OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPoint9_OCR
9km
   
1PEHTSERAVA Tatsiana 2077W 30-3400:00:0101:27:49
Niesklasyfikowani
DNCGREIBIG Michaela 2108W 30-3400:00:0201:43:46
DNCVLIEGEN Astrid 2074W 30-3400:00:0101:48:09
4LUNDBERG Sara 2106W 30-3400:00:0201:52:22
DNCKÖNIGOVÁ Lucie 2082W 30-3400:00:0201:53:41
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
DNCSCHUTTRUPS Margreet 2099W 30-3400:00:0101:55:46
DNCPÁDER Zsófia 2100W 30-3400:00:0101:55:47
DNCMARTIN Lucie 2072W 30-3400:00:0201:59:55
DNCRAZINKINA Anastasiya 2075W 30-3400:00:0102:01:00
DNCBLADIN Emelie 2105W 30-3400:00:0202:03:18
DNCLUNDIN Alexandra 2089W 30-3400:00:0102:03:23
DNCSTØRKSEN Lotte 2086W 30-3400:00:0102:03:26
DNCRYLKOVA Katerina 2109W 30-3400:00:0102:03:35
14SKRATAAS Helle 2110W 30-3400:00:0202:05:32
15JEŘÁBKOVÁ Petra 2080W 30-3400:00:0202:08:29
DNCSCHREUDER Myrte 2101W 30-3400:00:0102:08:40
DNCLEKISHVILI Sofiya 2076W 30-3400:00:0102:08:49
DNCSELSTØ Tonje 2112W 30-3400:00:0202:10:36
DNCCATHRINEMS 2087W 30-3400:00:0102:15:50
DNCIJZENDOORN Charissa 2111W 30-3400:00:0102:19:46
DNCKRŠMARU Barbora 2120W 30-3400:00:0102:23:14
DNCWILKINSON Becca 2096W 30-3400:00:0102:25:58
DNCBORG Chiara 2098W 30-3400:00:0202:26:00
DNCLOVATO Daniela 2092W 30-3400:00:0202:26:25
DNCKIRKWOOD Emma 2081W 30-3400:00:0202:28:09
DNCÖLUND Emma 2070W 30-3400:00:0202:28:40
DNCMARTIN Flore 2071W 30-3400:00:0202:31:11
DNCPOLYAKOVA Alexandra 2084W 30-3400:00:0202:32:42
DNCGOFFIN Anneleen 2119W 30-3400:00:0202:33:57
DNCBARDELLINI Paola 2121W 30-3400:00:0202:40:14
DNCRENGREN Linn 2102W 30-3400:00:0202:42:39
DNCHEIJKENSKJÖLD Fenja 2117W 30-3400:00:0202:45:32
DNCSOCARRADES Bibiana 2078W 30-3400:00:0202:51:21
DNCREMØ Hilde Therese 2083W 30-3400:00:0103:08:31
DNCFEIGH Maya 2091W 30-3400:00:0103:11:26
DNCFREDRIKSSON Elin 2090W 30-3400:00:0203:14:14
DNCCARACCIOLO Concettina 2118W 30-3400:00:0203:23:51
DNCVYUGINA Ekaterina 2107W 30-3400:00:0203:25:35
DNCVERSEPUECH Adélie 2097W 30-3400:00:0203:33:37
DNCTARYBA Maryna 2079W 30-3400:00:0203:38:21
DNCHAMANN Maren 2104W 30-3400:00:0104:21:07
DNCKASTSIUCHENKA Volha 2073W 30-3400:00:01
DNCDZIDT Małgorzata 2069W 30-3400:00:01
DNCMARRAS Cinzia 2085W 30-3400:00:02
DNCMANDAS Emanuela 2113W 30-3400:00:02
DNCCARBONI Letizia 2114W 30-3400:00:02
DNCBELOEIL Jenny Dreano 2116W 30-3400:00:02
DNCSCHLAEPFER Tamara 2095W 30-3400:00:03
HAGLUND Cecilia 2088W 30-34DNF DNF
JOHANSSON Ellen 2103W 30-34DNF DNF
Znaleziono 50 wynik(ów)