4202:39:3603:47:57
DNCMARRAS Cinzia 2085W 30-3400:00:0202:38:58
DNCVERSEPUECH Adélie 2097W 30-3400:00:0203:33:3703:42:2405:47:31
DNCBORG Chiara 2098W 30-3400:00:0202:26:0002:31:0303:49:27
DNCKIRKWOOD Emma 2081W 30-3400:00:0202:28:0902:38:3603:54:26
DNCÖLUND Emma 2070W 30-3400:00:0202:28:4002:38:0304:00:23
DNCMARTIN Flore 2071W 30-3400:00:0202:31:1102:39:0404:42:33
DNCSELSTØ Tonje 2112W 30-3400:00:0202:10:3602:19:4404:40:09
DNCMANDAS Emanuela 2113W 30-3400:00:0202:33:59
DNCCARBONI Letizia 2114W 30-3400:00:0202:33:58
DNCBELOEIL Jenny Dreano 2116W 30-3400:00:0203:38:13
DNCSCHLAEPFER Tamara 2095W 30-3400:00:0301:58:54
HAGLUND Cecilia 2088W 30-34DNF DNF DNF DNF
JOHANSSON Ellen 2103W 30-34DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 50 wynik(ów)